Jump to content
Dogomania

I Ogólnopolski Zlot Spanieli


Recommended Posts

Kopiuję z forum spanielowego:


Jako użytkownicy forum [I]spaniele.pl [/I]planujemy zorganizować [B]I Ogólnopolski Zlot Spanielowy[/B]. Już od kilku lat usiłujemy się spotkać, niestety nigdy żaden pomysł nie został zrealizowany, a tym samym nasz kontakt wciąż opiera się przede wszystkim na internecie - pomijając krótkie spotkania w niewielkim gronie na wystawach.

Estera i Asia wyszły z propozycją, by wreszcie zorganizować się porządnie i spotkać w [B]Sulistrowicach [/B]pomiędzy Masywem Ślęży a Wzgórzami Oleszewskim, ok. 40 km od Wrocławia. Sulistrowice oferują wszystko, co potrzebne do wypoczynku z czworonogiem: Lasy, pola, jeziorko i do tego miła obsługa, z chęcią goszcząca pieski na terenie swego ośrodka. Wybraliśmy to miejsce, gdyż zostało już sprawdzone przez psiomaniaków : )

Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach można obejrzeć na stronie:
[URL="http://www.sulistrowice.eu/"]www.sulistrowice.eu[/URL]

Po przeanalizowaniu planów wakacyjnych większości forumowiczów postanowiliśmy zorganizować nasz zlot w dniach 3-5 lipca, tj. piątek, sobota, niedziela, ze względu na pracujących właścicieli spanieli, którzy także chcieliby się pojawić na naszym spotkaniu - znamy się już przecież od lat, pora nasze kontakty przenieść w świat realny.

W Sulistrowicach mamy do dyspozycji domki 8-mio, 6-cio i 4-ro osobowe, oraz pokoje dwu osobowe w pawilonie. Na zlot innego forum psiego (dogomania.pl) udało się uzyskać zniżkę 25 zł od osoby/ za dobę, dziewczyny zajmujące się rezerwacją miejsc postarają się tyle też wytargować na zlot spanielowy [IMG]http://www.spaniele.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG]

Jako iż jesteśmy z różnych województw naszego kraju postanowiliśmy się spotkać na Dworcu Głównym we Wrocławiu lub w jego okolicach, a także zorganizować wspólny przejazd pociągami do Wrocławia osób jadących tą samą trasą. Z Wrocławia do Sulistrowic będziemy mieli do przejechania jeszcze ok. godziny autobusem - zastanawiamy się nad wynajmem busika - jeśli nie, pojedziemy pks'ami które kursują regularnie.
W związku z tym, iż rozkład pociągów może jeszcze się zmienić na wakacje, nie planujemy na razie dokładnej godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce. Na pewno będziemy chcieli spotkać się we Wrocławiu ok. godziny 12-13, tak by spokojnie dotrzeć do ośrodka około godziny 14.

Co należy zabrać ze sobą koniecznie na zlot spanielowy pomijając nasze rzeczy osobiste i dokumenty? przede wszystkim kaganiec dla pieska, książeczkę zdrowia, smycz, obrożę, karmę na te 3 dni, ulubione przysmaki (w moim wypadku będą to pewnie także jeszcze jakieś gryzaki), torebki na psie kupki i ewentualnie kocyk dla pieska, by mógł się w dogodnych warunkach wysypiać : ). Bilet kolejowy dla psa to 15zł bez względu na odległość.

