Jump to content
Dogomania

Kaprys, Benito, Maja i myszy sp.zoo


kate8828

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Iza nie mam nic wiecej ze szkolenia, wina tresuńcia:diabloti: że nie pomyśli o aparacie no ja nie wiem hihihi:razz: a na poważnie to musze poprosić dziewczyny zeby go ufociły i zeby ktos mi filmik nakrecił, bo moja kamera w aparcie wola o pomste do nieba, a w lustrzance ni mam kamery.

Ale pracujemy caly czas i taj jstesmy dalej niz blizej ale mamy checi:)

Link to comment
Share on other sites

a balas sie ze nie uniesie:lol:...
zobacyzmy jutro jak przepracowalas kontakt bez smakola w lapie-czyli na sama komende:cool3::p.
benito jest fajny i lubi prace.ladnei sie slupia i ladnei pracuje.jest tez dosc dynamiczny.
no i grzywek po prostu milo dla oka wyglada jak pracuje na kontakcie.:loveu:
masz kuupe roboty przed soba ale to gwarantuje staly rozwoj twoj i twojego psa.:p
ps.ja nie umiem robic zdjec i idiotenkamera to se mozna...nafiukac....:roll::evil_lol:...
poza tym fotek nei ma kiedy bo trzeba patrzec kate na lapki...i nie tylko kate...:diabloti:
reszta tez sie nawinie zawsze:cool1:.
kate-im dalej w las tym wiecej drzew.no i to jest wciagajace.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate8828']Iza nie mam nic wiecej ze szkolenia, wina tresuńcia:diabloti: że nie pomyśli o aparacie no ja nie wiem hihihi:razz: a na poważnie to musze poprosić dziewczyny zeby go ufociły i zeby ktos mi filmik nakrecił, bo moja kamera w aparcie wola o pomste do nieba, a w lustrzance ni mam kamery.

Ale pracujemy caly czas i taj jstesmy dalej niz blizej ale mamy checi:)[/quote]

To trzeba sobie załatwić fotografa :cool3:

I właśni te chęci są najważniejsze:loveu:
A myślisz może o agility ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']a balas sie ze nie uniesie:lol:...
zobacyzmy jutro jak przepracowalas kontakt bez smakola w lapie-czyli na sama komende:cool3::p.
benito jest fajny i lubi prace.ladnei sie slupia i ladnei pracuje.jest tez dosc dynamiczny.
no i grzywek po prostu milo dla oka wyglada jak pracuje na kontakcie.:loveu:
masz kuupe roboty przed soba ale to gwarantuje staly rozwoj twoj i twojego psa.:p
ps.ja nie umiem robic zdjec i idiotenkamera to se mozna...nafiukac....:roll::evil_lol:...
poza tym fotek nei ma kiedy bo trzeba patrzec kate na lapki...i nie tylko kate...:diabloti:
reszta tez sie nawinie zawsze:cool1:.
kate-im dalej w las tym wiecej drzew.no i to jest wciagajace.:p[/quote]

O! tresuńcio:multi: Witamy :cunao: jaki ładny Ośkowy ryk na avku.:bigcool:
Dobra to teraz podniesmy poprzeczke i Chitowy Ipo'wski mu damy:cool3: ciekawe co powie na to cffaniaczek :lol!:
Kroje mu teraz nagrodki na jutro, jak bedzie padał deszcz to sie pochlastam. :wallbash:
Damy rade, juz nie takie trudnosci pokonalismy, zaczelismy to bedziemy pracowac;) dluuugo pracowac. Taaaa kate na łapki jak cuda wyczynia:evil_lol:
Taaaaaa filmy ringowe nieźle ci wyszły, taka cisza ze strony operatora:diabloti:



Iza o agility narazie nie , podstawe czyli przeszkode bede miala na Obi, ale samo skakanie narazie nie. Wybralismy posluszenstwo, jak bedziemy gotowi polatac i poskakac to rekreacyjnie tylko i narazie nie mam na to czasu.


O fotografa trudno kiedy wszyscy na ćwiczaku ćwiczą, nie ma opierniczania się.

