Jump to content
Dogomania

Izuuus

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaya93']No i sie zmobilizowałaś:cool3:
[URL]http://i41.tinypic.com/e155ys.jpg[/URL] hah :loveu: to jest takie ... takie słodkie:oops::loveu::loveu:[/QUOTE]

No bo nie ma co robić.. nikt do mnie nie pisze, chyba sie wszyscy obrazili :cool3:
A tak jem żelki to postanowiłam to wkońcu zalinkować i wkleić tu tego mojego brzydala z kumplem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']O ja a ja mam taką ochote na żelki :roll:
za to ja jem serek monte :eviltong:
[URL]http://i42.tinypic.com/2m3hcoh.jpg[/URL] jaki jęzor:eviltong::loveu:[/QUOTE]

Chcesz?
Mam takie jakby całe pudełko :eviltong:
Monte powiadasz:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Hej Wam :loveu:Wpadlam tylko na chwileczke wiec Wam nie przeszkadzam w produkowaniu:evil_lol:
Swietne zdjecia i tu tak ladnie spieeeewa [URL]http://i40.tinypic.com/33xkhu9.jpg[/URL]:evil_lol:[/QUOTE]

Pańcia też ładnie śpiewa :evil_lol:

[quote name='Goś']Hahaha
[url]http://i41.tinypic.com/e155ys.jpg[/url]
Bomba! Ale się uśmiałam :lol::loveu:[/QUOTE]

Ja też jak zobaczyłam niektóre fotki na kompie :cool3:

[quote name='Sweetaśna']hej:)
ale zdjec:razz::razz:
[url]http://i39.tinypic.com/2hmmw78.jpg[/url]
on się znęca jak nie nad piłką to nad butelka:evil_lol::evil_lol::eviltong:[/QUOTE]

Bo to terrorysta :cool1:

[quote name='cockermaister']Fiodorek śliczny jak zawsze:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Dziękujemy ;)

[quote name='Kaya93']Witanko witanko:multi: :bigcool:
Co tam ciekawego:cool3:
U nas taka śliczna pogoda słoneczko świeci i chyba z 14 stopni jest:Cool!:
a u Was:razz:
Macie jakieś plany na niedzielny dzionek?[/QUOTE]

U nas wczoraj było ślicznie, a dziś niby ciepło ale tak jakoś nie ładnie.
Jeszcze do 10 padał deszcz.
Nie ma planów bo nie fajna pogoda :cool3:
A wy coś planujecie ? ;>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']U nas wczoraj było ślicznie, a dziś niby ciepło ale tak jakoś nie ładnie.
Jeszcze do 10 padał deszcz.
Nie ma planów bo nie fajna pogoda :cool3:
A wy coś planujecie ? ;>[/quote]

Ooo to szkoda myślałam, że razem sie pocieszymy pogodą:cool3:
a no my palnów też nie mamy, znaczy mamy......bede Majke uczyć chodzenia przy nodze bo te spacery z nią są takie męczące ze już nie moge, w sumie ucze ją już od 3 tygodni ale tak jakoś rezultatów nie widać, a dziś postanowiłam, że sie za nią wezme i to pożadnie a i zamawiam linke 15m bede ją uczyła przychodzenia na zawołanie bo z tym to też problem mamy:roll: a że ogrodzenia nie mamy to tak jakoś na smycz skazana jest:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Ooo to szkoda myślałam, że razem sie pocieszymy pogodą:cool3:
a no my palnów też nie mamy, znaczy mamy......bede Majke uczyć chodzenia przy nodze bo te spacery z nią są takie męczące ze już nie moge, w sumie ucze ją już od 3 tygodni ale tak jakoś rezultatów nie widać, a dziś postanowiłam, że sie za nią wezme i to pożadnie a i zamawiam linke 15m bede ją uczyła przychodzenia na zawołanie bo z tym to też problem mamy:roll: a że ogrodzenia nie mamy to tak jakoś na smycz skazana jest:roll:[/QUOTE]

