Jump to content
Dogomania

Dziwny jest ten Świat.....


Polka

Recommended Posts

Witam wszystkich wieczorową porą :hand:

Bardzo rzadko bywam na forach tylko dla tego bo uważałam nic mnie nie jest w stanie zaskoczyć ale tak było do niedawna :cool1: siedziałam sobie na zapiecku i marzyłam o niebieskich migdałach.:angryy:
Ale nie ma tak dobrze dowiedziałam się o nowej formie szkolenia psów do dogoterapii, jak myślcie czy kurs korespondencyjny szkolenia psa do dogoterapii to dobry pomysł ? ja wymiękam

Doszłam do wniosku że jestem stereotypowa.

Link to comment
Share on other sites

I tu Cię zaskoczę; ani kyno , ani dogo mała zagadka ?:cool3:


Mój mąż po usłyszeniu tej informacji stwierdził że zakłada internetową szkołę rajdowych kierowców, wyposarzenie obowiązkowe krzesło wyściełane do komputera! ,samochód i prawo jazdy nie wymagane.

Z możliwością zdawania egzaminu licencyjnego mailowo !!!:crazyeye:

Co Ty na to ???:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mh......prawo jazdy mam i to zdobyte nie wirtualnie, ale pomysl na kierowce rajdowego? :megagrin::megagrin: Podoba mi sie. A czy egzamin bedzie trudny czy trzeba bedzie tylko przeslac konkretna kwote na konkretne konto? ;))

A tak na serio: Canid ? Czy Studium Kynologii?

Link to comment
Share on other sites

Na kursie mojego męża będzie się liczyć wysokość wpłaty na konto, a nie umiejętności indywidualne! tym bardziej że egzamin zdawany będzie mailowo:angryy:

PS.Co sądzicie o zorganizowaniu kursów na trenerów szkolenia zabawek interaktywnych?:sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...