Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='"Karka"'][quote name='"Sonya-Nero"'][quote name='Karka'] i jeszcze coś o czym marzyłam przez parę lat a jeszcze w przyszłym tygodniu reszta tej niespodzianki :roll: [/quote]

A ja wiem co Karka dostała :D i bardzo mnie to cieszy :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"BiBi"'][quote name='"Karka"'][quote name='Sonya-Nero'][quote name='Karka'] i jeszcze coś o czym marzyłam przez parę lat a jeszcze w przyszłym tygodniu reszta tej niespodzianki :roll: [/quote]

A ja wiem co Karka dostała :D i bardzo mnie to cieszy :wink: :D[/quote]
ani mru mru bo zapeszysz :evilbat:
A Tatianka taka paskuda i dlatego chcesz się jej Sonya pozbyć :wink: no ładnie to wybieram tę drugą możliwość 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa1']Szukam dobrej hodowli dobermanów,aktualnie mających szczeniaki do odbioru,proszę jeżeli ktoś zna ,o nr.tel.na pv[/quote]

Dziękuję wszystkim za odpowiedź,a ja też znalazłam kilkanaście adresów,więc mam nadzieje,że gdzieś czeka mała sunia.
Rozczarowało mnie forum dobermanów ,zero reakcji :evil:
Cieszy ,że forum ozdobnych nie zawiodło :D

Link to comment
Share on other sites

Witam po przerwie :D Była u nas mała awaria komputera. Wyjazd na weekend i ogólny brak czasu na kompa jak juz działał. Rafunia jest świetna. W domu nazywam ją najczęściej Fusia lub Fuśka (końcówka od Rafusia itd.) Ładnie chodzi przy nodze nawet bez smyczy, oczywiście z dala od wszelkich ulic. Jest chyba juz całkiem spora waży 14 kg W sobotę skończy 4 miesiace.
Calkiem nieźle zniosła podróż 200 km na weekend. Strasznie sie śliniła ale nic nie wymiotowała a z powrotem jeszcze lepiej sie zachowywała i mniej śliniła. W lesie gdszie byliśmy trzymała sie bardzo blisko nas.

Zainteresowanych odsyłam na naszą strone gdzie są jej zdjecia. Nie mam czasu wkleić. [url]www.frosze.com[/url]

Pozdrawiam wszystkich :D
Składam życzenia urodzinowe :new-bday: dla 10 latki i składam spóźnione gratulacje dla wszystkich ostatnich zwycięzców ringów :olympic:

Link to comment
Share on other sites

Ewelina - ja się co prawda na pudlach nie znam, ale zdaje się, że renomowane pudle pojechały do Tulln i nikt Ci nie może odpowiedzieć w pełni fachowo, więc powiem tylko tyle, że kiedyś gdzieś wyczytałem, iż takie mopy-dredziarze są popularne u Wielkiego Brata w USA.
PS.
Jest to niesamowicie rozwiązły kraj - gubernatorem Florydy jest Bush o imieniu JEB!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja już wiem jak poszło Góralowi, ale niech się sam pochwali, ma czym :D
Jest też obsada na światówkę w Poznaniu, tylko nie wiem jakie komu przypadną wielkości:
(Pudel – wszystkie odmiany)
Iwona Urbanowska (PL)
Lisbeth Mach (CH)
Libuse Ubrova (CZ)
Zvi Kupferberg (IL)
Anatoli Zhuk (BY)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']A ja już wiem jak poszło Góralowi, ale niech się sam pochwali, ma czym :D
Jest też obsada na światówkę w Poznaniu, tylko nie wiem jakie komu przypadną wielkości[/quote]

Gosia uchyl rąbka tajemnicy :D

A na światówkę to grzech nie pojechać skoro mamy ją u nas, bezwzględu na sędziów.

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie uchylę, niech się sam chwali, moge powiedzieć że poszło im napradę świetnie :D
Faktycznie obsada na Poznań trochę mało szczegółowa, ale ja mam ten komfort że z 3 wielkości coś sobie wybiorę ;)
No i jeszcze mam lhasa, kurcze będę musiała być w 4 miejscach naraz, nierealne, chyba że znajdę 3 handlerów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...