Jump to content
Dogomania

Szczecin Klub Psia Farma


MusliStracciatella

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A no widzisz ... ja teraz mam zawsze włączony i wieczorami nic innego tylko czekam na telefon od Ciebie :diabloti: . No jak będzie z czego puścić to puszcze ;) . Ale jak będzie Ci się nudzić to śmiało, dzwoń o każdej porze nocy :eviltong: . Ja i tak mało śpię ;) .

Co do telefonów ... stare najlepsze :diabloti:. Wiesz antyki cenne :lol: .

Link to comment
Share on other sites

No i jakoś się kręci , powoli stworzymy drużyne;) Ci co wytrwają beda startować a Ci co tylko rekreacyjnie - to mam nadzieję, ze bedą się swietnie bawili . Na razie trenują:
Pysia - BC, Bono - BC, Diuna - mix, Bursztyn - Sznaucer min. , Amant - Tervueren, Musli - BC, Guru - ON, Toffi - mix, Rudi - Pinczer min., Astra - Boxerka, Ira - Boxerka, Zefir - York, Tasha - BC, Oli -Hovawart, Hektor - Weimar, Cassy - boxerka, Frodo - Mops a od stycznia jeszcze parę osób się deklarowało, więc nie zapeszając wracamy do punktu wyjścia kiedy to w 2003 chyba było nas 20 osób;)
Mogłam pomylic rok ale tak mi się wydaje, że wtedy spotykaliśmy sie na hali do jazdy konnej - szkoda, że to trochę daleko :( nie mam sumienia was tam ganiać;)
Ale się rozpisałam ale to Marysia mnie zmobilizowała;)
Jesli kogos pominełam , to przepraszam;)

Link to comment
Share on other sites

Jak to było ??

Gdzie jest groszek?
On zielony, pełny, jędrny brzuszek ma!
Gdzie jest groszek?
Sałatkę zrobic czas!
O, jestem już!
Kobiety niestety,
Uwielbiają mnie!
Kukurydzę
Tu widzę,
No nie rozdwoję się!
Zostanę chyba z nią...
Chociaż wokół inne są!
/no wiesz?/
[COLOR=magenta]Jestem groszek!
Potrzebuję więcej, więcej, więcej Was!
Ja was proszę!
Sałatkę zrobic czas!!!
[/COLOR]Bonduelle!
Tak więc łączmy się w szeregi - bo czas zrobić naszą sałatke :PPPPP

Link to comment
Share on other sites

E no fajne to o sałatce :loveu:
Moja sałatko - czytaj klubie;), ponieważ zblizają sie ferie zimowe :multi::multi: trzeba to uczcić a my w klubie czcimy nawet pierwszy wtorek tygodnia :lol: jak nie ma innej okazji
[B]17 stycznia na 11.00 robimy zawody z jumpingu:) [/B]
na 11.00 bo wszyscy sie wszyscy sie wyspia a i "sałatka" z Goleniowa zdązy dojechać - nieprawdaż Karolinka???
Ja mam od rana zajęcia z pt a jak wiecie u mnie zajęcia to sprawa swięta :evil_lol:, więc dojadę zaraz po ;)
Zawody beda na Bezrzeczu albo na terenie klubu albo obok na tym dużym terenie co frisbee - jak mi się uda wydębić od gminy :mad:
CIASTA, CIASTKA i inne takie tam - mile widziane :razz:
Zgłoszenia bezposrednio do mnie na maila lub gg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...