Jump to content
Dogomania

Mechelen (Mâlines) 2008 - Ca de Bou Special


Janusz45

Recommended Posts

@All

Dnia 24.08 2008 w Mechelen (Belgia) odbyła się Specjalistyczna Wystawa Rasy Ca de Bou połączona z prezentacją rasy.
Sędziował Sergio Gual-były Prezydent Club Espanole Dell Ca de Bou
Swoją obecnością zaszczycił nas obecny Prezydent Club Espanole Dell Ca de Bou, Bartolomé Cañellas Cardona tym samym podnosząc rangę wystawy do Specjalistycznej
Wystawę organizowali oraz zabiegali o wysoką rangę Gery&Mario pasjonaci rasy z Belgi oraz właściciele belgijskiego forum Ca de Bou gdzie czasami pisuję;)

W wystawie uczestniczyło 26 Ca de Bou z całej Europy
Belgium: 9
Netherlands: 6
France: 6
Poland: 3
Germany: 1
Czechy: 1

[COLOR=blue][B]Ocena stawki Ca de Bou (źródło forum Ca de Bou Belgia)[/B][/COLOR]

Baby klas - Classe baby

Hero Von Zillion: 1 Belovend - 1 Promettant
Heros Von Zillion: 2 Belovend - 2 Promettant
Hyperion Von Zillion: 3 Voldoende - 3 suffisant

Jeugdklas - Classe Jeune

Parys R.J. Osanna: 1 uitmuntend - 1 excellent + Neste Jeugd/Meilleure Jeune
Colosse de la Tour Gelée: 2 uitmuntend - 2 excellent
Andreu: 3 zeer goed - 3 très bon

Tussenklas - classe intermédiare

Balearicus Da Silva: 1 uitmuntend - 1 Exellent + RCAC + RCACIB

Open klas - Classe ouverte

Willem: 1 zeer goed - 1 Très Bon
Nobel R.J. Osanna: 2 zeer goed - 2 Très Bon

Kampioensklas - classe Champion

[B]Nuclear Rainbow R.J. Osanna: 1 uitmuntend - 1 Exellent + CAC + CACIB + BOB (Beste reu - Meileure mâle)[/B]
Alcapone Bianca-Marco: 2 zeer goed - 2 très bon
Shekolton Men Redi: 3 zeer goed - 3 très bon

[B][U]Teven - Femelles[/U][/B]

Babyklas - classse baby

Hera Von Zillion: 1 Veel belovend - 1 très promettant + beste/meilleure baby + 3 pl erering/ring d'honneur
Levy: 2 Veel belovend - 2 trèd promettant
Dominga: 3 belovend - 3 promettant
Hestia Von Zillion: 4 belovend - 4 promettant

Puppyklas - Classe puppy

Almendra Adaskowy Gaj: 1 Veel belovend - 1 très promettant + beste/meilleure puppy
Annapurna de Vautrecoeur: 2 Veel belovend - 2 très promettant
Agila Adaskowy Gaj: 3 belovend - 3 promettant

Jeugdklas - Classe Jeune

Pocahontas R.J. Osanna: 1 uitmuntend - 1 excellent

Tussenklas - classe intermédiare

Onassis R.J. Osanna: 1 uitmuntend - 1 excellent + CAC + CACIB (beste teef/meilleure femelle)
Chia Luna de la Tour de Gelee: 2 zeer goed - 2 très bon

Open klas - Classe ouverte

Ashla de Vautrecoeur: 1 uitmuntend + 1 exellent + RCAC + RCACIB
Estrella Mea Preatoria Caesareum: 2 zeer goed - 2 très bon
Loo B Osanna: 3 goed - 3 bon

[COLOR=magenta][B]ZWYCIĘZCA WYSTAWY SPECJALISTYCZNEJ CA DE BOU Z MECHELEN BELGIA[/B][/COLOR]

[COLOR=magenta][B][COLOR=black]Nuclear Rainbow RJ Osanna[/COLOR][/B]

[/COLOR][IMG]http://s49.radikal.ru/i124/0808/5f/6cf780de1ffe.jpg[/IMG]

[IMG]http://s49.radikal.ru/i126/0808/0b/7b3f99fc755c.jpg[/IMG]

[IMG]http://s45.radikal.ru/i110/0808/97/87a8b6e5186a.jpg[/IMG]

[IMG]http://s61.radikal.ru/i173/0808/7f/03340b4ac704.jpg[/IMG]

resztę fotografi z wystawy później

od siebie:
dla mnie oraz dla mojej rodziny ,był to osbisty sprawdzian mojego pojmowania rasy Ca de Bou ,mojego pojmowania chrakteru tej rasy,moich nowatorskich metod szkolenia tej rasy, sukcesu żywieniowego-to moja żona oraz treningu -córka
Mój blisko 4-ro letni trud w wychowaniu Nukiego został doceniony przez najwyższych profesjonalistów w rasie Ca de Bou:multi:,
niezależnie od tego co o tym myślą znawcy i znaffcy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lolsferros']Gratuluje Janusz sukcesu,gratulacje też powinny iść do Hodowcy że wybrał Tobie tak wspaniałego psa R.J.gratujuje sukcesu Hodowlanego.[/quote]

@lolsferros

Tak masz rację,mimo różnic na temat pojmowania rasy jakie mamy.

