Jump to content
Dogomania

yoreczki


marzena32

Recommended Posts

[quote name='marzena32']Dziękuję za wszystko,właśnie znalazłam swojego yoreczka:razz:znalazła sie pani która chętnie sprzeda bardzo tanio.Była to ciąża nie planowana i nie ma co z maluszkami zrobic,jadę dziś po maleństwo:multi:jak widzicie nie każdemu zależy tylko na kasie:eviltong:[/QUOTE]

No to jak tam miewa sie nasz szczęściarz?

Założysz mu galerie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Agata_B

[quote name='marzena32']Dziękuję za wszystko,właśnie znalazłam swojego yoreczka:razz:znalazła sie pani która chętnie sprzeda bardzo tanio.Była to ciąża nie planowana i nie ma co z maluszkami zrobic,jadę dziś po maleństwo:multi:jak widzicie nie każdemu zależy tylko na kasie:eviltong:[/quote]
Podejrzewam że jest to mieszaniec? yorka z kundelkiem? ;)

Opiekuj się nim dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='marzena32']tak bedzie mial galerie zdjec;) ma sie dobrze ,tata york z rodowodem mama mini sznaucer:eviltong:ale co z tego jest malenki i sliczny[/quote]
To fajnie, załóż mu galeryje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda']To już nawet wiem jak maluszek będzie wyglądał w przyszłości. U mnie na osiedlu mieszka suczka york-sznaucer. Kolory yorkowe, ale pyszczek i postura sznaucerka. Fajna kluseczka:loveu:[/quote]
no właśnie ma bardzo mało po sznaucerze,tak naprawde to nic nie widać zobaczymy jak podrośnie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Chefrenek']A czemu ta Pani nie odda tych piesków za darmo tylko jeszcze chce za nie pieniądze??? Przecież to kundelki, na pewno znalazłby się taki w schronie. Pachnie mi to jakąś pseudohodowlą.:roll:[/quote]
Gdzie ty zyjesz, teraz za każdy gen yorkowy płaci sie money:roll:
Widzialam ostatnio mieszańce yorka z kundelkiem = 400zł.

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='roxi-malina']Noo ja też widziałam ;) np.York z Pinczerem albo York z Chihuahua za jakieś 500 zł :shake:[/quote]
Biznes, biznes :cool3:


fotka:
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/customprofilepics/profilepic86934_1.gif[/IMG]
Śliczne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mycha49']Jak się dodaje focie?:lol:[/quote]
Tu masz dokładną instrukcje[URL="http://www.dogomania.pl/forum/8359596-post26.html"][COLOR=#000000]TUTAJ[/COLOR][/URL].Przed kopiowaniem ostatniego linka musisz nacisnąć taki niebieski napis[COLOR=#00f][U]Show Adv Links[/U][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...