Fiodor też przy nodze nie umie dlatego z automatycznej smyczy na zwykłą przechodzimy ;)
A Maja umie jakieś komendy? ;>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky'][FONT="Century Gothic"][COLOR="Indigo"]Hmmm...napisałam posta, ale gdzieś go wcieło :hmmmm:
Napiszę jeszcze raz :evil_lol:


Hej wam :p
Co słychać? :razz:
Widzę dużo fotek Fiodorka, ale żadnej nie zacytuje, bo wszystkie śliczne :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Hej ;)
A nic ciekawego. Fiodor biega na podwórku, a ja siedze przed kompem i buszuje po dogo i nk.
Coś mnie głowa boli.
W ogóle ja to mam pecha. Wszyscy u mnie chorzy, a ja zdrowa jestem nic mnie nie bierze.
Śliczne bo ja robiłam, a Fiodorek ładnie pozował :loveu:
A u Was co tam?

Link to comment
Share on other sites

[FONT="Century Gothic"][COLOR="Indigo"]Hmmm...napisałam posta, ale gdzieś go wcieło :hmmmm:
Napiszę jeszcze raz :evil_lol:


Hej wam :p
Co słychać? :razz:
Widzę dużo fotek Fiodorka, ale żadnej nie zacytuje, bo wszystkie śliczne :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Fiodor też przy nodze nie umie dlatego z automatycznej smyczy na zwykłą przechodzimy ;)
A Maja umie jakieś komendy? ;>[/quote]

My najpierw zwykłą miałyśmy a teraz mamy automatyczną, ale to dlatego żeby luźniej miała i pobiegała czasem:lol:
Maja umie ''siad'' i ''przybij piątke'' a ćwiczymy nad ''podaj łape'' i slalom pomiedzy nogami - ale z nia tak ciężko mi sie pracóje :shake: ona taka uparta jest że czasem mi ręce opadają, niektóre żeczy ćwicze z nią od kąd ją mamy ale nic z tego nie wychodzi:shake:
A spuszczasz Fiodorka ze smyczy?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']My najpierw zwykłą miałyśmy a teraz mamy automatyczną, ale to dlatego żeby luźniej miała i pobiegała czasem:lol:
Maja umie ''siad'' i ''przybij piątke'' a ćwiczymy nad ''podaj łape'' i slalom pomiedzy nogami - ale z nia tak ciężko mi sie pracóje :shake: ona taka uparta jest że czasem mi ręce opadają, niektóre żeczy ćwicze z nią od kąd ją mamy ale nic z tego nie wychodzi:shake:
A spuszczasz Fiodorka ze smyczy?:cool3:[/QUOTE]

Jaki gamoń z tej Majeczki :loveu:
Fiodor umie więcej no ale starszy jest :cool3:
Slalomu chciałabym go nauczyć ale chyba nic z tego bo on nie chce sie naumiec 'zdechł pies' :roll:
Nie spuszczam. Tzn czasami go spuszczam nad jeziorem ale jak mam pewność, że nei ma innych psów bo nie wiem czy on by się z nimi 'dogadał' ale ja z nim biegam :cool3: Z resztą nie wiem czy by się dał odwołać bo ja go nigdy nie uczyłam przychodzenia na zawołanie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Jaki gamoń z tej Majeczki :loveu:
Fiodor umie więcej no ale starszy jest :cool3:
Slalomu chciałabym go nauczyć ale chyba nic z tego bo on nie chce sie naumiec 'zdechł pies' :roll:
Nie spuszczam. Tzn czasami go spuszczam nad jeziorem ale jak mam pewność, że nei ma innych psów bo nie wiem czy on by się z nimi 'dogadał' ale ja z nim biegam :cool3: Z resztą nie wiem czy by się dał odwołać bo ja go nigdy nie uczyłam przychodzenia na zawołanie :roll:[/quote]

