Jump to content
Dogomania

PILNE !!! KRAKÓW-oddam szczeniaczki kundelki po cocker spanielce. mają domy


michalc6

Recommended Posts

witam,tydzień temu moja Cockerka się oszczeniła, ma 3 czarne ( dwa psy i jedna suczka)i 3 które białe w czarne łatki z odrobiną rudego na pyszczku ( dwa psy i jedna suczka) :) pięęękne
oddam tylko w dobre ręce za symboliczną złotówkę,żeby się dobrze chowały

pieski będą do wydania ok. grudnia

zdjęcia dodam jutro


tel. 0 669933406
email [email][email protected][/email]

pozdrawiam serdecznie :)

michał

Link to comment
Share on other sites

jezeli masz suczke dlaczego ja nie upilnowales,:angryy:przeciez Polska "tonie" w zwierzetach w potrzebie,pseudohodowcy hodowcy produkuja w swoich fabrykach masy szczeniakow,a Ty dokladasz cegielke do tej psiej tragedni.Mozna przeciez bylo suczce podac srodki powodujace aborcje,lub suczke wykastrowac,albo mozna uspic slepy miot,a nie mnozyc nic nie winne istoty,i przyczyniac sie do ich nieszczesc.:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oto zdjęcie piesków.

[IMG]http://yetta.pcpoint.pl/pieski/szostka.jpg[/IMG]

Od zrobienia tego zdjęcia już się trochę pozmieniały (urosły). Za kilka dni postaram się umieścić ich aktualne zdjęcia.
I oczywiście zrobię co w mojej mocy, żeby to było pierwsze i ostatnie potomstwo mojego pieska.
Pieski nigdzie więcej nie mają ogłoszeń, ale w najbliższych dniach postaram się umieścić jeszcze gdzieś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52'] mozna uspic slepy miot,a nie mnozyc nic nie winne istoty,i przyczyniac sie do ich nieszczesc.:-([/quote]

Przepraszam, że się doczepiłam, ale czy uśpienie już narodzonych szczeniąt dałoby im szczęście?? To po co tyle czasu, troski i pieniędzy wkładają ludzie na leczenie zwierząt, które można tak zwyczajnie uśpić. To prawie tak jak okrutnie topienie maluszków, które nie są nic nikomu winne. Czasem nie da się upilnować suki (inna sprawa, że można ją wcześniej wysterylizować) ale jeśli już urodzą się szczeniaki, to trzeba zrobić wszystko, aby dostał im się dobry dom. Nie ma dla mnie nic gorszego niż zabijanie.

A pieski prześliczne i przydałyby się teraźniejsze zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michalc6']Wszystkie szczeniaki już rozdane. ;)[/quote]
Rozdałeś 5-tygodniowe szczeniaki? :-o
One powinny być z mamą i rodzeństwem jeszcze przez 3 tygodnie.
To bardzo ważny okres w życiu szczeniąt, poprzez zabawę uczą się wielu przydatnych w przyszłości rzeczy. To, że nauczyły się już samodzielnie jeść, nie oznacza, że mają być od razu porozdawane. :cool1:
To nie schronisko, że psiaki trzeba zabierać jak najszybciej, żeby czymś się nie zaraziły. :shake:


Na przyszłość wysterylizuj suczkę! Zanim znowu będzie miała szczeniaki. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...