Jump to content
Dogomania

Mój piesek prestał jeść karmę!


malinka2

Recommended Posts

Ja mam podobny problem z niejadkiem:angryy:,
Caly czas jadla 2 razy dziennie karme namoczona Royal Canin, plus 2 x dziennie gotowane jedzenie.
Od dwoch dni moja mala ma wielkiego focha na karme:eviltong::obrazic:
Byc moze zebki jej sie zmieniaja bo ma juz prawie 3 miesiace.
Tak wiec namoczona karme rozgniatam dodatkowo widelcem i dodaje kawalki ugotowanej ryby-zjada ale nie z duzym entuzjazmem.
Wogole zjada mniej jedzenia niz wczesniej.
Chyba kupie jej inna karme??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='India']Ja mam podobny problem z niejadkiem:angryy:,
Caly czas jadla 2 razy dziennie karme namoczona Royal Canin, plus 2 x dziennie gotowane jedzenie.
Od dwoch dni moja mala ma wielkiego focha na karme:eviltong::obrazic:
Byc moze zebki jej sie zmieniaja bo ma juz prawie 3 miesiace.
Tak wiec namoczona karme rozgniatam dodatkowo widelcem i dodaje kawalki ugotowanej ryby-zjada ale nie z duzym entuzjazmem.
Wogole zjada mniej jedzenia niz wczesniej.
Chyba kupie jej inna karme??[/quote]

Rób jej namoczoną karmę i posypuj ugotowanym kurczaczkiem.

Jeśli zmieniasz karmę, rób to stopniowo, bo wywołasz u pieska problemy jelitowe :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Malenka[/B],masz racje narazie nie zmienie jej karmy tylko bede czyms ja posypywac:grins:
Jestem pewna ze moja panna zmienia zeby,gryzie co jej popadnie, wciagnela juz pol kosci (takiej specjalnej do czyszczenia zebow:crazyeye:

Dzis bylam z nia na krotkiej wycieczce rowerowej, siedziala sobie grzecznie w koszyku zawieszonym na ramie:painting: oczywiscie byla smycza przywiazana.
A ze mieszkam w kraju gdzie rower to podstawa-tak wiec nalezy ja od malego uczyc:lol:
Fify jeszcze nie wychodzi na dwor, czeka ja ostatnia szczepionka.Hahah i chyba jej sie swiat zewnetrzny bardzo podobal, przygladala sie wszystkiemu:-o:bigcool:

Aha a jak moge avatarek umiescic, probuje i nic, niby w moim profilu jest zdjecie ale nie wyswietla sie przy listach przezemnie napisanych:shake:
pomocy!!!:Help_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='India'][B]Malenka[/B],masz racje narazie nie zmienie jej karmy tylko bede czyms ja posypywac:grins:
Jestem pewna ze moja panna zmienia zeby,gryzie co jej popadnie, wciagnela juz pol kosci (takiej specjalnej do czyszczenia zebow:crazyeye:

Dzis bylam z nia na krotkiej wycieczce rowerowej, siedziala sobie grzecznie w koszyku zawieszonym na ramie:painting: oczywiscie byla smycza przywiazana.
A ze mieszkam w kraju gdzie rower to podstawa-tak wiec nalezy ja od malego uczyc:lol:
Fify jeszcze nie wychodzi na dwor, czeka ja ostatnia szczepionka.Hahah i chyba jej sie swiat zewnetrzny bardzo podobal, przygladala sie wszystkiemu:-o:bigcool:[/quote]

2 tygodnie po drugim szczepieniu możesz z nią wychodzić, ale uważaj na kooopki :cool3:

Karmy na razie faktycznie nie zmieniaj, royal jest dobry :razz:

Link to comment
Share on other sites

A to moj wet jakis dziwny jest, mowil zeby jeszcze nie wychodzic z nia, czekac do 3 szczepionki:mad:.
Podobnie z ta temperatura u psa, mowil ze 38,5 to juz goraczka:cool1:
Chyba co kraj to inny obyczaj.

Jesli tak jest jak mowisz , to chyba z nia zaraz pojda na pierwszy prawdziwy spacer:painting:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='India']A to moj wet jakis dziwny jest, mowil zeby jeszcze nie wychodzic z nia, czekac do 3 szczepionki:mad:.
Podobnie z ta temperatura u psa, mowil ze 38,5 to juz goraczka:cool1:
Chyba co kraj to inny obyczaj.

Jesli tak jest jak mowisz , to chyba z nia zaraz pojda na pierwszy prawdziwy spacer:painting:[/quote]

38,5 to normalna temeratura :razz:

Wyjdź z nią, ale nie pozwalaj się jej zbliżac do innych piesków, wąchac sików i kupek :razz: czyli na smyczy... krótkiej smyczy :razz:

Link to comment
Share on other sites

Fify zachwycona jest spacerami:multi:

Tylko ciagnie ja go odchodow innych psow:pissed::nonono2:

Teraz trzeba ja uczyc ladnego chodzenia na smyczy.

W piatek dostanie ostatnia szczepionke i chipa (bedzie umieszczony gdzies w okolicy karku)

Z jedzeniem roznie,wczoraj wieczorem dostala sucha karme RC namoczona w wodzie z dodatkim ryby.
Zjadla malo i rano ta karma nadal byla w misce:mad:.
Wrzucilam i zrobilam nowe jedzonke tez karme,troche zjadla.
O 12- tej dostala ugotowane serce z marchewka ,troche makaronu-Zjadla az jej sie uszy trzesly.
Tak wiec chyba rozpiescilam mala bestie:look3::-x

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Może dlatego że zasmakowały mu przysmaki ze stołu . Mój piesio wogóle karmy nie je bo nie lubi,. Za to lubi wszystko to co je każdy czyli kanaopki , kotlety,a nawet owoce i warzywa . Nie martw sie nic mu sie nie stanie gdy będzie głodny to zje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...