Jump to content
Dogomania

royal monarch fci - OSZUSTWO!


ROYAL MONARCH FCI

Recommended Posts

[quote name='ROYAL MONARCH FCI']Ale jeszcze najpierw chcialabym przeprosić : AliX , tigerunie, Paulinke i innych co ze mną rozmawiali
mam nadzieję, że przyjmą przeprosiny.
czekam na odpowiedzi[/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Mnie Pani niczym nie uraziła wiec wybaczam...przeprosiny należą się Tigruni.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Mi jedynie nie podobała się ta cała rozmowa jej ton i krytyka....umówmy się że nie ma ideałów a w Bakaracie nie tylko rodzą się psy piękne i wystawowe....W mniej znanych hodowlach też rodzą się wybitne szczeniaki....[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Wiec nie chwalmy po prostu dnia przed zachodem słońca....poczekajmy z oceną do momentu kiedy pies osiągnie dojrzałość.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Oczywiście hodowla Bakarat jest jedną z najlepszych w Polsce...ja też ma sukę po psie z tej hodowli. Etienne jest jedną z ostatnich córek JENGHISA de Penghibur. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Pozdrawiam Anna[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ludzie, dziewczyny wszyscy dogomaniacy

osoba podaj?ca si? za royal monarch fci to oszust!!!!

Nie wiem kto to jest i dlaczego wypisuje takie bzdury i po prostu mnie i moj? hodowle oczernia!

Prosz? mi wierzy? nasza hodowla nie pisala takich glupot, ani nikogo nie obra?a?a!!!!!!!!!!!!!!!

Prosz? o odpisanie tych osÓb z ktorymi gadal oszust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O oszustwie poinformowala mnie znajoma ... Przepraszam ?e dopiero teraz sie odzywam do pa?stwa ale ja na prawde nic nie wiedzialam!


Ciesze sie ze odnalazlam siostre zorrico!!!

Prosz? o kontakt i prosze rozmawia? tylko z royal monarch (prawdziwy) nie wiem kto sie potrzywa!!!

Prosze nikomu nie ufa?


z powa?aniem

joanna pawlowicz

Link to comment
Share on other sites

Prosz? mi wierzy? , ja nie wiem kto w pracy mi mógl takie ?winstwo zrobi? .. jestem poprostu oszo?omiona t? sytuacj? .. kto? sobie zalo?yl k?to na mój adres mailowy .. nie wiem po co to komu!!!!

prosz? mi wierzy? .. strasznie si? czuj? .. wstydze sie za rzeczy powypisywane tutaj ... jestem w szoku .......

naprawd?!!!

Ludzie uwa?ajcie na oszusta!!

z powa?aniem

Joanna pawlowicz

Link to comment
Share on other sites

Dobra to teraz kto jest kto???
Też wydawało mi się to dziwne że ktoś mógłby na tym forum pisać takie rzeczy... Każdy mówi o swoich psiakach ale nikt tu nie mówi że jego psy są najlepsze, że jest kimś z kynologi, że jest groomerem 1 stopnia itp.
i nikt się przede wszystkim nie wywyższa...
A przede wszystkim nikt tu nie karze sobie pisać na pani...
I po co była w ogóle ta cała afera??? To musiało być przemyślane wcześniej...

Link to comment
Share on other sites

Witam ja jestem oburzona t? sytuacj? .. poprostu jest mi bardzo przykro i ?le si? czuj? .. nie wiem kto mi mógl zrobi? takie ?winstwo .. ale na pewno osoba .. która mnie dobrze znala ... b?d? zna...

przepraszam za urazy i te ?mieszne bzdury które s? nawypisywane....


Prosz? uwa?a? na tego podlego oszusta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Joanna Paw?owicz

ROYAL MONARCH FCI
YORKSHIRE TERRIER KENNEL

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROYAL MONARCH (prawdziwy)']Ja jak to drogie Panie zobaczylam to bylam w szoku ... nie wiem , kto mógl zrobić mi takie świństwo , ale na pewno była to osoba, która mnie dosyć dobrze zna ....

