Jump to content
Dogomania

Zapowiedzi miotów 2009


Gosia

Recommended Posts

Ostatni miot GEISHY Siwash Legend- najlepszej mej suki hodowlanej z psem ze Szwecji- najlepszymn anatomicznie psem, jakiego kiedykolwiek wiedziałam na własne oczy- prawie cały miot zostanie w hodowli, jeśli będzie większy, niz się spodziewam- coś będzie do sprzedania na bardzo rygorystycznych warunkach.
Cena szczenięcia- 1500 euro- lub inne warunki.
Drugie skojarzenie- ARWENA SIWASH LEGEND Hannibal z psem z Holandii- równiez miot pozostaje w hodowli- warunki, jak wyżej.
Być może skojarzenie Mara Shima I'M COOL WITHOUT YOU z psem z Japonii- lub jej córki również z psem z Japonii.

Wszystkie moje suki są przebadane, kojarzę ze z psami wyłącznie przebadanymi.
To nie jest spot reklamowy.
Zamówienia na szczeniaki mam na3 lata do przodu- raczej szukam sensownych ludzi, z którymi mogłabym sie dogadać w kwestii hodowli.

Link to comment
Share on other sites

Tak- wiem, że nie żyje... Ten miał być dla Geishy albo Arweny.
Myślałam też o Inushi, ale życie zmieniło bieg.
Dla Geishy jest Raigen Go IIyama Hakuryuusou, niestety- pies jest bardzo słabo fotogeniczny i dlatego na stronie jest tylko głowa.
Ale ja go widziałam na żywo kilka godzin i nie mam cienia wątpliwości, że to jeden z najlepszych psów w Europie.
Dla Arweny najprawdopodobniej Koki, chyba, że Wilma wymyśli coś nowego (a ma 1000 pomysłów na sekundę).
Co do Agentki- oczywiście Belfegor:-)))
A co do Tattoi- tu już długi namysł z Wilmą. Jeszcze nie wiemy. Mamy trochę czasu.
Mam wypatrzonego genialnego psa z We Sedso- ale on nie jest wystawiany i nie jest przebadany- będę o tym rozmawiać z Jytte.

Link to comment
Share on other sites

Zapewniam Cię, że zarówno matka (Tattoi) jak i córka (Starling) to dwie najbardziej puszczalskie cichodajki, jakie kiedykolwiek widziałam.
Tak, że Agentkę na pewno by sytuacja rozbawiła- gorzej z rodziną (ludzką i psią- nie wiem, co gorsze).
A Hiro też mi sie bardzo podobał do momentu, jak go zobaczyłam na żywo. to piękny pies, ale nie w moim typie. On by się nadawał do Inushi. Ale już po ptokach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...