Jump to content
Dogomania

Galeria Lady, Ineczki, Cessiego oraz również Afrodyty i Charlotty małej maltanki


ladyyork

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karkakarka']A tak myślałam, że Afro ma 1080, bo na stronie rzeszowskiego oddziału przeglądałam wystawiane rasy i w yorkach były tylko 2 bejbiki - pies i suczka :)

Powodzenia życzę :)[/QUOTE]

Dziwewczyny , a ile jest w klasie pośredniej psów,ciekawa jaka konkuręcja Cessiego czeka ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']No to Cessi ma jeszcze 8 konkurętów, mam nadzieje ze Kazimierski mu da ocene doskonałą, juz nawet na lokacie mi nie zalezy:shake: jak na tej ocenie doskonałej.[/QUOTE]
Kaźmierski sędziuje papillony w Bydgoszczy, więc chyba faktycznie sędzia Ci się pomylił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Kaźmierski sędziuje papillony w Bydgoszczy, więc chyba faktycznie sędzia Ci się pomylił.[/QUOTE]

Tak pomylił ,miałąm napisać Kitliński:oops:
[quote name='jot11']Hej! Cessi na pewno dostanie doskonałą ocenę i na podium stanie :multi:[/QUOTE]
Oj to bym chyba do nieba skakała:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Umnie to już standard ,jak się kłade spać to wszystkie do mnie przychodzą i się na mnie kłdą lub koło mnie :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
dobrze wiedziec, ze nie tylko moj tak lubi spac :D

[QUOTE][url]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1683.jpg[/url][/QUOTE]
Fuks by sie na mnie smiertelnie obrazil jakbym go tak zapapilotowala. a w nastepnej kolejnosci zaczal sie czochrac i wycierac w dywan, zeby sie ich pozbyc. :diabloti:
podziwiam Cie (i wszystkich wystawcow yorkow) za to papilotowanie, ja bym chyba nie miala zdrowia do tego.

[quote name='ladyyork']Ale dzisiaj miała moja wetka rozrywke ,poszłam z Cessim na czyszczenie zębów pod narkozą bo zaczoł się sezon wystawowy ,dałą mu zastrzyk usypiający na 2,5 kg , a ten wariat szczeka więc dałą mu jeszcze jedną kreske , padł , ale jak mu czyściłą zęby, to co jakiś czas szczekał na nią :diabloti:, całkowicie nie zasnoł.a atrakcja szok ,jak zaczoł się przebudzć to szczeka na wszystkich:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
a podajesz cos swoim maluchom dodatkowo na kamien? bo mojemu sie zaczal nagle odkladac, je dentastixy, ale one pomagaja tylko na ten na przednich zabkach. a wolalabym mu nie stwarzac atrakcji w postaci czyszczenia zebow pod narkoza.

co do rzeszowa - na jakim ringu bedziecie i o jakiej godzinie wchodzicie? moze uda nam sie wpasc pokibicowac :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']dobrze wiedziec, ze nie tylko moj tak lubi spac :D
[/QUOTE]
Oj napewno nie tylko twój, z tego co słyszałam to prawie wszystkie yorki uwielbiają tak spać

[quote name='madika']

a podajesz cos swoim maluchom dodatkowo na kamien? bo mojemu sie zaczal nagle odkladac, je dentastixy, ale one pomagaja tylko na ten na przednich zabkach. a wolalabym mu nie stwarzac atrakcji w postaci czyszczenia zebow pod narkoza.[/QUOTE]
Myje zeby moim pastami, ale tak tego nie lubią , więc to nie pomaga bo strasznie się ruszają, a siły mają o wiele za dużo:evil_lol: ,musze zastosować to co powiedziała *kleo*
[quote name='madika']

co do rzeszowa - na jakim ringu bedziecie i o jakiej godzinie wchodzicie? moze uda nam sie wpasc pokibicowac :cool3:[/QUOTE]
Będziemy na ringu XVI ,ocenianie od godz. 10, ale ja pewnie w rzeszowie będe już ok 5 rano:eviltong: bo w nocy wyjeżdzamy:lol:, tak jak pisałąm wczesniej nr startowe to 1014 i 1080

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Myje zeby moim pastami, ale tak tego nie lubią , więc to nie pomaga bo strasznie się ruszają, a siły mają o wiele za dużo:evil_lol: ,musze zastosować to co powiedziała *kleo*[/QUOTE]
Polecam, ten płyn jest bardzo skuteczny, Tina miała dość gruby kamień z racji wieku a po zastosowaniu tego płynu po prostu odprysł :) Wiadomo, że nie w 100%, ale różnica znaczna. I bez obaw, że jest jakiś żrący, wypalający - sprawdziłam na sobie, jest tylko trochę kwaśny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Polecam, ten płyn jest bardzo skuteczny, Tina miała dość gruby kamień z racji wieku a po zastosowaniu tego płynu po prostu odprysł :) Wiadomo, że nie w 100%, ale różnica znaczna. I bez obaw, że jest jakiś żrący, wypalający - sprawdziłam na sobie, jest tylko trochę kwaśny ;)[/QUOTE]
Dzięki napewno spróbuje:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...