Jump to content
Dogomania

Bajka =) Golden Labrador =)


xXxBajkaxXx

Recommended Posts

Hej hej :):)

Bajka urodzila sie 25 maja 2008 roku. Jest pieskiem rasy Golden Labrador.
Do mojego domu trafila 23 sierpnia 2008 roku majac juz prawie 3 miesiace.
Wczesniej mieszkala na wsi w towarzystwie jej dwoch siostr,matki oraz innych pieskow, kurczakow i innych zwierzat wiejskich. Moglabym wybac spomiedzy trzech szczeniakow. Dlaczego Bajka??
Poprosilam włascicielke o powedzenie mi czegos na temat kazdego szczeniaczka
Byly trzy-Jeden bardzo ciemniutki Rudy,Jeden bardzo jasny prawie bialy,i bajka...kremowa z rudymi podpalaniami:)
Jak stwierdzila wlascicielka ten najbardziej rudy byl przyjazny,zywiolowy i szczekajacy, ten najjasniejszy byl rowniez zywiolowy ale spokojniejszy, natomiast bajka byla najcichsza i lekko niesmiala.
Moja mama uznala ze bajka jest wlasnie najladniejsza pod wzglendem umaszczenia oraz postawy.
Wybralismy wiec bajke :)
w samochodzie zachowywala sie bardzo spokojnie. po przyjezdzie do domu obeszla dom naokolo obwachala wszystko wesolo machajac ogonem. obejrzala swoje nowe poslanie oraz ogrod....w ogordku odrazu sie zalatwila i pobawila chwile z moim bratem(3latka)
kiedy sliszmy spac pozamykalismy pokojnie i poslzismy spac na gore. przy lozku bajki zostawilismy troche gazet poniewarz byla nauczona nalatwiac sie na gazety.
Noc byla bardzo spokojna. zadnych piskow anie niczego:) bylo nawet slychac lekkie chrapanie pieska :):):)
Rano mama obudzila mnie juz o 6...kiedy zeszlam na dol...ehhh eureka...
cale gazety zasiusiane oraz dwie "skormne" kupki....zapewne po wczorajszej karmie(nowa karma i wogole)
no wiec sprzatnelam ,zmylam podloge....nieprzyjmeny zapach unosil sie w domu przes chwilke. wylozylam jej nowe gazety..
po rodzinnym sniadaniu, bajka zostala nakarmiona przez mojego brata. dalismy jej tylko jedna miarke karmy(zamiast 2 tak jak poprzedniego dnia)
Bajka zjadla wszystko lapczywie i chodzila i prosila o jeszcze....po 15 minutach przesszalo jej..brzuszek jej sie pogrobil i zdawala sie byc zadowolona.
Teraz siedzi obok mnie i podgryza specjalna kostek dla szczeniakow na zabki :)


Mysle ze Bajka jest super :) napewno lepiej ze siusia na gazety niz po calym domu prawda? przyjmniej jest jedno miejsce do sprzatania.

Chcemy ja dzis wykapac bo wciaz pachnie lekko swoim domem co nie podoba sie zarowno mojemu tacie jak i bratu :)
Postanowilismy zabrac ja dzis do sklepu i kupic jej szelki do nauki chodzenia. i nowa obrozke poniewarz ta zakupiona wczesniej byla za duza :)

Zycze wszystkim milego Dnia.

Pamela i Bajka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...