Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cieszę się że Toffik się podoba :D dla mnie to najukochańszy synek.Przyznam się,że bardzo długo zastanawialiśmy się nad rasą,na I miejscu był japoński chin już były prowadzone rozmowy ale kiedy przypadkiem zobaczyłam pudelka to wiedziałam,że to jest to i nie żałuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mc1991']witam, jestem tu nowa:) mam pudelka miniaturowego apricot , ktory wabi sie Toffi:) z hodowli pani Barylskiej z Łasku.wlaśnie dzisiaj zobaczyłam zdjęcie mojego pieska na forum w PUDLE W OSTROWIE.postanowiłam dołączyć do dyskusji o pudelkach:D chcialabym wstawic jakies zdjecia toffika ale nie wiem jak.....pomozcie[/img][/quote]

:hand: Witam na forum

Link to comment
Share on other sites

Witam
Tu Karolina - Perła z wątku " jak doprowadzic do porządku"
Właściwie też jestem nowa - prawie ;) Cały czas podczytuje, a teraz wezmę czynny udział :) Całą historie Perły można znaleźc na wątku "Pudel miniaturka - jak doprowadzic..." ale jak ktoś chce to mogę pewne fakty powtórzyc :D

W Warszawie dosyc ciepło, na szczęście nie wieje tak jak wczoraj :-? ogólnie pogoda kiepska.

A Perła wesoła, no może trochę więcej śpi. 2 tyg temu skapała mi się w Zalewie Zegrzyńskim i pech chciał, że w porcie :cry:
Ma żółtą plamę na grzbiecie, której nic nie rusza! :Help_2:
Trochę strachu się najadła, ale szybko o incydencie zapomniała. Niedługo czeka ją fryzjer, więc może choc częśc plamy zniknie.

Pięęękneee macie psiaczki a Mafia tak serdecznie uśmiecha się z najnowszych zdjęc. Nic, tylko pudle zawładnęly mną do reszty :D
Toffi to mój faworyt jeśli chodzi o kolor ale czarne też nęcą hehe.
Mąż się smieje, że sprawy przybierają groźny obrót, ale pewnie nie będzie tak źle ;)

Pozdrawiam wszystkich pudlomaniaków
Karolina

Link to comment
Share on other sites

:hand: Witam Karolina,ja też od dluższego czasu czytałam forumy i postanowilam dolączyć.Dużo dowiedziałam się o pudlach bo gdy go kupiłam to byłam zielona.Nic nie wiedziałam o pielęgnacji,zębach,kąpielach,uszach.Najgorsze było to że nic nie chciał jeść,musiałam uciekać się do różnych kombinacji,ale już to jakoś opanowaliśmy. :D

Link to comment
Share on other sites

Elo doopelki :P
Jak diesel na mrozie dopiero teraz załapałem :hmmmm: , że Ewelina jest z Janowa Lubelskiego. Czyli, byliśmy do niedawna w jednym województwie (tarnobrzeskim). No i chyba Gośka też jest z b. tarnobrzeskiego, jeśli mieszka między Ćmielowem a Ożarowem?
Pozdrawiam krajanki! :hand:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...