Jump to content
Dogomania

Samotnosc


pokahontas81

Recommended Posts

Mam psa rasy Husky i ogromny problem.Pies ma juz 5 lat jako szczeniak zostawal sam w domu przez jakis czas i choc wyl- ale od czasu do czasu -nigdy nie zdemolowal mi mieszkania.Zadnych pogryzionych butow ,nigdy chociaz nic nie chowalam. .Niestetty ciezki wypadek mojej babci zmusil ja do ciaglego zostawania w domu i lezenia co doprowadzilo do tego ze od mniej wiecej roku czasu moj pies przestal byc sam.
Staralam sie go izolowac poprzez zamykanie dzrzwi do pokoju babci gdy wychodzilismy -byl grzeczny ale kiedy bacia zmarla okazalo sie ze pies wpada w panike kiedy zostaje sam.Probowalam juz wszystkiego -kiedy wychodze pies nie reaguje na zadne kosci -nawet mieso .Niczym nie cche sie zajac.Probowalam metody zamykanai drzwi , wychodzenia na pare min- co ja mowie to byly sek- tak stoponiowo przez 2 MIESIACE i doszlam do 20 min dalej ani rusz prubuje od 2 tyg i po 20 min zaczyna wyc i wpada w panike.Probowalam kaltki -jeszcze wiekszy stres- nie uwierzycie wydostal sie -powyginal wszystkie prety i wyszedl przez taka malutka dziurke ze az trudno uwierzyc.(i to wszystko w 20 min).Dodam ze byl do niej przyzwyczjany, karmiony, i bez problemu zasypial w srodku kiedy ja bylam w domu. Obroza antyszczekowa- szybko ja rozpracowal , azreszta jeszcze bardziej go stresowala.Po 2 mies jestem zmuszona wrocic do pracy zastanawiam sie nad kupnem drugiego psa -ale to tez ryzyko. Czy komus z was to pomoglo?:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...