Jump to content
Dogomania

TOTW czy wolfsblut?


hekate811

Recommended Posts

co wybrać TOTW Pacific Stream Canine Formula czy Wolfsblut Wild Pacyfic, u mnie psiakowi jak narazie najlepiej ale oczywiście bez szaleństw weszła Purina Pro Plan z łososiem, więc myśle o rybnym składzie ale lepszej jakościowo karmy.
na Wolfsblut trafiam niedawno i od tego momentu zaczełam czytać o karmach holistycznych, a że mętlik mam ogromny od natłoku karm to prosze o porade.
Mam 13 mies berneńczyka, dodatkowo dostaje artroflrx na stawy więc ten dodatek w karmie nie jest u nas wymagany zwłaszcza że i tak dadają go do karm w marnej ilości
Wolfsblut jest troche droższy, ale może i jakość lepsza, niewiem co wybrać

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mam podobny dylemat...Zastanawiam się nad tymi karmami i nie wiem, którą wybrać?!:razz: Może ktoś coś podpowie?

Do tej pory jak szukałam dobry karm, to korzystałam z tej strony:

[url=http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/]Dog Food Reviews - Main Index - Powered by ReviewPost[/url]

Karma TOTW jest tam bardzo wysoko oceniana, należy do karm 6-cio i 5-cio gwiazdkowych, natomiast nie znalazłam tam karmy Wolfsblut.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Asti']Karma TOTW jest tam bardzo wysoko oceniana, należy do karm 6-cio i 5-cio gwiazdkowych, natomiast nie znalazłam tam karmy Wolfsblut.[/quote]

Bo Wolfsblut jest nową karmą nowego producenta. Totw jest produkowany przez koncern kanadyjski diamond pet food (już jakiś czas na rynku).

Wydaje mi się, że te karmy są na tyle zbliżone jakościowo, że najważniejsze jest, która podejdzie Waszym psiakom, a to już kwestia indywidualna.
Tak więc brać i testować :)

Link to comment
Share on other sites

wybrałam TOTW Pacyfica i niestety smakowo mojemu grymaszącemu niejadkowi nie podszedł :shake: ale niestety on tak ma z regóły, po jednym dniu już mi biomilem pluje :roll:
różnica między TOTW a Wolfsblutem jest taka że TOTW w ogóle nie zawierają zbóż, a z Wolfsbluta tylko Blue Mountain ich nie ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='hekate811']wybrałam TOTW Pacyfica i niestety smakowo mojemu grymaszącemu niejadkowi nie podszedł :shake: ale niestety on tak ma z regóły, po jednym dniu już mi biomilem pluje :roll:
różnica między TOTW a Wolfsblutem jest taka że TOTW w ogóle nie zawierają zbóż, a z Wolfsbluta tylko Blue Mountain ich nie ma.[/quote]

Na polskin rynku jest już nowa formuła Wolfsbluta, zarówno Blue Montain, Wild Pacific, jak i Green Valley są całkowicie pozbawione zbóż.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...