Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

[quote name='aneta']Perła a może jakoś skrzykniecie kilka osób i spróbujecie chociaż to zwierzątko złapać ....
Może ktoś ja skrzywdził, a może się zgubiła, a może ktos ją szuka, może komuś uciekła i teraz przerażona szuka ? Może ktoś za nią tęskni tylko nie wie jak prowadzić poszukiwania albo nie szuka na tym terenie ???
Czy ktos oprócz osób na dogomanii wie o tej małej?[/quote]

[url]http://dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=26926[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja idę tylko jako widz, bo jednak Rafy nie bedę wystawiać.
Możecie pomyśleć o mnie źle, ale ja ją chcę wysterylizować wiec oceny hodowlane nie są mi potrzebne.
Nie planuję szczeniąt, bo raz to przeżyłam z owczarkiem niemieckim i wiem ile to wymaga czasu i miejsca, a przy dwójce dzieci niestety nie mam tego miejsca w nadmiarze no i czasu też.
Uwielbiam wystawy ale zdecydowanie jako widz. A że hodowczyni nie nalega to nie bedziemy sie wystawiać.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie zamierzam Cię krytykowac :D jeżeli nie zamierzasz wystawiac (a to w końcu mie przymus) to jasne, że nie ma co się męczyc z cieczkami i innymi sprawami z tym związanymi. Chociaż z jednej strony to szkoda że jej nie pokażesz bo Rafa jest piękna, ale to oczywiście Twoja decyzja i nie zamierza Cię krytykowac :P

Link to comment
Share on other sites

Frosch jak mogłaś pomyśleć że ktoś będzie Cię krytykował. My po prostu tylko namawialiśmy że to fajna zabawa i jak już się ma psa z rodowodem to można sobie spróbować pojechać na jakąś wystawę. Jednak tak jak Magda powiedziała, wystawy to nie przymus i najważniejsze że pies jest kochany, a przede wszystkim kupiony rozsądnie, a dla mnie to oznacza przemyślany wybór i kupno psa z papierami. Wiele razy stykam się ze zdaniem że ktoś nie będzie kupował psa z rodowodem bo nie będzie jeździł na wystawy i tłumaczenia że rodowód nie zmusza nikogo do jechania na wystawę jakoś ludzi nie przekonuje - niestety.

Link to comment
Share on other sites

Decydując się na psa z rodowodem, raczej byłam pewna, ze nie będziemy wystawiać a już na pewno, ze nie bedziemy kryć. Dzwoniąc i wypytując o dużego pudla zaznaczałam, ze pies moze być z ewentualną wadą dyskwalifikujacą do wystawiania oraz, ze nie bedziemy wystawiać. Najpierw trafiłam telefonicznie na p. Nowak, która nie chciała słyszeć o tym, że pies miałby być niewystawiany. Na szczęście dla mnie okazało sie, ze nie bedzie kryła Penelopy tylko suka z jej hodowli be dzie miala dzieci i tak trafiłam na świetnych ludzi, dla których najważniejsze było, ze suczka trafi do domu, gdzie bedzie kochana i szczęśliwa. Tak więc wilk syty i owca cała jak mówi przysłowie. A z córką hodowczyni połączyła nas wielka sympatia i często u nas gości. :lol:

A co do wystawiania, to mój mąż jest zagorzałym przeciwnikiem wystaw, łącznie z tym, ze nie lubi chodzić jako widz a ja wręcz przeciwnie uwielbiam.

Od kiedy pamiętam to nie opuściłam żadnej wrocławskiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frosh']Ja idę tylko jako widz, bo jednak Rafy nie bedę wystawiać.
Możecie pomyśleć o mnie źle, ale ja ją chcę wysterylizować wiec oceny hodowlane nie są mi potrzebne.
Nie planuję szczeniąt, bo raz to przeżyłam z owczarkiem niemieckim i wiem ile to wymaga czasu i miejsca, a przy dwójce dzieci niestety nie mam tego miejsca w nadmiarze no i czasu też.
Uwielbiam wystawy ale zdecydowanie jako widz. A że hodowczyni nie nalega to nie bedziemy sie wystawiać.[/quote]

sterylka - to naprawdę mądra decyzja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frosh']
Możecie pomyśleć o mnie źle, ale ja ją chcę wysterylizować wiec oceny hodowlane nie są mi potrzebne.
Nie planuję szczeniąt, bo raz to przeżyłam z owczarkiem niemieckim i wiem ile to wymaga czasu i miejsca, a przy dwójce dzieci niestety nie mam tego miejsca w nadmiarze no i czasu też.
[/quote]

Takie postępowanie nie swiadczy o Tobie źle, a wręcz przeciwnie :D :D :D Sterylizacja nie eliminuje Cię z wystaw, przecież można jeździć dla przyjemności, nie tylko dla hodowlanki :wink: :D
Do zobaczenia we Wrocławiu :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...