Jump to content
Dogomania

Prosze o pomoc wyborze pieska!!!!!!


Recommended Posts

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cztery-4-mies-onki-wywalone-na-jezdnie-2-jeszcze-do-adopcji-piekne-126937/[/URL]


znalazlam na dogomani takiego pieska ktory jest jeszcze do adopcji.BYlabym nim zainteresowana tylko mam pytanie do was z tego co widzicie co myslicie o nim?czy to jest mix`? czy te uszka nie powinny juz stac calkiem? wiem ze te pieski sa strasznie zestreswoane i moga przez to miec takie usza..

dodam ze na pierwszych 2 fotkach jest sunia a nastepnych 2 jest piesek:) jak dla mnie to sliczny i mysle ze calkiem ladny piesek z niego wyrosnie ale pytam was co wy na jego temyt powiecie:) chcialbym zeby moj pieske nawet z adopcji jak najbardziej przypominal swoja rase(owczarek niemiecki)

[SIZE=1][COLOR=darkgreen][B]Nie piszemy posta pod postem. Uzywamy opcji EDYTUJ // Anashar[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

SUPER!!!!:multi:
Jesli myslisz o adopcji-jesteś wspaniała:loveu:
te pieski to mixy DOnka,ale bardzo Donkowe:pjeżeli chodzi o uszka to na 100% nikt Ci nie zagwarantuje,że stana,ale na to jeszcze za wcześnie.Mojej suczy oba na dobre stanęły ok.6 miesiaca.
Ale wygladają jakby uchole miały mieć stojące.:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...