Jump to content
Dogomania

dzieki wielkie za pomoc


gomez

Recommended Posts

Należałoby zacząć od testów alergicznych i konsultacji z alergologiem. Alergie można leczyć i wcale nie musi oznaczać ona konieczności oddania psa!
Bez testów i rozmowy z lekarzem nie ruszysz raczej z miejsca! Wprawdzie nie jestem lekarzem, ale naprawdę są możliwości leczenia alergii, jeśli nie jest to anafilaksja, czyli zagrażająca życiu postać alergii (wstrząs), to myślę, że da się jakoś żyć i z alergią i z psem pod jednym dachem!Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, podstawa to wizyta u alergologa i wykonanie testów, nic innego nie da rady zrobić! Mieszkasz w Warszawie, więc z dostępem do specjalistów i nowoczesnej diagnostyki nie będzie żadnych problemów. A jeśli jeden lekarz powie Ci, że psa trzeba oddać-skonsultuj się jeszcze z kilkoma innymi, nie poprzestawaj w takim przypadku na opinii jednego lekarza, bo ten może się mylić lub po prostu być przeciwnikiem psów, bo i tak bywa! Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

ja mam alergie od urodzenia, w wieku 19 lat została na tyle podleczona, ze przy braniu leków lekarka zezwoliła na psa w budzie... od 7 lat mam psa w domu i koty, aktualnie w moim domu mieszkają 3 psy i kot z półdługą sierścią :cool3: żyje, mam się dobrze i nie miewam ataków, a mam nie tylko skórną ale miewam też ataki astmy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...