Jump to content
Dogomania

28-30.11.2008 Zagrzeb 2 x CACIB


Katarzyna

Recommended Posts

Wg mnie organizacja była bardzo dobra , jeżeli nie doskonała.

Szczególnie przepływ informacji między mną a osobą organizującą klubówkę jagów, gończych i jamników.

Ines Cesar była cudowna. Pomagała też w kontaktach bezpośrednio z biurem.

Dokumentacja odbierana w sekretariacie szybko , sprawnie i w naszym wypadku bez niepotrzebnych zgrzytów. Wpłaty szybko odnajdywane wg dnia przelewu. Dosłownie chwila by spojrzeć. Kolejki do sekretariatu ( na 4-5 stanowisk) sięgały 4-5 osób.

Psy wpuszczane wprawdzie jednym wejściem , ale bez przestojów- potem 3 wetów sprawnie przegladało paszporty. Wejścia i wyjścia z przypiętym numerkiem bez problemu. Numerki przy katalogach w kopertach.

Sprawni sprzątacze.

Szybka praca na ringu. I znowu coś co mi się spodobało. Plansza do zapisywania numeru flamastrem (wchodzacego na ring) , potem ruch gąbką i z głowy wpisujemy nowy numer.
Dywnaniki w granicach biegania lub cały ring (zależy).

karty ocen spięte wg numerów w segregatorze (bardzo mi się to spodobało). Żadnych dziesiątek teczek z numerami. Tylko podkładka pod 2 egzemolarze samokopiujące , następnie otwierane kólko spinające, wyciągnięcie orginału, trzask, zmiana podkładki pod nowy numer i nadal wszystko równo.

Ja byłam zadowolona.

O finałach nic powiedzieć nie mogę bo nie byłam.

Jedyny zgrzyt dla mnie to ciut długa ocena na naszym ringu klubowym - skończyliśmy ocenę 22:30 i jeszcze były finały.

Dokumenty do wydania championatów (przyślą pocztą) odbierane już od 10:15.

Jeszcze jedne minus - niewiele stoisk psich.

Doskonały ostry :angryy::evil_lol: "Srni paprikarz" za 50 kun.

Opłata za parking przy wyjeździe (jak się już nikomu nie spieszyło) nie było kolejek z rana, wjeżdżało się płynnie.

Opłata 50 kun.

Honorowali legitymację niepełnosprawnego , a nawet podprowadzili bliżej wóz by łatwiej mi było dojść z psem.

Po Europejskiej miło było odpocząć na wystawie, a nie użerać się z biurokracją.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Genie']My właśnie wróciliśmy do domu - zmęczeni ale bardzo szczęśliwi. Nasz Alpino Pyristamo 2 x CAC, 2 x CACIB, Champiom Chorwacji, Zwycięzca Europy Środkowo - Wschodniej, Zwycięzca Zagrzebia:multi:
Podam wam stawki, ale jutro, dzisiaj już nie mam siły;)[/quote]

Hallo,jak tam zmeczenie;)czy moge cichutko zapukac o stawke Pomeranianow;)

magi

Link to comment
Share on other sites

Mogę jeszcze dodać, że hale wprawdzie nie najnowsze, ale ringi zrobione tak, że było bardzo dużo wolnego miejsca wokół nich i nikt nikomu po głowie nie musiał chodzić, ani przeciskać się w tłumie.
Finały - przede wszystkim rozpoczęte w oba dni punktualnie, tak jak podano w katalogu!!! Były zorganizowane trzy ringi przygotowawcze doskonale oznaczone, jakie grupy i w jakiej kolejności będą na nie wchodzić. Sędziowie mieli full czasu aby dokładnie przyjrzeć się prezentowanej stawce. Wprawdzie przy takiej organizacji trochę długo stało sie na ringu przygotowawczym czekając na wejście na ring honorowy, ale już samo sędziowanie finałów przebiegało super sprawnie.
Oglólnie, jak dla mnie, wystawa bardzo dobrze zorganizowana pod każdym względem. Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała, szczególnie w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

Zwergspitz
Sędzia sobota - Vibor Jezek (HR), niedziela - Jadranka Mijatovic (HR)
Psy:
klasa pośrednia
- Won-a-pa-lei Connection
- Royal Flash of Little Gangsters Paradise
klasa championów
- Love Generation V.Taischan

Suki:
klasa szczeniąt
- Fancy's Poms Almost an Angel
klasa pośrednia
- Won-a-pa-lei Chanel No.5
klasa otwarta
- Mar-ds Reflection of ist Episode

Różnica między sobotą a niedzielą była tylko w klasie szczeniąt (suki). W niedzielę była zgłoszona Char's Dream Parti Luu Luu

Link to comment
Share on other sites

Akita

Psy
klasa baby
- Ashita
klasa szczeniąt
- Bandou-go Shun'you Kensha
klasa pośrednia
- Kansei-go Samurai Yashiki
- Dei Laghi Tailly Akarni Go
klasa otwarta
- Kazan
- Nikkirvu Delle Bianche Vallate

Suki:
Rea-go Samurai Yashiki - klasa szczeniąt

Link to comment
Share on other sites

Bernardyny długowłose

Psy:
- Bernegarden's Wish Upon A Star - kl. szczeniąt
klasa młodzieży
- Mork King od Mikija
- Don od Strazcu Hor
- Bady Spod Pajstuna - kl. championów

Suki:
- Minnie - kl. pośrednia
- Zea BBB od Marijana - kl. otwarta
- Bernegarden's not at the Moment - kl. championów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...