Czekam na wiadomości od Panstwa . może wy mi pomorzecie rozwiązać tą zagadkę .. czy to była kobieta waszym zdaniem ... czy mężczyzna

Pozdrawiam

J.P[/quote]

wyjaśnianie czegokolwiek nie ma sensu!!!
Uważamy... dyskusje za zakończoną. galeria nie jet śmietnikiem. najlepiej gdyby mod usunął ten spam z Ady galerii władka zadzialaj!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iberia']wyja?nianie czegokolwiek nie ma sensu!!!
Uwa?amy... dyskusje za zako?czon?. galeria nie jet ?mietnikiem. najlepiej gdyby mod usun?? ten spam z Ady galerii w?adka zadzialaj!!![/quote]


Tak bardzo prosz? o usuni?cie tych oszczerstw i steku k?amstw, a tak?e tego okropnego s?ownictwa ... prosz? to zrobi?.

Mi?o mi was Panie pozna? .. czekam na wasze wiadomo?ci .. ciesz? si? ?e odnalaz?am siostrzyczk? mojej zorrico.

Pozdrawiam

J.P

prosz? usun?? oszusta wypowiedzi...:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iberia']wyjaśnianie czegokolwiek nie ma sensu!!!
Uważamy... dyskusje za zakończoną. galeria nie jet śmietnikiem. najlepiej gdyby mod usunął ten spam z Ady galerii władka zadzialaj!!![/quote]

[quote name='ROYAL MONARCH (prawdziwy)']Tak bardzo proszę o usunięcie tych oszczerstw i steku kłamstw, a także tego okropnego słownictwa ... proszę to zrobić.

Miło mi was Panie poznać .. czekam na wasze wiadomości .. cieszę się że odnalazłam siostrzyczkę mojej zorrico.

Pozdrawiam

J.P

proszę usunąć oszusta wypowiedzi...:placz:[/quote]
A ja bym proponowała jednak nie wyrzucać tych postów :diabloti: Niech wszyscy na dogo zobaczą co to za hodowla - niezłą sobie opinię wyrobiłyście :razz: proponuję może przenieść do nowego wątku np. "HODOWLA ROYAL MONARCH I ICH OSZUSTWA" :diabloti: Pani Joanno, Weroniko czy bóg wie która z was to pisała proszę odpowiedzieć na tylko jedno moje pytanie :
"Czy kryje Pani swoim rodowodowym psem suczki bez rodowodu?? " :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']A ja bym proponowa?a jednak nie wyrzuca? tych postów :diabloti: Niech wszyscy na dogo zobacz? co to za hodowla - niez?? sobie opini? wyrobi?y?cie :razz: proponuj? mo?e przenie?? do nowego w?tku np. "HODOWLA ROYAL MONARCH I ICH OSZUSTWA" :diabloti: Pani Joanno, Weroniko czy bóg wie która z was to pisa?a prosz? odpowiedzie? na tylko jedno moje pytanie :
"Czy kryje Pani swoim rodowodowym psem suczki bez rodowodu?? " :razz:[/quote]



Ja nie wiem jak Pa?stwa przeprasza? .. a szczególnie Pani? .. bo widzialam jak ten oszust Pani napisa?. Prosz? mi uwierzy?.. ?e to nie ja .. ja jestem w szoku poprostu nie wiem co z tym zrobi? > gdzie ja mog? to zg?osi?? Prosz? mi pomóc. Ani ja ani moja córka tego nie pisa?y?my.
Prosz? mi uwie?y?. Pomó?cie mi Panie gdzie mam to zg?osi?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROYAL MONARCH (prawdziwy)']Jak mam Pani udowodnic, że tego nie pisałam .. proszę mi pomóc .. na prawdę...
Jak ja mam to Pani udowodnić??[/quote]
Ja proszę o odpowiedź na jedno proste pytanie!! Czy to takie trudne ?? :cool1:
[U][B]Czy kryła Pani nierodowodowe suki swoim rododwodowym reproduktorem??[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...