Jump to content
Dogomania

KWPR - Drzonków 07-08.03.2009


Admin

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE][SIZE=-1]W katalogu zostaną umieszczone tylko te psy, których zgłoszenia zostały nadesłane i [B]opłacone w terminie[/B]. Decyduje data stempla pocztowego. Zgłoszenia spóźnione, [B]względnie nie opłacone, zostaną nadawcom odesłane. [/B][/SIZE][/QUOTE][QUOTE]Opłata w dniu wystawy 150 zł[/QUOTE]

:hmmmm: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piasia']Nie wiem ,ale będę w piątek w związku i mogę się zapytać...może coś wiedzą i może nawet powiedzą :eviltong:[/quote]
to czekamy ;) chcę zgłosić białego kudłacza i muszę wiedzić gdzie będą biegały ozdobne
jedzie może ktoś ze Szczecina na sobotę szukam transportu w jedną stronę pociągiem mam słabe połączenia dokładam się oczywiście do paliwa:lol: albo jak ktoś jedzie w piątek do hotelu to też może być

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luizan']w pośredniej XCITING Oligarchia
w otwartej DYSKRECJA Złoto z Wyspy[/quote]

Tak właśnie się spodziewałam :)
Konkurencja znaczy się będzie mocna ;)


Zamieszczam nowy komunikat na temat tejże wystawy:
[B][B]Termin zgłoszeń został przedłużony do 16 lutego[/B], aczkolwiek pierwszy termin opłat, to nadal 10 luty!
[/B]Zmianę wprowadziło ZKwP, odd. Zielona Góra.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='shadow9']Spodziewalismy się, że stawka grupy7 będzie liczniejsza ,a tu faktycznie pustki. Czy ja dobrze widze ,ale nie ma żadnego setera angielskiego? :cool1:[/quote]

no nie ma nie ma anglika ani jednego.. o czerwono-białym to już nie wspomnę... :evil_lol::evil_lol: ale ogólnie spodziewałam się większej ilości seterów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']no nie ma nie ma anglika ani jednego.. o czerwono-białym to już nie wspomnę... :evil_lol::evil_lol: ale ogólnie spodziewałam się większej ilości seterów...[/quote]

My jedziemy ,ze względu na sędziego ,bo jestem ciekawa jego sędziowania :p. Rózne opinie słyszłam i trzeba teraz wystawić własną,ale skoro tak mało psów zgłoszonych to może trzeba zacząć się bać :-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shadow9']My jedziemy ,ze względu na sędziego ,bo jestem ciekawa jego sędziowania :p. Rózne opinie słyszłam i trzeba teraz wystawić własną,ale skoro tak mało psów zgłoszonych to może trzeba zacząć się bać :-).[/quote]

fakt, sędzia fajny ale tak daleeeeko.... :eviltong: może innym razem ;)

Link to comment
Share on other sites

No to już po nas:(
Masza nie była na wystawie już rok(choroba,niedawno kontuzja),a tu nagle tyle suk w otwartej w goldenach...i to w dodatku dobrych...
jedynymi naszymi plusami w tej chwili jest to,że Maszka nie linieje i jest w dobrej formie,ale znając ją będzie zdenerwowana taką ilością psów,w dodatku ostatnio troche schudła...no zobaczymy zobaczymy,aczkolwiek wcale mi się to nie podoba:(
Ktoś wie jakie suki preferuje ten sędzia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...