Jump to content
Dogomania

Kaprys, Benito, Maja i myszy sp.zoo


kate8828

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

snieg powoli znika[na razie na cwiczaku koopa blota i oblodzen:mad:]wiec benio bedize mogl popracowac pelna para na sladzie.
wczorajsze kola belgijskie bardzo ladne:multi:.
oby tylko to blocko szybciorem wysychalo bo dzisiaj obie moje suki wyladowaly w wannie.bloto mialy nawet na uszach a ja cala gebe ochlapana po obronie:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Twoje i pewnego szkoleniowca od onow:evil_lol: ktory powiedział że jak ogole Benia to mnie ogoli:diabloti::siara::mad:
Zreszta chciałam podziękować wszystkim, którzy znoszą moje marudzenie, moje podsyłanie fotek do powiedzenia czegoś, brzęczenie moje itd itd
Jestescie kochani:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Beniutkowa stronka ruszyła, wiemy , że jest bład w przydomku Benia, ale to wina graficzki, która oddała str. do użytku i mi z adminka, bedziemy to poprawiały i dziś powinno być już ok
oto stronka , grafika by Nezumi, admin by Inga, baner by Sala:loveu:
[URL="http://www.benito-grzywacz.republika.pl"]www.benito-grzywacz.republika.pl[/URL]
w przegladarce IE jest ok w mozilli moze uciekac strzałka, to również zostanie dzisiaj dokonsultowane.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dziekujemy bardzo:loveu:
Trzeba trzeba tylko teraz synek prawie caly czas w oleju i fotki nie sa zbyt efektowne ani ladne, caly brudny bo to czub jest jak nie pobiega 30minut za dwoma pilkami dziennie to chory chodzi i jak raz wtygodniu nie pojedzie na trening tez juz go bierze:diabloti:
na kocie sie wyżywa..

Link to comment
Share on other sites

Piękne zdjęcie, widzę, ze szalejecie!
Ja wstawiam zdjecia w oleju, mało który grzywek pp o tej porze roku bez oleju śmiga, więc śmiało wstawiaj :multi:
Ucałowanka od siostrzyczki klona. Ona też taka mądra, bardzo, bardzo bystra dziewczynka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...