Jump to content
Dogomania

wyliczanki, ile w domu ile w bloku...


Miśka

Recommended Posts

w swojej bazie danych mam zapisanych 1500 haszczakow. To ok. 60 % zarejestrowanych w Polsce (przyjmujac ze ogolnie jest ich ok. 2500). Wiadomo ze sa jeszcze te bez rodowodow, ale ich w zaden sposob nie da sie policzyc, wiec wybaczcie ze je pomijam (nie jest to oznaka dyskryminacji). Zreszta w tych moich wyliczeniach chodzi jedynie o ogolny obraz a nie szczegolowe dane statystyczne. Prosze o przymruzenie oka ;)

Z tych 1500 haszczakow mam adresy 1377, wiec dane 55% mieszkajacych w Polsce.....

Z tych 1377 psiakow 660 mieszka w blokach. To w sumie polowa. Mozna wiec przypuszczac ze 50% calej populacji husky w Polsce mieszka w blokach/domach z ogrodem :) Nic dziwnego ze zdania sa tak podzielone... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miśka, bardzo ciekawe!

Możnaby dalej :-) pofilozofować :-)

Z moich spostrzeżeń wynika znowu, że ok 66% to psy bez rodowodu a reszta z rodowodem, teraz jak się dobrze zastanowić, to chyba większość ludzi w blokach kupuje bez rodowodu, ponieważ z regułu nie są aż tak majętni i wolą zaoszczędzić.

Z tego co Ci wyszło 48% husky mieszka w blokach, 52% w domach z rodowodem.

Zapewne gdyby dorzucić te bez rodowodu, byłoby gdzieś 55-60% w blokach, 45-40% w domach

Link to comment
Share on other sites

no popatrz. ciekawa jestem skad masz swoje dane.. 60% bez rodowodu? i skad wiesz ile z nich mieszka w blokach/domach. masz wtyki w calej Polsce? A jesli chodzi o kwestie pieniedzy. Denerwuje mnie gadanie "bez rodowodu sa tansze, dlatego ludzie kupuja". Ale w koncu trzeba sie jakos tlumaczyc... Jak sie dobrze poszuka i postara w hodowli tez mozna kupic psa po niskiej cenie. A przeciez dalsze koszty sa takie same zarowno psa z rodowodem jak i bez. Choc czasem tego drugiego "ciut" wieksze, o koszty leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Ja nigdy nie przypuszczalam nawet ze kupie psa bez rodowodu i bylam przeciwniczka tego (i dalej jestem), ale... jak zobaczylam te piekne mordki (od znajomego skad pochodzi Aqua) to az mi serce zmieklo... no i Aqua jest u nas.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam co to znaczy "ukradlam" ????????????????????????????????????

Skad Twoim zdaniem ja mam???????? Ulatwie Ci zadanie i powiem.

Mam ja dzieki WLASNEJ PRACY! systematycznym spisywaniu z katalogow wystawowych danych zglaszanych psow. TWOIM ZDANIEM TO JEST KRADZIEZ????????????

a cytat z rachunkiem, Jezu FACET! to bylo zartem pisane.... Nie wiesz co znacza buzki (ikony emocji) wstawione za tekstem?

A dlaczego podchodze sceptycznie? napisalam w innym poscie.

Link to comment
Share on other sites

Wielce Szanowny Panie Metros! Pozwole sobie dodać, że Szanownego Pana zarzuty są infantylne i tendencyjne. Posądzanie o wtyki w całej Polsce? To chyba próba zdenerwowania Maxa. Udana zreszta, co mnie nie dziwi. Radze Sz.P. Metros zabrać się za swój serwis i wychowanie malutkiego, a nie krytykować prace innych i zwrócić uwagę, na to kto tu zaczął pierwszy wkurzanie innych, a nie podlizywanie się do kobiecego gatunku.

Link to comment
Share on other sites

Krotko i po raz ostatni.

Wtyki w calej Polsce? to logiczne. Piszesz ze z Twoich obserwacji wynika ze iles tam husky to psy bez rodowodu, wiec iles tam mieszka w blokach. Zeby napisac cos takiego trzeba miec dane calego kraju. Wiec ciekawa jestem skad je masz.

Po drugie, zanim cos napiszesz zastanow sie porzadnie. Metros to dziewczyna a nie "Pan"...

prosze jeszcze o wyjasnienie slowa "kradziez bazy danych"

nie wiem w jakim jestes Max wieku, nie piszesz tego nigdzie a mi ta wiadomosc potrzebna nie jest wiec nie robie dochodzenia. Jesli jednak chodzi o szacunek, coz... jak Kuba Bogu, tak Bog Kubie.

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem ciekaw skad Ty masz swoja baze danych, mam Ci wierzyc na slowo? A poza tym to skad wiesz ze nie mam wtykow w calej Polsce, moze wlasnie mam? Nie mozna byc takim pewnym... Moj wiek? pewnie 2 x Twoj, ale to tylko zalozenie i pewnie rownie dobrze moglabys byc moja corka.

Ze metros jest kobieta to ja tego nie widze, slowo metros to slowo meskie a nie zenskie (ten metros, a nie ta metros), wiec jak ktos tak sobie wybiera, to ja nic na to nie poradze.

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem ciekaw skad Ty masz swoja baze danych, mam Ci wierzyc na slowo?

* To trzeba bylo zapytac a nie rzucac oszczerstwa. "Nie mozna byc takim pewnym...."

A poza tym to skad wiesz ze nie mam wtykow w calej Polsce

DLATEGO ZAPYTALAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie mozna byc takim pewnym

zaprzeczasz sam sobie. stwierdzenie ze "ukradlam swoja baze danych" jest raczej pewnym stwierdzeniem

Moj wiek? pewnie 2 x Twoj

"nie mozna byc takim pewnym"

Ze metros jest kobieta to ja tego nie widze
to idz do okulisty. Przeciez prawie w kazdym poscie metros sa slowa rodzaju zenskiego np. "chcialabym", "bede miala"....
Link to comment
Share on other sites

Ja nie chcę się kłócić, napisałem tylko "Możnaby dalej pofilozofować" to są założenia, a Ty od razu o jakiś wtykach?

Ze metros jest kobieta to ja tego nie widze

to idz do okulisty. Przeciez prawie w kazdym poscie metros sa slowa rodzaju zenskiego np. "chcialabym", "bede miala"....

W tym poscie to napisala? pokaz mi w ktorym zdaniu, nie zamierzam czytac wszystkich postow metros aby sie dowiedziec czy jest facetem czy kobieta

Przestan juz i tyle, a Ty Miśka jesteś z Siemianowic? Bo jak tak to nie powinnaś się kłócić z człowiekiem z Dąbrowy :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...