Jump to content
Dogomania

Nutra Nuggets


Leni

Recommended Posts

:evil: No właśnie, padłam ofiarą zapewnień pani ze sklepiku na Tarchominie, jakoby u niej było najtaniej w całej Wawie. I zawsze musiałam czekać ze 2 dni na sfinalizowanie zakupu :evil:

A zielona nutra jest ok, jedyny suchy pokarm, który lubi mój pies :wink:

Link to comment
Share on other sites

Być może jeśli chodzi o sklepy, to faktycznie jest najtaniej. Ale hurtownie są zawsze tańsze niż sklepy. Ja podałam Ci cenę z firmy, która dowozi do domu i u której kiedyś zamawiałam, jak jeszcze karmiłam Eukanubą, a potem Nutrą (teraz karmię Acaną też z bezpłatnym dowozem do domu i za 20 kg płacę mniej niż przedtem za 15 kg czarnej Nutry, o Eukanubie już nie wspominając). Ja nawet byłabym gotowa zapłacić parę złotych drożej za to przywiezienie i wniesienie na drugie piętro. W sklepach i w lecznicach kupowałam karmę na samym początku, zanim się rozejrzałam w internecie, że można kupić taniej i z dostawą do domu (frycowe się płaci) i na próbę, jak zmieniałam z Eukanuby na Nutrę.

Jak chcesz namiary na tę Nutrę z dostawą do domu (albo na Acanę), to pisz na pw lub maila.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...