Jump to content
Dogomania

Split 23-26 .07.2009


iwona.lw

Recommended Posts

Wilczaki w Splicie 2008

[B]I DZIEŃ[/B]

psy klasa chapmionów

ICKY-PASSO DEL LUPO
GASS PASSO DEL LUPO

suczki klasa młodzieży

ALJASKA SRDCERVAC

suczki klasa otwarta

AYKA

suczki klasa championów

BREEZE WOLF

[B]II dzień - te same psy w tych samych klasach[/B]
[B]III dzień - dokładnie to samo[/B]
[B]IV dzień - taki sam skład j.w[/B]

my oczywiście się wybieramy, jesteśmy na etapie szukania i rezerwacji noclegu.
W takim razie do zobaczenia :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My jedziemy z mega przystojnym i łagodnym jak "babcia w kapciach" amstaffkiem ;)

chcemy pojechać na urlop na 14 dni dlatego szukamy jakiegoś przystępnego miejsca.... i chyba cos już mam na oku (jakbyście byli zainteresowani to moge dać namiar na te apartamenty).

W takim razie do zobaczenia na wystawie w Splicie !!!

P.S.
chyba Was widziałam na wystawie w Nitrze na bisach bo my też bisowaliśmy ;)

Link to comment
Share on other sites

My w Nitrze byliśmy tylko na klubówce ;) Musiałaś widzieć naszą kumpelkę, Brendę :)

Będę wdzięczna jakbyś mi podała namiary na te apartamenty i ceny, jeśli masz :)
Też chcemy pojechać na 14 dni, ale, żeby ograniczyć koszty myślimy o namiocie :)

Link to comment
Share on other sites

Chorwacja / Trogir / Apartamenty prywatne Trogir ***


Termin pobytu Od: 18-07-2009 Do: 01-08-2009 Ilość dni: 14
Zakwaterowanie Apartament dwuosobowy typu studio, jeden pokój z aneksem kuchennym.
U - bez wyzywienia 651,98 EUR / 2.916,24 PLN
Taksa klimatyczna Taksa klimatyczna w cenie
Ubezpieczenia Ubezpieczenie standardowe za 1 dzień 28,00 EUR / 125,24 PLN

Uslugi dodatkowe Nie wybrano usług dodatkowych

SUMA: 679,98 EUR / [B]3.041,48 PLN[/B]

zastanawiam sie nad tą ofertą (z Trogiru do Splitu jest jakieś 35 kilometrów).
Rezerwacja przez biuro podróży ADRIATYK z Warszawy ;)

zawsze służę pomocą...
w kupie raźniej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Uuuu sporo wyszło ;)
To my jednak zostajemy przy namiocie. Planujemy kupić taki spory namiot, żeby mieszkać sobie jak w domu + cały sprzęt biwakowy typu kuchenka gazowa :) Moja znajoma była w tamtych okolicach i ma sporo namiarów na fajne i tanie kempingi :) W Święta się z nią pewnie zobaczę, to dowiem się więcej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gia']Uuuu sporo wyszło ;)
To my jednak zostajemy przy namiocie. Planujemy kupić taki spory namiot, żeby mieszkać sobie jak w domu + cały sprzęt biwakowy typu kuchenka gazowa :) Moja znajoma była w tamtych okolicach i ma sporo namiarów na fajne i tanie kempingi :) W Święta się z nią pewnie zobaczę, to dowiem się więcej :)[/quote]

uwazam, ze to najlepsze rozwiązanie, zwłaszcza jeśli wybierzecie kemping dobrze zalesiony - pod piniami panuje przyjemny chłodek i pieskom się żadna krzywda nie dzieje - zdarzało mi się widywac naprawdę bardzo ofutrzone czworonogi na wakacjach z właścicielami - z trudem się hamowałam od robienia im zdjęć, ale przecież nie wypada atakować ludzi na urlopie;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tez sie wybieram do Splitu pierwszy raz.Domki są zarezerwowane na przedmiesiach Splitu.
Bardzo prosze osoby ktore byly tam juz o rady jak najlepiej jechac,ktorą trasą i w ogole czy lepiej brac euro czy kuny.Czytalam gdzies na fotach ,ze nie oplaca sie niby placic eurasami,jest nieciekawy przelicznik.
Jade z Poznania wiec prosze o rade dot trasy.jak wygladaja platne autostrady gdzies kilkakascie osob pisalo,ze na bramkach oszukują..
Jade pierwszy raz i jak macie jakies rady...piszcie.bede bardzo wdzieczna!
Pozrdawiamy