No właśnie no to sie pochwał jakie umie:cool3:
Moja slalom robi tylko wtedy jak w ręce mam smakołyk:evil_lol:
Aha:cool3:
no a ja ją musze nauczyć ją przychodzenia i chodzenia przy nodze bo my często wyjeżdzamy na wakacje więc bez tego to wyjazdy z nią będzią jakaś udręką a nie przyjemnością:roll:
i właśnie zamawiam to:
[url=http://www.kacikpupila.pl/sklep/trixie-linka-treningowa-nylonowa-czarna-19771-p-2853.html]TRIXIE Linka treningowa nylonowa czarna 15m /19771 Sklep zoologiczny Akcesoria dla zwierz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Hej ;)
A nic ciekawego. Fiodor biega na podwórku, a ja siedze przed kompem i buszuje po dogo i nk.
Coś mnie głowa boli.
W ogóle ja to mam pecha. Wszyscy u mnie chorzy, a ja zdrowa jestem nic mnie nie bierze.
Śliczne bo ja robiłam, a Fiodorek ładnie pozował :loveu:
A u Was co tam?[/QUOTE]
[FONT="Century Gothic"][COLOR="Indigo"]
A u mnie nicc...nudy :p[/COLOR][/FONT]

[FONT="Century Gothic"][COLOR="LightBlue"]Hmmm...jeśli nie masz nic przeciwko to wyślij mi na pw swoje imie i nazwisko to dodam cię do znajomych na nk :razz:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']No właśnie no to sie pochwał jakie umie:cool3:
Moja slalom robi tylko wtedy jak w ręce mam smakołyk:evil_lol:
Aha:cool3:
no a ja ją musze nauczyć ją przychodzenia i chodzenia przy nodze bo my często wyjeżdzamy na wakacje więc bez tego to wyjazdy z nią będzią jakaś udręką a nie przyjemnością:roll:
i właśnie zamawiam to:
[url=http://www.kacikpupila.pl/sklep/trixie-linka-treningowa-nylonowa-czarna-19771-p-2853.html]TRIXIE Linka treningowa nylonowa czarna 15m /19771 Sklep zoologiczny Akcesoria dla zwierz[/QUOTE]

Siad, podaj łape, podaj drugą łape, piątka, waruj, zostań, daj głos, bierz go, szukaj (tak śmiesznie sie rozgląda i szuka KOTA)
A my Fiodorka nie zabieramy bo jeździmy daleko.
Ale jak nei pojedziemy do Chorwacji to namówie rodziców, żeby gdzieś w góry pojechać albo nad jezioro i zabrać mojego złocisona :cool3:
Coś zmajstrowałaś tego linka :roll::lol:

[quote name='Karolina&Lucky'][FONT="Century Gothic"][COLOR="Indigo"]
A u mnie nicc...nudy :p[/COLOR][/FONT]

[FONT="Century Gothic"][COLOR="LightBlue"]Hmmm...jeśli nie masz nic przeciwko to wyślij mi na pw swoje imie i nazwisko to dodam cię do znajomych na nk :razz:[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Zaraz Ci wyślę, ale lepiej nie oglądaj fot bo to grozi nawet śmiercią i oczopląsem + paw :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Siad, podaj łape, podaj drugą łape, piątka, waruj, zostań, daj głos, bierz go, szukaj (tak śmiesznie sie rozgląda i szuka KOTA)
A my Fiodorka nie zabieramy bo jeździmy daleko.
Ale jak nei pojedziemy do Chorwacji to namówie rodziców, żeby gdzieś w góry pojechać albo nad jezioro i zabrać mojego złocisona :cool3:
Coś zmajstrowałaś tego linka :roll::lol:


Zaraz Ci wyślę, ale lepiej nie oglądaj fot bo to grozi nawet śmiercią i oczopląsem + paw :evil_lol:[/quote]

Oo dobry jest:cool3:
Oj faktycznie coś taki nie teges ten link:evil_lol: trudno chciałam Ci linke okazać taka 15m czarna:cool3:

O mi też możesz :cool3: na PW podać :oops: chętnie bym sobie pooglądała pańcie Fiodorka:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Oo dobry jest:cool3:
Oj faktycznie coś taki nie teges ten link:evil_lol: trudno chciałam Ci linke okazać taka 15m czarna:cool3:

O mi też możesz :cool3: na PW podać :oops: chętnie bym sobie pooglądała pańcie Fiodorka:cool3:[/QUOTE]

Nie ma co oglądać. Blee :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...