Jump to content
Dogomania

NG z lososiem i ziemniaczkami


marmara_19

Recommended Posts

[quote name='marmara_19']moja suka je od ponad tyg ng z lososiem iz iemniaczkami... zobaczymy jak bedzie po tym wygladac;) bo na czerwonej nn obydwa psy sie popsuly;p[/quote]


Witaj marmara_19!
CO teraz możesz powiedzieć o nowej Nutrze Gold? Jestem bartdzo ciekawa! Czekam na Twoją opinię!

Ania

Link to comment
Share on other sites

suka je ta karme dopeiro 2 tydzien.. je bo wszystko je;)kupki sa w miare dobre.. nie moge powiedziec,ze bardzo dobre bo praktycznie ciagle cos dostaje a to surowe meisko a to kosc... jakis minimalny lupeiyzk jeszcze pozostal.. ale w mniejszej ilosci niz na zcerwonej nn.... ogolnie ejstem zadowolona.. chociaz do tej pory chyba najbardziej mi sie suka podobala na pro planie lososiowym.. musze keidys przez tydz nic nie dodwac na spacerkach itp.. zbey ajdla tlyko karme to wtedy bede mogla cos wiecej napsiac:) ogolnie karme ta pierwszy raz kupilam.. i jestem zadowolona:)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ci bardzo.

Ja też kiedyś kupowałam pro plan z łososiem i przyznam, że jako tako psy mi to jadły! Potem "połaszczyłam się" na promocyjne opakowania 15+3 kg gratis i doznałam szoku. Psy nawet nie chciały powąchać puriny pro plan z łososiem! Nie wiem co oni dodali aby było te 3 kg więcej i gratis, ale chyba jakiegoś wypełniacza! Potem stosowałam Gilpę Mediterraneo i Nutrę Nuggets i jestem z nich bardzo, ale to bardzo zadowolona! I szczerze przyznam, iż nie chciałabym zmianiać, ale szukam troszkę tańszego rozwiązania bo przy siedmu psiakach to troszkę kosztuje :-) a podobno to holistczna karma (nutra gold) czyli ma mniejsze dzienne dawki żywieniowe

Pozdrawiam
Ania

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='anag']"połaszczyłam się" na promocyjne opakowania 15+3 kg gratis i doznałam szoku. Psy nawet nie chciały powąchać puriny pro plan z łososiem! Nie wiem co oni dodali aby było te 3 kg więcej i gratis, ale chyba jakiegoś wypełniacza![/quote]
hmm, dziwne, czyżbyś dostała 18kg w jednym worku? :-o ja kupuję 15+3 i są to dwa worki - jeden normalny 15kg i drugi 3kg - żadnych dziwactw w tym nie ma :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aten@']hmm, dziwne, czyżbyś dostała 18kg w jednym worku? :-o ja kupuję 15+3 i są to dwa worki - jeden normalny 15kg i drugi 3kg - żadnych dziwactw w tym nie ma :roll:[/quote]

Wydaje mi się, że chodziło o to, że karma była gorszej jakości stąd ten gratis.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Wydaje mi się, że chodziło o to, że karma była gorszej jakości stąd ten gratis.[/quote]
jakoś nie zauważyłam gorszej jakości :) poza tym, często nawet na stronie producentów można wyczytać, że w sprzedaży pojawi się seria worków promocyjnych, do których dodawane jest 3kg, w cenie worka 15kg. I to w różnych markach karm. Dla mnie jest to zachęcenie klienta, a nie gorszy towar. Tak samo przecież kupując 2x15kg płaci się mniej, niż kupując osobno dwa worki.

Link to comment
Share on other sites

choć czasem zdarzają się oszustwa - moja koleżanka zamówiła 15kg worek Royala, wcześniej karmiła tą samą karmą i okazało się, że worek miał malutką dziurkę z boku, karma miała zupełnie inny kształt, wielkość i zapach i pies po niej miał straszne rewolucje żołądkowe. Po awanturze u sprzedawcy, dowiedziała się, że mogła sprawdzić worek przy kurierze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...