Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

Ja mam szczotkę firmy DoggyMan.Super czesze,jest miękka,ma gęste druciki,i co ważne druciki nie wyginają się przy czesaniu :) Na początku miałam taką z Trixie ale nie polecam...mało drucików i na dodatek się wyginały,nadaje się dla psów szorstkowłosych,dlatego dałam siostrze dla jej Jack Russeli ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sonya-Nero']


Do czyszczenia ząbków weterynarz nie usypia psa, lecz daje tzw. głupiego jasia.

[/quote]
No to zalezy od psa. Gwarantuje Ci, ze mojej Kenii nie wyczyscilby zebow na glupim jasiu:diabloti:
Ale na szczescie rodezjan ma wyjatkowo bialutkie i bez jakichkolwiek oznak kamienia.
Natomiast Pudel raczej bedzie miala kamien, juz jej wali z paszczy...:roll:
Ale ta znowu jest psychicznie bardziej stabilna, wiec moze na glupim jasiu da rade.
[quote]
Ja mam tą: [URL]http://onlineshop.germapol.pl/sklep,...,293402,0.html[/URL][/quote]
Dokladnie taka mam i bardzo sobie ja chwale.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']Zna ktoś pastę PETOSAN? Własnie zamierzam kupić dla Unka :)[/quote]

Ja stosowałam jest dobra, teraz stosuję polską Stoma Gel, tylko szkoda, że jest w pudełeczku a nie tubce :roll:

[B]marzenka1985 & Martyna2006[/B]

Doggymanka jest świetną szczotką, ale ja używam jej tylko do rozczesania pudla przed wystawą i na wystawie.
Na co dzień używam slickera Show Tech, jest rzadszy niż doggymanka, więc łatwiej i szybciej rozczesuje się nim sierść, a także i mniej wyrywa ;)
Jakość szpilek jest ta sama.
No i jest znacznie tańszy niż Doggyman ;)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.republika.pl/pudeltoy"]www.republika.pl/pudeltoy[/URL]

[SIZE=3][COLOR=darkorchid]STRONĘ UNKA UWAŻAM ZA OTWARTĄ :loveu::multi::loveu::multi:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[COLOR=black]Wcześniej była taka sobie i nikomu nie podawałam,ale teraz zaczęłam już ją robić z nową szatą graficzną,więc mi sie podoba :)[/COLOR]

Pozdrawiamy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za miłe słowa dotyczące mojej strony :)

Z pielęgnacją radze sobie dobrze,chyba dobrze;) Właśnie zamówiłam ze stanów zestaw kosmetyków z VELLUS'a dla Niunia :) Będziemy próbować po Poznaniu :)
Unek chodzi w papilotkach,:)oleju leje mniej:evil_lol:Także ten włos wyglada lepiej,wydaje mi się,że nawet odrasta tam gdzie było go mniej,ale to wiadomo,trzeba czasu,by odrósł całkowicie.
Mam pytanie co do tych krótkich włosów na głowie(koło oczu i po bokach głowy.Aktualnie zawijam je w 4 papiloty bo inaczej wypadają z folii.Zostawić tak,czy może jakoś inaczej je zabezpieczać?
Pozdr,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006'][URL="http://www.republika.pl/pudeltoy"]www.republika.pl/pudeltoy[/URL]

[SIZE=3][COLOR=darkorchid]STRONĘ UNKA UWAŻAM ZA OTWARTĄ :loveu::multi::loveu::multi:[/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]Wcześniej była taka sobie i nikomu nie podawałam,ale teraz zaczęłam już ją robić z nową szatą graficzną,więc mi sie podoba :)[/COLOR]

Pozdrawiamy :loveu:[/quote]
Stronka fajna, a gdzie Księga Gości ??

Link to comment
Share on other sites

gratulacja dla Unka :loveu: strona bardzo udana ...

odbiegne od tematu mowie wam moje drogie widze tu troche pudli ale zaden absolutnie zaden kolo pudla nie stal ... zaniedbane, wlos mizerny, slaby prawie prosty... kolory unikatowe a jak pytam wszystko psy zakupio0ne w hodowli :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']gratulacja dla Unka :loveu: strona bardzo udana ...

odbiegne od tematu mowie wam moje drogie widze tu troche pudli ale zaden absolutnie zaden kolo pudla nie stal ... zaniedbane, wlos mizerny, slaby prawie prosty... kolory unikatowe a jak pytam wszystko psy zakupio0ne w hodowli :roll:[/quote]

[B]pati - :???:[/B]
a możesz coś jaśniej [B];)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']gratulacja dla Unka :loveu: strona bardzo udana ...

odbiegne od tematu mowie wam moje drogie widze tu troche pudli ale zaden absolutnie zaden kolo pudla nie stal ... zaniedbane, wlos mizerny, slaby prawie prosty... kolory unikatowe a jak pytam wszystko psy zakupio0ne w hodowli :roll:[/quote]
A o jakich pudlach mówisz, bo nie rozumiem ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']odbiegne od tematu mowie wam moje drogie widze tu troche pudli ale zaden absolutnie zaden kolo pudla nie stal ... zaniedbane, wlos mizerny, slaby prawie prosty... kolory unikatowe a jak pytam wszystko psy zakupio0ne w hodowli :roll:[/quote]

Czytałam Twoj post kilka razy i nie wiem o jakie pudle Ci chodzi...Z tego co przeczytałam wydaje mi się,że chodzi ci o nasze "forumowe" pudle...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...