Jump to content
Dogomania

pies a temperatura na dworze


guziczka

Recommended Posts

mysle ze do syberyjskiej;).
to zalezy od tego jak ocieplana jest buda/kojec i jaki przewiew.
my kojce mamy w pawilonie otwartym z jednej strony.pawilony stoja szeregowo.w sumie jest ich 4 po 10 kojcow.kojce sa dlugie i waskie bo takie mi sie sprawdizly.
nad morzem polnocnym jest nieco:diabloti: chlodniej.nie ma problemu z termperatura.kojce maja ogrzewanie podlogowe zalozone pod tartanem.bud nie ma tylko miejsca legowiskowe.
najbardizej psa wychladza wiatr[przeciag oczywiscie jest niedopuszczalny tu pisze o operowaniu wiatru w kojcach]i wilgoc.

Link to comment
Share on other sites

u nas dziś w lesie pod Warszawą temp. spadła do -25 :crazyeye:
mała psiucha wyszła na sikawkę i wróciła na trzech łapach......... trzecia profilaktycznie w górze :lol: żeby mniej zmarzła :roll:
zadzwonił sąsiad, jak się trzymamy :-o jego psy siedzą w jednej budzie i odmówiły wyjścia na taki ziąb :diabloti: zgodziły się tylko na dodatkową michę ciepłej karmy :evil_lol: oby do niedzieli :oops: ma być bardziej znośnie :multi:

Link to comment
Share on other sites

moim mroz nie przeszkadza.jak sie jakas lapa wylaczy to sie zaraz wlaczy.:lol:.generalnie kicanie jak przyglupy ,latanie za czym sie da tudziez pelna impra bez zmian.nie mam zadnych zmian.poza tym ze lapy mi marzna bo reszta w ubranku bundeswehry jest absolutnie nie zagrozona a butki bundeswehrowskie sa niezawodne.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

U nas - 12 stopni w dzień.Chyba z 10 lat tak nie było.Śniegu pełno.Aicha wymiata.Siedziałaby dobe w zaspie śniegu mimo,że ryj zamarznięty:evil_lol:
Żre śnieg,wkłada głowe w zaspy i biega jak oszalała.
Troche sie boje czy sie nie przeziębi,bo z mieszkania na dwór wylatuje i od razu nabiera śnieg ryjem.
Moze profilaktycznie rutinoscoorbin jej dawać?Chociaz tyle dni nic jej nie jest to chyba da rade.:roll:
Przy takim mrozie przynajmniej je bez ociągania.Dzis przyjeżdza worek nutry.mam nadzieje,że nie bedzie wybrzydzać:mad:

Link to comment
Share on other sites

Wnerwić sie bedzie mozna w sobote.U nas ma byc na plusie.jak bedzie błoto i chlapa to dopiero mnie szlag trafi.:mad:Narazie jest nieźle.Aiszka bardzo uwielbia śnieg-w końcu to jej pierwsza prawdziwa zima.Można zjeść 10 kilo śniegu dziennie:diabloti:,wytarzać się,kicać i skakać.Przed wejściem do klatki kładzie sie w zaspie i nie daje się ruszyc:evil_lol:
I nawet mnie nie ciąga jak mówie "poczekaj".Bo ciężko troche w mych chinśkich wysokich trampkach ocieplanych:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...