Link to comment
Share on other sites

kate-to surykat na avatarze:lol:.drze ryja na pozoranta:diabloti:.
deszcz moze nie lal ale na placu jest takie blotko ze raczej nie bylo dane nam popracowac dzisiaj-pojechalismy od razu na slady i na trening ipo.
mam nadizeje ze dzielnie wypelniasz ksiazeczke sladowa a beniutek juz smiga na kolach?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Książeczkę wydrukowałam:diabloti: i wypisalam pierwszą stronę, od 20-go zjame sie belgijskimi zeby zrobic ciąg no i chce mieć linke :cool3: Na nasz pierwszy metroseksualny ślad, o pardon 2gi.
Beniutek i aporcik
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9590/img6048rw3.jpg[/IMG][/URL]

Narazie aporcik wyglada tak : Beniu leci wiec kate mowi aport!
Beniobiegnie po aport bierze w pysk przynosi pod nogi siada rzuca aport i sie jopi na mnie, i nastepuje sekwencja '' Syneczku kochany daj mamusi aporcik w rączki'' chwila zastanowienia i daje mi aport w rece:loveu: grzywacze to sa jednak kombinatorskie. Wiem, ze tonie tak ma wygladac....:razz: czyli sie właściciel ozdobki sie kłania:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no ale popatrz pomyslał chłopak,że jednak jak nie poda to z nagrody nici a swoją drogą jak to grzywek musiał spróbować obejść to co pańcia chce,bo moze za tgo też by dostał-Molly ma tak zawsze i jak jest napalona to zanim usiądzie zrobi trzy kółeczka bo niby po co odrazu siad, a z aportem narazie zwiewa:cool3:

Link to comment
Share on other sites

kate-pamietajzeby zauczac schematu na wszysktie przedmioty i za przyniesienie nagroda.nakrecasz na nagrode ,pies koncentruje ise nanagrodzie,donosi-dostaje nagrode.przedmiot jest drugorzedny.inaczej bedziesie bawil przedmiotem .schemat jest prosty:przyniesiesz=dostaniesz cos fajnego.i to cos fajnego ma byc numerem uno i koncentrowac psa.
staraj sie a bawic sie mozesz np szmatka gappay czy gryzakiem.doniesienie-zabawa.ale zawsze PO oddaniu.zabawa jest ZA oddanie.inaczej zaraz bedize jakis konflikt o lup i pies nie bedize cie wlaczal tylko bawil sie z lupem OD ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Beniutek mój Kochany :loveu::loveu::loveu::loveu: i jeszcze Kochańszy Tresuńcio tutaj zawitał :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Tresuńcio :loveu: Ty tam Kate nie odpuszczaj trzymaj krótko i ucz :evil_lol: a Benito już na Psa wrósł dzięki Tresuńciowi, który sie nad Nim znęca :diabloti: i szkoli :mad: więcej takiego znęcania zalecam :loveu: bo ja się już nie moge ich na zawodach Obi doczekać :loveu::loveu::loveu:
a Kasia coś kręci i odkłąda te zawody :angryy:


Tresuńcio a mogę zapytać czy tą nagrodą może być piłka ??

Link to comment
Share on other sites

Tyle , że treserek to sie zneca raczej nad biedna kate i opitala:razz: niz na Beniutku, Beniutka to treserek nie chce wziąc w swoje łapeczki i do wszystkiego musimy dorosnąć i dojść tresuńcio tylko podpowiada ale jakie potem zadowolenie na twarzy jak sie uda raz i udaje potem caly czas.
A tak powaznie Dziekuje Beato za to , że moglismy wrocic na treningi i zająć sie nimi na powaznie, gdybys nie pomogla mi w pore z Beniem to nie chce nawet myslec co by to było..., a tak odnaleźlismy wspolna motywujaca prace dającą nam obu satysfakcje, wielkie dzieki:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate8828']Tyle , że treserek to sie zneca raczej nad biedna kate i opitala:razz: niz na Beniutku, Beniutka to treserek nie chce wziąc w swoje łapeczki i do wsyztskiego musim dochodzic sami ale jakie potem zadowolenie na twarzy jak sie uda.
A tak powaznie Dziekuje Beato za to , że moglismy wrocic na treningi i zająć sie nimi na powaznie, gdybys nie pomogla mi w pore z Beniem to nie chce nawet myslec co by to było, a tak odnaleźlismy wspolna motywujaca prace dającą nam obu satysfakcje, wielkie dzieki:multi:[/quote]

