Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Yaki']
A jak tam LILKA? Czy juz obgryza BEZE?[/quote]

Czy obgryza?! To mało powiedziane :D . Szaleństwom w domu nie ma końca, tak małpują, że trudno jest zobaczyć gdzie jest która. A gonitwy?? Boszszee!
Pękamy ze śmiechu! :lol: Generalnie Liluś jest bardzo grzeczna, taka kochana, majutka kujećka (cyt.-moje dziecię). Uwielbiam na nie patrzeć. Dogadują się wspaniale, Liluś właściwie podporządkowała sobie Bzika, co robi duża, to NATYCHMIAST musi mała. Jak Beza pije wodę, Lilka bez skrępowania odpycha ją i już jest przy wodopoju :talker: . To samo z jedzeniem czy zabawkami, a Beza znosi to ze stoickim spokojem. Nie mogę Bezie wiązać wąsów, bo ma je na sobie może 30 sekund, a gumki na głowie poprawiam 2-3 razy dziennie :wink: , inna sprawa,że Liluś swoje gumki też miała może z pół godziny, za sprawą Bezy :roll:

[img]http://img518.imageshack.us/img518/2759/dsc00502rotationresize5lt.jpg[/img]


Mój kochany pan...
[img]http://img515.imageshack.us/img515/3617/dsc00497resize4uj.jpg[/img]

Dostaniemy coś dobrego?

[img]http://img452.imageshack.us/img452/3696/dsc00512resize4xe.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Amelia23"'][quote name='Yaki']
A jak tam LILKA? Czy juz obgryza BEZE?[/quote]

Czy obgryza?! To mało powiedziane :D . Szaleństwom w domu nie ma końca, tak małpują, że trudno jest zobaczyć gdzie jest która. A gonitwy?? Boszszee!
Pękamy ze śmiechu! :lol: Generalnie Liluś jest bardzo grzeczna, taka kochana, majutka kujećka (cyt.-moje dziecię). Uwielbiam na nie patrzeć. Dogadują się wspaniale, Liluś właściwie podporządkowała sobie Bzika, co robi duża, to NATYCHMIAST musi mała. Jak Beza pije wodę, Lilka bez skrępowania odpycha ją i już jest przy wodopoju :talker: . To samo z jedzeniem czy zabawkami, a Beza znosi to ze stoickim spokojem. Nie mogę Bezie wiązać wąsów, bo ma je na sobie może 30 sekund, a gumki na głowie poprawiam 2-3 razy dziennie :wink: , inna sprawa,że Liluś swoje gumki też miała może z pół godziny, za sprawą Bezy :roll:

[img]Slicznie razem wygladaja ,na spacerach pewnie beda uchodzily za mame i corke.Cudownie ,ze tak sie sobie spodobaly ,ja tez nie mialam z tym problemow ,tylko to pilnowanie zeby szczeniak nie obgryzal papilotow.Dobrze Amelio ,ze to starsza jest niewystawowa bo w razie czego beda mniejsze szkody.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie ciekawa jestem, jak one ustalą tą swoją hierarchię :wink: Gdzieś tam czytałam, że małe pieski mają "specjalne "przywileje do ok. 3 miesiąca życia :roll: . Zobaczymy, ale myślę, że nie będą potrzebne jakieś interwencje z naszej strony :D

Link to comment
Share on other sites

Wsrod moich shitzakow nie ma dominantow i nigdy nie bylo miedzy nimi konfliktow,chociaz widac jak w zabawach Bols zaslania soba suczki shih tzu przed szalaputa mopsem.Wyglada to tak jakby sie bal ,ze tamten zrobi im krzywde ,a faktycznie jest szalony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yaki']

[img]Slicznie razem wygladaja ,na spacerach pewnie beda uchodzily za mame i corke.Cudownie ,ze tak sie sobie spodobaly ,ja tez nie mialam z tym problemow ,tylko to pilnowanie zeby szczeniak nie obgryzal papilotow.Dobrze Amelio ,ze to starsza jest niewystawowa bo w razie czego beda mniejsze szkody.[/quote]

Taak, właśnie na spacerach niemal każdy pyta czy to Bezy dziecko :) Z tymi spacerami to też jest cyrk..., żeby jedna się załatwiła, to druga musi być na rękach. Tak głupieją, jak by się pierwszy raz zobaczyły :o
Hmmm :hmmmm: , mam zamiar Bejcie zapapilotować, i myślę, że Bezunia nie zostanie krótkowłosa :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Amelia, Twoje dziewczynki są boskie :eating: :lol: :D :D :D maluszek kłębuszek, bajka :angel: :D :angel:


[quote]Gdzieś tam czytałam, że małe pieski mają "specjalne "przywileje do ok. 3 miesiąca życia [/quote]

u nas teoretycznie dominuje Chakie... pisze teoretycznie, bo Julka do dzisiaj ma baaardzo dużo przywilejów z jego strony :wink: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':)']A u mnie role sie zmieniaja. Raz dominuje Zyzio, a raz Figa :) Zeby bylo sprawiedliwie :)[/quote]

Bo Zyziek to dzentelmen jakich malo ;)
Amelia gratuluje malej shih tzu, musi byc wesolo.

Agnieszka
Jakie tam masz plany co?! :evilbat:
Ostatnio rzadko tu bywam, ale chce byc na biezaco.

Pozdrawiam

anii i Lump

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii']
Bo Zyziek to dzentelmen jakich malo ;)[/quote]
Tak, to fakt :) :) :)

[quote name='anii']
Agnieszka
Jakie tam masz plany co?! :evilbat:
Ostatnio rzadko tu bywam, ale chce byc na biezaco.[/quote]

No wiesz... na wtajemniczenie trzeba sobie zasluzyc :) he he he :) Kiedys powiem Wam wszystkim :D :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...