[B]Lista chętnych, zdecydowanych na zjazd[/B], w nawiasach wiek rocznikowo

1. Estera (lat 18 ) + pies + na 70 % drugi pies [IMG]http://www.spaniele.pl/images/smiles/biggrin.gif[/IMG] + pół łóżka dla synka Nikity - Czarka : )
2. Asia&Ginger (lat 26) + pies
3. amacariel (lat 18 ) +pies
4. Fresca (lat 16) +pies
5. Bobowita_MW (lat 16) + pies
6. Jagoda093 (lat 16) +pies
7. bartek7747 (lat 16) + pies
8. zeberka161 (lat 17) + pies
9. Leo (lat 29) + TZ + 2 psy
10. EwaNuka(lat 44) + TZ + 2 psy

[B]Chętni, nie pewni : )[/B]
1. Kamila (lat 21)
2. Ines (lat 29)
3. klaudia (lat 20)
4. mrufk4 (lat 19)
5. Iwoona (lat 17)
6. mati + pies (lat 22)
7. Hogat (lat 34) + TZ + 2 psy
8. Cocermaniaczka (lat 22) + TZ + pies
9. Nikita (lat 27) + syn + TZ + 2 psy
10. Dina (16) + pies

[B]Lista gości, odwiedzających nas na 1 dzień[/B] [IMG]http://www.spaniele.pl/images/smiles/blob7.gif[/IMG]
EVE81 (27) + dzidziuś + TZ + pies






Jest to na razie spis osób z forum spanielowego. Niektóre z tych osób są również na Dogomanii (Asia & Ginger, Estera, Bobowita_MW, Cocermaniaczka, Leo, Nikita, Ewa_Nuka)



[B][SIZE=3][COLOR=red]Może ktoś chce się dołączyć?[/COLOR][/SIZE] :cool3:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buuu :placz: a my już będziemy wtedy w Anglii :watpliwy: Kurcze, a tak chętnie bym pojechała... I to jeszcze z Wrocławia... Może by tak w marcu się spotakać, hę ;)
Powiem tak, jak jakimś cudem będę wtedy w Polsce, to się zapiszę na pewno :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']Buuu :placz: a my już będziemy wtedy w Anglii :watpliwy: Kurcze, a tak chętnie bym pojechała... I to jeszcze z Wrocławia... Może by tak w marcu się spotakać, hę ;)
Powiem tak, jak jakimś cudem będę wtedy w Polsce, to się zapiszę na pewno :roll:[/quote]
O kurczę, jaka szkoda, a taka byłaby okazja do spotkania z Tobą i Frytką. :placz:
To może termin Zlotu Dogomaniaków będzie Ci pasował 20-26 lipca, również w Sulistrowicach. :cool3: ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]To może termin Zlotu Dogomaniaków będzie Ci pasował 20-26 lipca, również w Sulistrowicach.[/QUOTE]
No dobij, dobij mnie kobito tępym narzędziem! ;) 8-) My wyjeżdżamy na początku kwietnia (żeby mieć pewność, że Frytka będzie 100%zdrowa i sprawna) i tam już zostajemy...na stałe. Tak, że w tej chwili ciężko mi powiedzieć, który termin mi mniej pasuje :cool1: ;)
[QUOTE]taka byłaby okazja do spotkania z Tobą i Frytką.[/QUOTE]
No, to teraz musisz wymyśleć inny sposób :shiny: ;) Bo nie myśl, że Ci odpuszczę :evil_lol:
A tak serio to ja lokum na nockę w razie czego mogę zapewnić (jeśli Ci 3psy + kot w domu nie przeszkadzają...no,a z Twoją Gingerką4:evil_lol:) i możnaby od razu skrzyknąć parę osób z Wrocławia i okolic i też takie mini spotkanko zorganizować... Oczywiscie jak Frycia bedzie mogła już się z psami bawić :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']No dobij, dobij mnie kobito tępym narzędziem! ;) 8-) My wyjeżdżamy na początku kwietnia (żeby mieć pewność, że Frytka będzie 100%zdrowa i sprawna) i tam już zostajemy...na stałe. Tak, że w tej chwili ciężko mi powiedzieć, który termin mi mniej pasuje :cool1: ;)

