Jump to content
Dogomania

Karma dla małego szczeniaka bez kurczaka


MakeBelieve

Recommended Posts

Potrzebuję karmy, dla 9-miesięcznej suni, yorka bez kurczaka. Szukam karmy dla małych szczeniaków, bo Orijena dla szczeniąt nie chciała jeść, ze względu na duże granulki. Teraz jesteśmy na RC Mini Junior Ultra Sensible z kurczakiem, niestety mała jest alergiczką i radzono nam by zmienić na karmę bezkurczakową.

Link to comment
Share on other sites

Karmy Kobers są robione z wołowiny lub jagnięciny, są to bio-karmy, mają bardzo ciekawą ofertę, większość z nich ma formę płatkową którą zalewa się wodą, powstaje coś na konsystencji gotowanej karmy
wiem że ta nie ma kuraka w żadnej postaci, często jest wypisany w składzie w formie tłuszczu zwierzęcego, trzeba szukać i pytać się przedstawicieli o to.
Mamy alergika na kurczaka na forum szwajcarów i wiem że w końcu teraz tą karmą karmią

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam
Może zainteresuje Panią karma dla szczeniąt i dorosłych psów na bazie mięsa strusiego i [COLOR=black]słodkiego ziemniaka..... [URL="http://www.macola.cz/firstmate/?dokument=katalog_detail&id=524"]Pinnacle Holistic Trout & Sweet Potato [/URL], którą można znaleźc na [URL="http://www.psie-karmy.com"]www.psie-karmy.com[/URL][/COLOR]
[COLOR=black]Pozdrawiam[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy jeszcze przydadzą Ci się te informacje, ale może dobry by był Biomil Junior Sensible

"Karma dla psów do pierwszego roku życia o delikatnym układzie pokarmowym, psów z problemami trawiennymi lub z tendencjami do alergii pokarmowych, ze szczególnym uwzględnieniem wrażliwości na mięso pochodzenia drobiowego."
Szczegółowe info i skład możesz znaleźć na krakVet

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...