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś się orientuje jak najlepiej opłacić wystawę??
Można zrobić przekaz pocztowy - dość tanio, ale trzeba przeliczyć i wpłacić złotówki, a ja już mam Euro - nie opłaca się wymieniać na zł.
W ING przelew min. 40 zł, bo Chorwacja nie jest w Unii...
Chcę się załapać na 1 termin, więc czas goni :)

Link to comment
Share on other sites

chorwacja to cywilizowany kraj, nie oszukują na bramkach. ceny masz podane w kunach i według oficjalnego przelicznika w euro za dany odcinek. na granicy jest bankomat, także można sobie wypłacić kuny, albo w kantorze wymienić nawet złotówki na kuny. ceny jak u nas w kantorach :)

[URL="http://www.hac.hr/?task=aut"]Hrvatske autoceste d.o.o.[/URL]
to link do mapy autostrad w chorwacji z kalkulatorem - można sobie przeliczyć ile zapłacimy za dany odcinek autostrady :)

022 8285193 - to telefon do chorwackiej wspólnoty turystycznej - można zadzwonić i poprosić o aktualne mapy i przewodniki - wysyłają bezpłatnie cały komplet różnych ciekawych folderów + aktualna mapa chorwacji :)

[quote name='Gia']Czy ktoś się orientuje jak najlepiej opłacić wystawę??
:)[/quote]

ja płaciłam na wystawie - bez problemów. do zgłoszenia napisałam tylko taką formułkę, że zobowiązję się do zapłaty na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bardotka']Nie martw się Paula ;) Trzeba cos zostawić na potem - w tym roczku i tak szalejecie okropnie - gratki tak swoją drogą :cunao::laola:[/quote]

Niestety Split zawsze zostaje pominięty a tak naprawde to na nim mi zalezy, heh :lol:
Może w przyszłym roku... :evil_lol:
Co do szaleństwa Chilli ma chyba dość, daje jej odetchnąć na trasie tylko łódź a dalej brak planów...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='calina'][COLOR=black]Champion: 4 x CAC (w tym 2 na wystawie międzynarodowej) od 3 sędziów[/COLOR]
[COLOR=black]Odstęp pomiędzy pierwszym a ostatnim CAC musi wynosić co najmniej 1 rok i 1 dzień.[/COLOR][/quote]
Jak chcę zrobic Championat Chorwacji, to i tak będę musiała pojechać jeszcze raz, prawda?

Mam ulotke dot. tej wystawy i tam nic nie ma, że jest jakies odstępstwo od tej reguły (4xCAC + odstęp)...

Pzr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jak chcę zrobic Championat Chorwacji, to i tak będę musiała pojechać jeszcze raz, prawda?

Mam ulotke dot. tej wystawy i tam nic nie ma, że jest jakies odstępstwo od tej reguły (4xCAC + odstęp)...

Pzr.[/quote]

No nie ma przebacz. Nawet jak w czasie czterodniówki zdobędziesz odpowiednią ilość certyfikatów, to i tak musisz za rok i jeden dzień zdobyć kolejny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']No nie ma przebacz. Nawet jak w czasie czterodniówki zdobędziesz odpowiednią ilość certyfikatów, to i tak musisz za rok i jeden dzień zdobyć kolejny...[/quote]No właśnie.
Tak jak mnie kusiło, to teraz przestało...

Pzr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek jest mozliwość zrobienia Championatu Chorwacji w jeden weekend. Mianowicie : 21.11.2009 i 22.11.2009 są organizowane dwie wystawy międzynarodowe w miejscowości Zagreb - jeśli zdobędziesz wtedy dwa CACIBy to masz to co chcesz i jeszcze tytuł extra : Zagreb Winner . ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...