Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

Witam wszystkich!! :)

Gratuluję zwycięstw!!Tak trzymać!!! :D

No to szczeniolki po Fordzie pewnię będą równie piękne jak tata!!!

Kurcze jakie te pudle są piękne - o rany, coraz bardziej mnie chwytają za serducho!!!!!!!!!!

A tak wogóle to ja wszelkie informacje o pudlach chłonę jak gąbka wodę i ciągle nie jestem nasycona :P

Cudeńka!!!!!!!!!!!!!! :wink: :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pytanie pierwsze - banalne!!

Nadchodzi słota i niedługo będzie śnieg, więc jak to wygląda - technicznie pielęgnacja pudlowej sierści, tak zaraz po powrocie z mokrego spaceru?

nigdy nie miałam psa o długiej sierści, a moje krótkowłose jak były mokre to wycierałam ręcznikiem i na tym się kończyło!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero']A zima będzie długa, śnieżna i mroźna.... wiewiórki syberyjskie nakryły się ogonkami i zapadły już w zimowy sen :wink:
[img]http://www.album.com.pl/G938AxB458zsB/172289.jpg[/img]
[img]http://www.album.com.pl/G938AxB458zsB/172298.jpg[/img][/quote]

Super włuczki :D gdyby nie te gumeczki to człowiek miałby problem ze znalezieniem głowy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda_asia']pytanie pierwsze - banalne!!

Nadchodzi słota i niedługo będzie śnieg, więc jak to wygląda - technicznie pielęgnacja pudlowej sierści, tak zaraz po powrocie z mokrego spaceru?

nigdy nie miałam psa o długiej sierści, a moje krótkowłose jak były mokre to wycierałam ręcznikiem i na tym się kończyło![/quote]

MOje odciekają w łazience :wink:

Link to comment
Share on other sites

Gośka

Moje na wiatrołapie
A jak mają kule śniegowe na łapach to czasami odmaczam ciepłą wodą pod prysznicem.

No dobra ale jak już poodmaczasz w ciepłej wodzie to co dalej!!?? - suszarką psa atakujesz, zawijasz w ręcznik, czy tak po prostu psiur gania po domu i zostawia wszędzie mokre znaczki!!??

Link to comment
Share on other sites

My też z Góralem jesteśmy tacy wygodni, a ja to już wogóle leń, nie dość że toy to jeszcze w pomponach :wink: No ale jest co robić przy pozostałej reszcie, chociaż pudle są super pod tym względem, z lhasa to dopiero błota i piachu a ile kołtunów potem :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda_asia']No dobra ale jak już poodmaczasz w ciepłej wodzie to co dalej!!?? - suszarką psa atakujesz, zawijasz w ręcznik, czy tak po prostu psiur gania po domu i zostawia wszędzie mokre znaczki!!??[/quote]

Nie no coś Ty po każdym spacerze 5 psów atakować suszarką :smhair2: Wycieram łapy w ręcznik, czasami jak odmoczę to wcieram odżywkę i idą obeschnąć na swoje posłanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...