No, to teraz musisz wymyśleć inny sposób :shiny: ;) Bo nie myśl, że Ci odpuszczę :evil_lol:
A tak serio to ja lokum na nockę w razie czego mogę zapewnić (jeśli Ci 3psy + kot w domu nie przeszkadzają...no,a z Twoją Gingerką4:evil_lol:) i możnaby od razu skrzyknąć parę osób z Wrocławia i okolic i też takie mini spotkanko zorganizować... Oczywiscie jak Frycia bedzie mogła już się z psami bawić :Cool!:[/quote]
Wyjeżdżacie na stałe? :placz:
W każdym razie jeśli przyjechalibyście obojetnie w którym terminie, to miejsce dla Was na pewno się znajdzie. :cool3:

A co do spotkania we Wrocławiu, to bedziemy teraz w lutym z [B]Esterą[/B] w Sulistrowicach, a później może zostaniemy jeszcze we Wrocławiu na kilka dni, to chętnie Was odwiedzimy. Później może jeszcze na początku kwietnia znów będziemy we Wrocku.
No ale ja mieszkam w miarę blisko, to gdyby jakiś spacerek spanielkowy się szykował, to może dam radę podskoczyć. ;)


[quote name='BBeta']Za daleko :cool1: Ale pomysł fajny[/quote]
Za daleko? :-o
Dla chętnego nic trudnego. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Wyjeżdżacie na stałe? :placz:
W każdym razie jeśli przyjechalibyście obojetnie w którym terminie, to miejsce dla Was na pewno się znajdzie. :cool3:

A co do spotkania we Wrocławiu, to bedziemy teraz w lutym z esterą w Sulistrowicach, a później może zostaniemy jeszcze we Wrocławiu na kilka dni, to chętnie Was odwiedzimy. Później może jeszcze na początku kwietnia znów będziemy we Wrocku.
No ale ja mieszkam w miarę blisko, to gdyby jakiś spacerek spanielkowy się szykował, to może dam radę podskoczyć. ;)



Za daleko? :-o
Dla chętnego nic trudnego. :eviltong:[/QUOTE]

Jak coś to ja z Lusi mogę się do spaceru dołączyć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akira']Jak coś to ja z Lusi mogę się do spaceru dołączyć :diabloti:[/quote]
No jasne, im nas więcej tym lepiej! :multi:

[quote name='Magda&Bloom']my organizujemy zawody agility właśnie 4-5 lipiec

oj szkoda bo z chęcią bym przyjechała :placz:[/quote]
Kurczę, strasznie szkoda.:placz:
Jak jednym termin pasuje, to innym nie... :-?

[quote name='Goś']Asia, a kiedy dokładnie w lutym?? Powiedz, że w druiej połowie, powiedz... Bo my 16go dopiero mamy drugie zdjecie[/quote]
Tak tak w drugiej połowie lutego. :multi:
20 lutego spotykamy się w Sulistrowicach na urodzinach Esterki, a po weekendzie może zostaniemy z Esti we Wrocku, to wtedy możemy urządzić spacerek. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Tak, jakoś nie wyobrażam sobie swojego psa/psów w pociągu i PKS'ie :diabloti:
Ale będę śledzić wątek ;)[/quote]
Postaramy sie wynająć busa z Wrocławia do Sulistrowic, żeby właśnie nie trzeba było tłuc się autobusem. ;)

A dlaczego nie wyobrażasz sobie swoich psów w pociągu? Nigdy nie jeździły? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Tak tak w drugiej połowie lutego. :multi:
20 lutego spotykamy się w Sulistrowicach na urodzinach Esterki, a po weekendzie może zostaniemy z Esti we Wrocku, to wtedy możemy urządzić spacerek. :cool3:[/QUOTE]

Jeżeli będziecie to z chęcia bym się z wami i z Lusi wybrala jesli nie macie nic przeciwko ;]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

[quote name='amacariel']nie wiedzą co stracili Asiu ;)) :D[/quote]
Dokładnie! :multi:



A żeby jeszcze bardziej żałowali, to pokażemy im zdjęcia: :evil_lol:
[url=http://picasaweb.google.pl/AsiaGinger5/IZlotSpanielowy?authkey=Gv1sRgCJXP1b2V7IeQ6QE]Picasa Web Albums - asia_pie - I Zlot Spanie...[/url]#

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...