Jump to content
Dogomania

Brit i próbki


guziczka

Recommended Posts

Wysłałam maila'a po probki brita i odpowiedz przyslali mi po czesku:roll: wiec nic nie rozumiem:placz: czy jest tu ktos kto chociaz w miare umie czeski moglby tą wiadomosc przetłumaczyc? oto ona:

Dobry den,
v dobe od 10.1.-19.1.09 jsem mimo kancelar, a tak nemohu na Vas e-mail reagovat. V pripade potreby prosim volejte kolegy na tel. 257 952 141.
Dekuji za pochopeni.
S pranim prijemneho dne
Tereza Kosinova

Link to comment
Share on other sites

[quote name='guziczka']Wysłałam maila'a po probki brita i odpowiedz przyslali mi po czesku:roll: wiec nic nie rozumiem:placz: czy jest tu ktos kto chociaz w miare umie czeski moglby tą wiadomosc przetłumaczyc? oto ona:

Dobry den,
v dobe od 10.1.-19.1.09 jsem mimo kancelar, a tak nemohu na Vas e-mail reagovat. V pripade potreby prosim volejte kolegy na tel. 257 952 141.
Dekuji za pochopeni.
S pranim prijemneho dne
Tereza Kosinova[/quote]


to znaczy tylko tyle, że do 19 stycznia ten ktoś jest poza biurem, a jak pilnie potrzebujesz się z kimś od nich skontaktować to na telefon 257 952 141 ;)

Tak mi na chłopski rozum to wygląda, czeskiego nie znam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

co do brita i próbek - swego czasu szukałam do kupna brita care w kilogramowym opakowaniu, a że cena kilograma prawie taka sama jak przesyłka za ten kilogram - to w końcu napisałam do dystrybutora z zapytaniem, czy mają informacje gdzie na terenie mojego miasta mogę w sklepie takowe opakowanie kupić.
rezultat korespondencji był taki, że dostałam kilogram wybranego brita do domu pocztą, nie płacąc ani złotówki - ani za karmę ani za przesyłkę :)
więc o klienta firma zabiega ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Mi pni bardzo nie miło odpowiedziała, że próbek nie wysyłają i że mam sobie kupić opakowanie 1kg.. sory, ale nie będę specjalnie jechała po 40 min w jedna stronę po 1kg karmy dla psa ;/ Potrzebne było mi kupno karmy na już i chciałam tylko sprawdzić czy psu bd smakować, a potraktowano mnie jak osobę, która żywi swojego psa próbkami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...