Jump to content
Dogomania

CAC-Kiskunfelegyhaza/HUN, 22-03-2009 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W niektórych busach (tych większych) sa powyjmowane siedzenia. Ten "nasz" jest po prostu przeznaczony na wystawy psie. Chodzi tutaj o czystość na siedzeniach (pokrowce prane po kazdym wyjeździe) i miejsce w bagazniku (bagaznik duży, odpowiednia ilośc "ośmiorniczek", zaczepy.

Niestety, po każdym wyjeździe z psami samochód trzeba tez dobrze przewietrzyć, uprać pokrowce na siedzeniach, czasami uprac siedzenia (gdy np. pies zwymiotuje), tak to jest. A firma przewozowa, w której pracuje nas kierowca, nie może sobie pozwolić na to, że jakiś klient dostanie nagle alergii na psie kudełki lub zacznie ni z tego ni z owego kichać... W takim wypadku łatwo dojść, co spowodowało kichanie i katar...:cool3:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']Asiaczku czy mam ci jakas zaliczke wplacic za busa ?

czy za wystawe bedziecie palcic na miejscu ?[/quote]
Zaliczka - tak.
A co do opłat, to ja nawet nie wiem, w jakiej sa one wysokości. Napisałam do nich w tej sprawie + o płatności na wystawie, ale nie mam odpowiedzi.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam taka odpowiedź od jednego z organizatorów tej wystawy:
[B]Dear Joanna Groszek-Szymanska!

Thank you for your interest,
The fees are : entry price is 30euro (first dog)
25euro ( second dog and other)

The price for the Best Couple competition is 15euro

It' possible to pay this fees in the show day, before the judging. I send
you the entry sheet in the enclosure.

With a greeting,
Tamás Budai[/B]

Tak więc, jest możliwość płatności na wystawie. I ja im to potwierdzę na wysyłanych zgłoszeniach.
Ichniejszy formularz zgłoszeniowy (załączony do tej odpowiedzi, nie zawiera niczego innego, jak podstawowe dane psa, wymagane i na naszych wystawach; więc go nie dołączam.

Ja szykuję dokumenty do wysyłki na najbliższy poniedziałek.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, Katowice sa niereformowalne i nadal V gr. jest w piątek. Ja w ten dzień pracuję i nie mam zamiaru akurat na tę wystawe brac wolnego. Pisałam w tej sprawie do O/K-ce, ale.... brak odpowiedzi sugeruje, że to nie jest temat, jakim by chcieli się zająć.
Przeciez to tak prosto zrobić kalkę z planu ringów, podziału na rasy itp., prawda? Po co się wysilac i coś zmieniac...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...