[COLOR=magenta][B]Pani Renato gratuluję sukcesu hodowlanego ,bo to Pani sukces :Rose::Rose::Rose:[/B][/COLOR]
[B][/B]
[COLOR=black]dosłownie przed chwileczką dostałem album z wystawy autorstwa nick Stef (adm Bel forum) oto adres do niego moje foty i film z wystawy później[/COLOR]

[URL]http://www.xposers.lunarpages.net/stefsite/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=97&Itemid=2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

@All

E-mail napisany po wystawie od Sergio Gual do organizatorów wystawy Specjalistycznej Ca de Bopu Mechelen Gery @Mario (Tł traslator)

Hola Mario tam Gery,


Pragnę dawać wam wdzięki przez doskonałe traktowanie które otrzymałem od was.
Szczerze, ja cieszył się dużo te dni w Malines i byłem jak w mym własnym domu.
Chcę dziękować waszą dedykację i zachęcam przez ogromną pracę który przypuszczam celebrowanie Ca Bou Spécial i zwłaszcza z udziałem z tyle z egzemplarzy i z tyle z kraju.
To przypuszcza ogromny sukces i ustawia w naszej rasie w miejscu uprzywilejowany.
Pragnę dziękować też wszystkich wystawców i już aktualnie, duża większość ich, partner Club Hiszpana Ca Bou, żeby przynosić wasze egzemplarze żeby móc nich sądzić i oceniać. Honor i przywilej jest dla mnie.
Każdy dzień podobał się, nasza rasa ma mocniejsza pozycja i stały w panoramie nie tylko europejski, ale też światowy i to są évčnements tych charakterystyk, te które robią że to jest możliwy.
Interes udowodniony przez kilku sędziów all rounders, w momentach moje sądy jest jeszcze skłonnością trzymać się w rachunku, ponieważ te osoby są tymi który w przyszłości będą sądzili nasze psy reszty świata i jest życiowy że oni znają w naszej prawdziwej rasie.
Niedawno, dziękuję dużo przez waszą doskonałą gościnność.
Dzięki wszystkim i ja ma nadzieję że wszystkie odwracamy wcześnie znajdować.

Sergio Gual

Link to comment
Share on other sites

@lolsferros

Nie będę,nie planowałem żadnej wystawy tego roku dlatego że jakie championaty chciałem (Niemiec)zrobić swoim psom to już mają.
Na tą wystawe dostałem zaproszenie z Belgijskiego forum Ca de Bou do końca nie wiedziałem czy pojadę.
Czytając forum Belgijskie i widząc zaangażowanie ludzi piszących na nim oraz prace dla dobra rasy zdecydowałem się jechać.
Jak widać opłacało się;):multi:

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo zadowolona i bardzo dumna z wyników jakie osiagnęły psy z mojej hodowli na tej prestiżowej dla rasy ca de bou wystawie.
Cztery najważniejsze tytuły dla rasy, jakie można zdobyć przypadły psom z mojej hodowli.
I miejsca i oceny doskonałe dla psa i suki z klasy młodzieży, CACIB-y dla psa i suki, no i oczywiście BOB :lol::lol::lol:.
Oceny prawdziwych znawców były jednoznaczne :lol::lol::lol:
Bardzo żałuję, że nie mogłam pojechac na tę wystawę, ale własnie niańczę kolejny miot po Doradzie i Kubusiu, czyli najprawdziwsze rodzeństwo Parysa i Pocahontas, które zrobiły na Sergio Gual takie wielkie wrażenie.
Komentarze byłego i obecnego prezydenta Clubu Ca de Bou na Majorce, które przekazano mi bardzo szczegółowo, to najlepsza nagroda.
No cóż, hodowla, jak sama nazwa wskazuje, polega na hodowaniu....
Pogadać każdy może, gorzej, jesli trzeba zrobic coś wiecej.:evil_lol:
Jakość to nie przypadek!
Gratuluję wszystkim wystawcom!

Link to comment
Share on other sites

@All

Reakcja Otto Brito (Puerto Rico) na Wystawe Specjal Dog Show Ca de Bou Mechelen 2008 E-mail wysłany do organizatorów

My most sincere CONGRATULATIONS for such a prestigious and wonderful event. And the same to Janusz for his win and his Excellent Ca de Bou!!!! I hope this opens doors for the breed among lovers around all Europe. Good Work!!!!!!
OB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...