Jump to content
Dogomania

Zadziorek ma domek stały:*


Gosiara

Recommended Posts

Malutki szczeniaczek(2 miesiące)Potrzebuje pinie domku!śpi w szopie gdzie jest bardzo zimno:(Idzie zima...Jest zdrowy,odrobaczony.Zjada już samodzielnie,jest nie wybredny.Będzie malutki...Jest koloru piaskowego podpalany czernią...Zabrze woj.śląskie
Na zdjęciu z mamusią
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/26/474a5aa72227fd51.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

małego widziałąm, jest mniamuśny... i sie wtula w człowieka. Mały został odpchlony przez cioteczke Formicę. Przywiezie go za jakąś chwilkę. My z Inką byliśmy w międzyczasie na wyprawie leśnej, właśnie wróciłam, no i jeszcze Platon chciał wyjść... musiałam też nakarmić zgłodniałe stadko, sama też próbuje coś wszamać... powycierać już nie zdążę chyba... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja czekam chyba najbardziej:p
Znam maluszka od czasu kiedy chodził w brzuchu Jego mamusi,aż od dnia urodzenia...(mamuśka za 2 tygodnie będzie sterylkowana,oczywiście wzięłam to na siebie:):P
Pokochałam Go bardzo...ale co z tego jak moje koty są terorysty i każdego psa hmmm...są rozpieszczone masakrycznie,śpią zemną w łóżku,chodzą po stołach...
Poza tym mój tryb życia nie pozwala mi mieć psa,kotom nasypie suchego i wychodzą same przez piwnicę na ogród...
Jeżdzę na dwie stajnię...
W drugiej mam konia,który jest zrebny muszę o Nią dbać teraz szczególnie...Jeszcze pracuję na telefon,dom,mąż,dziecko,które często choruje...maskara..
Plus Harcerstwo w którym działam:roll:Mam drużynę harcerską konną...W jedenj stajni działam z Nimi do drugiej jeżdzę prywatnie do mojego konia...Czekam na wieści:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...