Jump to content
Dogomania

zakrecony ogon:(


apis

Recommended Posts

[quote name='bartek1208']"witam posiadam 5 misieczna sunie z papierami"
to duzo nie mowi, a niektore rasy mają we wzorcu dozwolony taki sposób noszenia ogona. :razz:[/quote]
patrząc na miejsce wątku , ma sie pewność , że to staffik :cool3:

apis , pokaż zdjęcie z ogonkiem ;) czy da się zmienić ? no , ale po co ? :lol:
trzeba kochać psiaka , takiego jakim się urodził :loveu:

Link to comment
Share on other sites

"Świński" ogonek to oczywiście wada i tego się nie zmieni, ale wiele osób wystawia psiaki, które tak noszą ogon i jakoś sobie radzą na wystawach - psiaki, nie właściciele :evil_lol:
Nie jest to dyskwalifikujące :lol:

P.S. Zdjęcie możesz dodać tutaj: [url=http://imageshack.us/]ImageShack® - Image Hosting[/url] a następnie skopiować link do niego :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Mój Maxio też ma zakręcony (wesoły) ogonek. Zaczął go tak nosić kiedy skończył 6 miesiecy. Tylko kiedy jest smutny, albo zmęczony lub intensywnie myśli;) to nosi go regulaminowo. Nie przejmuj się, stafiory to psy do kochania, a jak zobaczysz parę wystaw to przejdzie ci ochota do uczestniczenia w tego typu imprezach. Ostatnio poszliśmy zobaczyc jak wygląda Słupska wystawa z nadzieją, że może coś się zmieniło. Organizacyjnie żenada. Tylko pieski jak zwykle śliczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wind34']Mój Maxio też ma zakręcony (wesoły) ogonek. Zaczął go tak nosić kiedy skończył 6 miesiecy. Tylko kiedy jest smutny, albo zmęczony lub intensywnie myśli;) to nosi go regulaminowo. Nie przejmuj się, stafiory to psy do kochania, a jak zobaczysz parę wystaw to przejdzie ci ochota do uczestniczenia w tego typu imprezach. Ostatnio poszliśmy zobaczyc jak wygląda Słupska wystawa z nadzieją, że może coś się zmieniło. Organizacyjnie żenada. Tylko pieski jak zwykle śliczne.[/quote]
To chyba na złą wystawę trafiłaś :lol: to piszę ja NAJWIĘKSZY kiedyś przeciwnik wystaw - teraz nie odpuszczam prawie żadnej :evil_lol: kij z organizacją , towarzystwo przy ringu się liczy :loveu: :multi: towarzystwo staffikarzy mam na myśli :p

Mój Franio nosi ogon w sposób różny :diabloti: od wzorcowego do zakładania go na głowę , to w chwili pokazania jakim jest dużym i silnym psem .. tak jeszcze nim dyga :evil_lol: niczym skorpion :cooldevi:
I tak go kocham , nawet gdyby miał zakręcony 30 razy ten ogon , moja miłość do Frania by sie nie zmniejszyła ..
Piszą o tym bo , pare tygodni temu , Franio miał mały wypadek ... lekki uraz kręgosłupa i ogonek był prawie bezwładny - to dopiero był ból dla serca mego ... nawet nie wiecie jaka radosć była w domu , jak pewnego dnia po zastrzykach , antybiotykach - ogonek wrócił nad głowę :loveu: :loveu:

PS z wiekiem psy z kompleksem wzrostu :evil_lol: przestają się "wywyższać" zadartą kitą i w sytuacjach "stresowych" noszą ogon jak natura kazała :lol: znaczy wzorze mówi ... aczkolwiek z moich obserwacji , raczej mało który samiec stający oko w oko z drugim psem , ma ogon skierowany ku dołowi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na noszenie ogona wpływa anatomia (i tu nic nie poradzisz) oraz stan psychiczny. Mój Yuko normalnie ma wzorcowo noszony i osadzony ogon, ale jak zobaczy innego psa-od razu robi "skorpiona", czyli końcówkę ogona ma prawie na nosie:evil_lol:
Nie martw się, jedź na wystawy i już! Potem zobaczysz, co i jak...Przecież operacji korygującej robić nie będziesz...Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...