Jump to content
Dogomania

PROFILUM z reklamy na dogo


owca

Recommended Posts

[quote name='mala89czarna']mój psiak miał wzdety brzuszek i puszczał nieprzyjemne zapachy po royalu gdy zaczełam karmic go profilum juz niemamy z tym problemu...i uwazam ze profilum jest dobra karma...[/quote]
ja mialam dokladnie odwrotnie, moj pies jadl przez chwile profilum, normalnie je royala i to bylo straszne, mial matowa siersc, gazy i malo zwarte kupy

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie kupiłam w krakvecie 2 paki po 15kg, moje psy przez ostatnie 4m-ce jadły eucanubę endurance... i nie wiem czy to od niej ale sierść z miesiąca na miesiąc była w coraz gorszym stanie, druga rzecz, że wydawały się ciągle głodne, ale u bastusia fakt - kupki były ladniejsze.
Teraz odezwała się we mnie złotówa i skusiła cena, jak karma okaże się kiepska to zrezygnuejmy i będziemy dalej eksperymentować.
pozdrawiam:bye:

Link to comment
Share on other sites

Ja karmiłam przez jakiś czas mojego szczeniaka tą karmą. Pytałam się w zoologu sprzedawcy co by mi polecił, oczywiście polecił Profilum, którego miał pełno na półce :shiny:

Psiakowi smakowało...strasznie się zajadał... ale zaczął robić żółtą, śmierdzącą kupę :p za krótko stosowałam, żeby ocenić jak zareagowała na to jego sierść etc... ale ogólnie nie byłam jakoś bardzo zadowolona...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ramzes123']A ja karmię tą karmą swoje psy i jestem zadowolona. Skład również nie budzi zastrzeżeń, omegi, dodatki na stawy...;)[/quote]

a masz opakowanie i mozliwosc przepisania skladu tutaj? bo jak dla mnie to wielka niewiadoma - w necie skladu sie nie znajdzie (chyba) a chetnie bym zobaczyla;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ramzes123']Tak. Wstępny opis jest na krakvecie. Ale jaka karma Cię interesuje? Mam tylko dla dużych i olbrzymich.[/quote]

wszystko jedno - obie z kurczakiem jak sadze?

na krakvecie jest bardzo wstepny opis - mnie interesuje dokladny sklad, co jest zawarte i najlepiej ile (ile miesa, wypelniaczy etc)

Link to comment
Share on other sites

Skład: odwodnione odtłuszczone białko zwierzęce (min. 30 proc z kurczaka), kukurydza, pszenica, białko kukurydziane, ryż, hydrolozowane białko drobiowe, białko kukurydziane paszowe, tłuszcz drobiowy, suszona pulpa buraczana, olej słonecznikowy, sól, subst. miner., sproszkowana odwodniona wątroba, inulina, tran rybi, proszek pomidorowy, chlorek cholony, mączka z nagietka, sproszkowane zielone małże nowozelandzkie. Dalej już jest analiza.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...