Jump to content
Dogomania

Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!


KasiaO

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='golliee']a tymczasem co slychac u naszej pieknosci?
czy udalo sie sprawdzic jej zachowanie na jakims spacerku?[/quote]

no niestety na spaerku jeszcze nie była, brak rąk.........

weterynarz w jej dokumentach wpisał 3 lata i 8 miesięcy.....

żadnego telefonu jeszcze nie było.....:shake:..

Link to comment
Share on other sites

Ladne wykonane zdjecia ,nie za krat i dobry szczegolowy opis sa najwazniejsze,a tak mozna zapomniec znalezienie dobrych opiekunow.Podbijaniem watku domow sie nie znajdzie.Czy tak trudno isc na spacer z psem ktory ma watek ?sa tylko obiecanki i zrzucanie powinnosci na drugiego?:shake:
Te wiadomosci ile pies ma lat ,jaki pies ma charakter,czy szczepiony,czy kastrowany ile cm ma do grzbirtu itd,musi byc umieszczone przy zdjeciu.Po co zdjecie innego psa na poczatku watku?Ach:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Ladne wykonane zdjecia ,nie za krat i dobry szczegolowy opis sa najwazniejsze,a tak mozna zapomniec znalezienie dobrych opiekunow.Podbijaniem watku domow sie nie znajdzie.Czy tak trudno isc na spacer z psem ktory ma watek ?sa tylko obiecanki i zrzucanie powinnosci na drugiego?:shake:
Te wiadomosci ile pies ma lat ,jaki pies ma charakter,czy szczepiony,czy kastrowany ile cm ma do grzbirtu itd,musi byc umieszczone przy zdjeciu.Po co zdjecie innego psa na poczatku watku?Ach:shake:[/quote]

zdjęcie na początku wątku było dla porownania.....

ja mam obecnie czas ale za to nie mam pieniędzy na to aby dojeżdzać do Wrześni....... zostaje Sunshine- ona jest z Wrześni......wiem, że ostatno miała być w schronisku w niedzielę ale do tej pory na dogo sie nie pokazała, więc myślę, że nie była.........

nie ma we Wrześni ludzi, którzy chcieliby pomóc psiakom i tyle.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']To zdjecie nie jest do internetu,pieski najladniej przedstawiaja sie na trawniku,ktorego nie brakuje za schroniskiem,jest przeciez nawet wybieg.Czy jest wykorzystany?[/quote]

i jest 1 pracownik i nie ma rąk do pomocy....albo kasy ...niestety....

gdym miała za co, to nawet teraz mogłabym jechać do schroniska .......

Link to comment
Share on other sites

byłam dzisiaj w schronisku po inne pieski, ktore szykują sie do wyjazdu, niestety dla Tej suni czasu już nie starczyło.......:oops: widziałam ją tylko przelotnie, nadal siedzi w schronie ze swoimi przyjaciółkami......

niestety, żadnego telefonu w jej sprawie..........

Link to comment
Share on other sites

jaki jest sens tych wszystkich ogloszen skoro nikt nie jest w stanie nic wiecej powiedziec o suni ponad to, ze ma 55cm, jest sliczna i zgadza sie z psami, z ktorymi siedzi w boksie.To niestety za malo dla potencjalnych wlascicieli. Sama pare miesiecy temu adoptowalam psa z dogo i gdyby nie zaangazowanie dziewczyn, ktorym zalezalo na wyadoptowaniu psa, ich rzetelne i uczciwe informacje na jego temat, nie wiem czy zainteresowalabym sie samym tytulem "czarny-przyjaciel koni, maly piesek o wielkim sercu". Pies nie musi byc idealny ale potencjalny wlasciciel ma prawo wiedziec takze o jego negatywach.Zmiejsza to ryzyko oddania psa spowrotem do schronu a i daje czas wlascicielom na ponowne przemyslenie decyzji i ocene swoich mozliwosci, jesli chodzi o zmaganie sie z ewentualnymi problemami.

Ata, szkoda ze nie udalo Ci sie porobic chociaz nowych zdjec suni albo choc na chwile wyjsc z nia na spacerek przynajmniej na terenie schroniska. Trzeba wykorzystywac okzaje bo nastepna moze sie szybko nie przytrafic.

Chętnie pooglaszalabym jeszcze Zuze ale mam za malo informacji na jej temat...dlatego tez pewnie nikt nie dzwoni...:placz:

Link to comment
Share on other sites

no niestety nikt nie dzwonił.... tak naprawdę, to brakuje zdjęcia poza boksem i spacer na smyczy ......

widocznie nikomu nie wpadła w oko .....

w Poznaniu adoptując psiaka, nie można go wyciągnąć z boksu aby przyjżeć sie zwierzakowi poza nim......... przynajmniej tak było za czasów p. Lachowicza......

gdzie są ci ludzie z technikum weterynaryjnego....no gdzie.....???????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

prosiłam pracownika aby jej nie wydawał.....
fajnie by było aby Nina mogła dać jej tymczas.... i gdyby tylko Stefi sie zgodziła suńka miałaby fajny domek:roll:

Roma czy jest szansa aby Stefi zabrała ją i tą owczarkowatą , której zdjęcie wysłałam do Ciebie..... a może pani E....by je zabrała:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kochana suńka.....
..... ostatnio była bardzo smutna prawie w ogóle nie wychodziła z budy....... nie podchodziła już do krat, nie merdała ogonkiem......
ale udało sie..... suni nie ma już w schronisku, została adoptowana przez fajnych ludzi, będzie mieszkała w domu z ogrodem:multi::multi::multi:

okazało się, że pięknie chodzi na smyczy, kocha inne psiaki i jest taka zrównowazona sunia;)

moda proszę o przeniesienie wątku do odpowiedniego działu:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...