To Tresuńciu tak z 100 razy bardziej znęcania nad Kate :D bo przy okazji ona sie znęca nade mną :razz: i Fido umie już pilke oddawac do ręki :p niestety jeszcze na stojąco ale ćwiczymy nad siadem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

pracuj na czym sie da:pilka do cwiczen dynamicznych ale nie tylko.najlepiej laczyc rozne motywatory.najwazneijsze jest zeby pies pracowal z przewodnikiem a nie z pilka.dlatego dobrze nagradzac roznymi rzeczami.praca z psem ma byc dla niego nieustajaco fascynujaca i pelna niespodzianek.wtedy moznadbac o precyzje.im bardzije rozluzniony i nakrecony pies tym lepiej warunkuje i tym wiecej mozemy go budowac i dokladac precyzji.nagrody sa precyzyjne-lup jest dynamiczny i wlacza przewodnika do zabawy.
kate-bo musisz sie wsyztkiego uczyc sama i pracowac nad wiezia.beniut uczy sieszybko i fajnie mi sie tez pracuje z nim ale niechetnie biore psy od przewodnikow.chyba ze mam cos pokazac na danym psie,bo przewodnik mnei prosi.jednak to wy macie tworzyc team.
bienio robiony bedize powolutku takim tempem w jakim bedize komfortowo czula sie para kate-beniu.
to mlody pies i ksztaltowanie jest teraz najwazniejsze.
bez presji i gnania do czegokolwiek.
wszystko ma byc spedzaniem czasu z walsnym psem i czerpaniem z tego radosci.obu elementow teamu.:p

Link to comment
Share on other sites

Witaj Agama:loveu:
Ciotka Beatka kazała zakupić to zakupiłam, chociaż bez przekonania moj maly ozdobny grzywacz i IPO szmatka:crazyeye: jak to moje male pozbawione popedow jest np. w porownaniu z on'kami :razz: tak tylko myslalam:diabloti:
Benek na widok szmaty dostaje goraczki ciśnienie mu skacze, dawaj matka! albo dawaj ciotka! Bo cwiczył z Ayshe;) dziekuje tez wsyztskim ktorzy wczoraj na placu bawili sie szmatka z Beniem.
Benio w domku
''killuje szmate''
[IMG]http://i126.photobucket.com/albums/p84/kaprys/IPO%20szmata%20Training/IMG_6304.jpg[/IMG]
[IMG]http://i126.photobucket.com/albums/p84/kaprys/IPO%20szmata%20Training/IMG_6305.jpg[/IMG]
[IMG]http://i126.photobucket.com/albums/p84/kaprys/IPO%20szmata%20Training/IMG_6316.jpg[/IMG]
[IMG]http://i126.photobucket.com/albums/p84/kaprys/IPO%20szmata%20Training/Obraz024.jpg[/IMG]


Jak to ja mowie najbardziej ozdóbkowata ozdóbka w polsce, pracująca na IPO szmacie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=5][COLOR=royalblue]BENIUTKU!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=5][COLOR=#4169e1]STO LATEK W ZDROWIU I SZCZĘŚCIU U BOKU KASI [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=5][COLOR=#4169e1]ŻYCZY BABCIA ANIA Z CAŁĄ PSIO-LUDZKA RODZINKĄ :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Bo zmeczony grzywek to szczęśliwy grzywek
Benio po dzisiajszym treningu na polach:loveu:
[U][COLOR=#0000ff][URL=http://imageshack.us][img]http://img386.imageshack.us/img386/9423/img6366bz8.jpg[/img][/URL][/COLOR][/U][URL="http://img386.imageshack.us/my.php?image=img6366bz8.jpg"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...