Jump to content
Dogomania

Regal LB Puppy


Acros

Recommended Posts

Czy znacie ta karme [B]Regal LB Puppy [/B]czy jest dobra? mam jeden worek karmy Solid Gold ktory jadly szczeniaki u hodowcy. niestety sklep w ktorym sie zaopatrywalam wycofal ja i bedzie w to miejsce sprowadzal wlasnie Regal LB. Takze zostal mi wybor pomiedzy Regal a Purina Large Breed. Nie wiem co mam wybrac? Zdecyduje sie chyba na Purine gdyz nic w zasadzie nie wiem o tej drugiej. moze ktos mial z nia do czynienia?

Link to comment
Share on other sites

lepiej pro plan athletic puppy niz large breed.;).wybierajtez karmy ktore samalo "wypasione".ascetyczne ze takpowiem.:cool3:.
koebers welpennahrung,bewidog puppy,belcando puppy....;).zasada jest zeby onek rosl sobie wolniutko ,naturalnie.przypominam tez ze onek to pies sredni.oraz ze stawy psa i silne zroznicowanie wzrost kosc krotkich i dlugich [specyficzne dla ona]nie nadazaja w przystosowaniu sie do wymyslnych receptur producentow karm przemyslowych:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze ze doswiadczenia z sucha karma nie mam. Mialam wczesniej rottweilera i buldoga francuskiego i karmilam je wedlug ksiazki Borzymowskiego( to bylo w latach 90tych:)). Ale tu na Islandii jest trudny dostep do niektorych produktow takich jak np ser bialy :) takze zdecydowalam sie na sucha karme tym razem, oczywiscie bede miesko, rybki i warzywka tez podawac.Ale jesli chodzi o sucha karme chce poprostu sie dowiedziec jak ja karmic i jaka najlepiej, dziekuje za porady :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Moja wiedza dot. karm moze jest lekko wieksza. Porownywanie puriny do regala jest nie porozumieniem. Porownac mozna proplan (takze puriny) ale nie chow (to jest styropian). Zawsze zwracaj uwagi :crazyeye: dokladnie ile w karmie jest miesa (suchego - czy mączki miesnej) a nie np. bialko bo one bedzie z pszenicy czy kukurydzy [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG]. Wszystkie karmy koncernowe to w zasadzie shit , regal jest amerykanski to jego zaleta,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szwajc']Moja wiedza dot. karm moze jest lekko wieksza. Porownywanie puriny do regala jest nie porozumieniem. Porownac mozna proplan (takze puriny) ale nie chow (to jest styropian). Zawsze zwracaj uwagi :crazyeye: dokladnie ile w karmie jest miesa (suchego - czy mączki miesnej) a nie np. bialko bo one bedzie z pszenicy czy kukurydzy [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG]. Wszystkie karmy koncernowe to w zasadzie shit , regal jest amerykanski to jego zaleta,[/quote]

Z kąd taką wiedze nabyłeś?(szkolenia ) prześledziłem twoje posty i powinny być podpisane LINK SPONSOROWANY nie jesteś pierwszy na dogomani.

Odnośnie wiedzy kto ma większą na temat karm to sie powstrzymaj.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...