Jump to content
Dogomania

Praca wodna okolice Chrzanowa


Gocha29

Recommended Posts

Witam,

Szukam kogoś kto mógł by mi pomóc, w szkoleniu niufy w pracy wodnej (jak tylko pozwolą na to warunki pogodowe - oczywiście) .. Niestety chwilowo jestem uziemiona i dalsze wyjazdy nie wchodzą w grę, zależy mi więc na kontakcie z osobą z okolic Chrzanowa - Krakowa, Katowic.
Moje futro ma półtora roku.. w zeszłym zaczęliśmy zabawy w wodzie, chętnie podejmuje aport i przynosi go do przewodnika na brzegu, nie ma kłopotu ze skokami z pomostu, dotąd nie było też problemu z holowaniem pontonu (robi to z własnej inicjatywy).. Chciałbym ją uczyć dalej... ale moja wiedza na ten temat wydaje się nie wystarczająca, a nie chciałabym zrobić jej krzywdy źle ją ucząc..

Będę wdzięczna za każdy kontakt

Pozdrawiam
Gocha

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Zapraszamy na Naszą stronę - już wkrótce pojawi się informacja o tygodniowych Warsztatach pracy wodnej Fundacji "Psi Ratownicy". Odbędą się na przełomie czerwca i lipca. Odbywają się także warsztaty w okolicach Wrocławia - weekendowe. Oprócz tego dużo ćwiczymy w lecie - stałe patrole na Odrze, wiele różnych akcji. Do tego we wrześniu na pewno odbędą się manewry psów ratowniczych, na które także serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy także na nasze forum, na którym można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, a także zadać pytania, na które mogą odpowiedzieć przewodnicy najlepiej wyszkolonych w tej chwili psów pracy wodnej w Polsce.

pozdrawiam
Przemek Janecki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...