Jump to content
Dogomania

Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą


gossia

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gossia']Co Ja mam zrobić!!?? Przypominam mam 11 lat. Czy ktoś tego nie rozumie!!??[/quote]
Ty się kryjesz tym,że masz 11lat??? no przepraszam ale tutaj są młodsze osoby które więcej pomagają niż Ty. I sa bardziej odpowiedzialne, a nie piszą zróbcie to tamto bo ja mam 11 lat i nic zrobić nie mogę. Rozumiemy,że masz 11lat ale gdy się czysta Ciebie to się wydaje,że masz mniej...

Link to comment
Share on other sites

dokladnie!czy ktos kto mieszka blisko nie moze tego sprawdzic!?i bedzie wiadomo czy to klamstwo czy prawda.chodzi tu o psa ,ktory byc moze potrzebuje pomocy.jesli okaze sie ,ze to klamstwo to bardzo dobrze,a gossia powinna byc wtedy usunieta z forum.po co tyle dyskusji na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

A czemu tyle osób pisze, a nikt nie ruszy 4-rech liter i nie pojedzie? Dlaczego inni mają to zrobić za Was?
Oferowałam się, jak miałam czas. Chciałam jechać, gossia adresu podać nie chciała, nie chciała rozmawiać, na gg zablokowała i wyzwała. Dla mnie temat skończony.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

i nadal nic nie wiadomo?Gosi nie ma na GG...nikt tu już prawie nie zagląda ;/ a sunia tam cierpi? nie mogę tam pojechać bo mam daleko :( Sikorz-mała wieś.Trzeba zapytać o Kalinowskich...to mała wioska i pewnie wszyscy się tam znają.
Można zawiadomić jakąś organizacje np.TOZ...ale najlepiej jakby to prawda była.Bo ktoś nie zrobi z siebie głupka pisząc e-maila a potem okaże się że z tą sunią to kłamstwo ;/

Link to comment
Share on other sites

No to fajnie ;/ najpierw sieje wielką panikę...a potem nawet nie powie co z sunią :shake: Żal...jeśli to naprawdę nie było kłamstwo i jeśli naprawdę by jej zależało walczyła by o to ;/ a tak to sobie wszystko olała ;/


I dziękuje za cenne wskazówki ;) zarejestrowałam się dawno temu,ale udzielam się od niedawna :P i jeszcze nie za bardzo wiem co i jak;) Jeszcze raz Dziękuje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kredka - jak miałam o to walczyć jak nikt mi nie pozwolił!?
Byłam dziś u suni.. Niestety po ciemku ale załatwiliśmy latarke. Nie ma wrośniętej obroży ale za to bardzo chuda. Mam zdjęcia !!! Zdjęcia coś mi nie chcą wchodzić więc wstawiam link - taka sunia jest gruba - [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/612f833e0e1a665d.html"]obrazy moich ps

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kredka']
No to Gosiu podaj adres.
[/QUOTE]

Gosia podała mi adres na gg ale z racji odległości ja tam nie pojadę - dla mnie to drugi koniec Polski.

Oto co mi napisała (myślę, że mogę go tu podać...ewentualnie go usunę):
[I]Jest to kujawsko-pomorskie - Sikórz nie ten pod Płock. Numer domu.. nie jestem pewna. Ale wystarczy pytać o T..... K.......[B](te dane podam na PW)[/B]. To jest koło słynnych Sikorek - tam jest jezioro i domki wypoczynkowe. Obory są troche dalej ale żeby się nie pomyliło z tamtym Sikorzem.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego Gosiu nie zgłosisz tego na policję? lub do straży dla zwierząt!? Ty mieszkasz najbliżej więc lepiej by było jakbyś ty tą sprawę załatwiła....a nie ktoś,kto musiałby przejechać pół Polski.Z racji tego że ja mam 15 lat ;/ i mieszkam daleko...mogę tylko sprawę zgłosić do odpowiedniej organizacji.

Dlatego proszę o pełny adres na pw!

Będziemy działać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...