Jump to content
Dogomania

Owczarek szkocki collie - nie widzi - JUŻ W NOWYM DOMKU!!!


Kolia

Recommended Posts

Ale to nie o to chodzi, ja mogę przyjechać do Łodzi z aparatem i możemy obfocić. Tylko nie chcę ich zabierać do siebie ;) Kurcze wszystko rozgrywa się o pieniądze... Jeszcze wczoraj sie dowiedziałam, że Fundacja Dr Lucy ma przeogromny dług :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wybaczcie moją nieobecność wczoraj na dogo, ale rozkłada mnie chyba jakaś grypa.
Lord wczoraj przyjechał do Niepołomic dzięki uprzejmości Romka ( Romi). Pani Ania która opiekowała się Lordem przyjechała również. Bardzo przeżywa rozstanie z naszym przystojniakiem a na dodatek jeszcze tata Pani Ani ma wyjątkową słabość do niego. Wiem, że Pani Ania chciała Lorda zatrzymać, zostawić u siebie na stałe, ale ma naprawdę zbyt dużo psiaków pod swoją opieką aby mogła go zatrzymać. Cieszę się, że ma do mnie zaufanie, że nie oddam Lorda jeżeli nie będzie to TEN JEDYNY ,wymarzony bez względu na czas jaki musi spędzić w hotelu. To dla mnie bardzo ważne aby Pani Ania nie rozpaczała. Wczoraj rozmawiałyśmy na ten temat i jestem pewna, że mamy jedno wspólne zdanie jaki ten dom powinien być. Szukamy spokojnego domu, bez dzieci ( lub dzieci starsze) z małą ilością schodów. Lord ma cudowny charakter, jest prawdziwym kolaczkiem, bardzo lgnie do ludzi. Zaraz po przyjeździe do Niepołomic zrobił sobie spacerek po ogrodzie. Na początku bardzo delikatnie obchodził teren ( podobnie jak np. Mawi) ale widać, że rewelacyjnie zapamiętał teren, bo kiedy wraca tą samą trasą już nie ma problemu z terenem. Jest bardzo inteligentny. W kojcu jest czysto, czeka na spacerek i tylko lekko się irytuje na szczekanie Amorka i Aresa z sąsiedniego kojca. Oczywiście w żadnym wypadku nie mowy aby Lord na nich szczekał, ale widać, że chciałby aby reszta towarzystwa siedziała cicho.
Za parę dni, jak tylko będzie ciepło Lord będzie miał kąpiel i wtedy z całą pewnością zobaczymy go jeszcze piękniejszego. Zapłaciłam za pobyt Lorda do 10.09.
Zrobiłam też ogłoszenia Lordowi, dzisiaj zrobię jeszcze plakat. Jeżeli ktoś potrafi go wkleić na watek to bardzo proszę o info. Parę zdjęć z Niepołomic zaraz wkleję.

Link to comment
Share on other sites

Wstawię jeszcze tekst do ogłoszeń, można oczywiście poprawiać jeżeli ktoś ma pomysł co dodać:
"
[FONT=Calibri][SIZE=3]LORD[/SIZE][/FONT]
Lord ma około 8-10 lat. Jest elegancki, dystyngowany (jak to collie) i dobrze wychowany. Ale i tak trafił na bruk. Być może dlatego, ze stracił wzrok. Utrata domu, odrzucenie i samotność bardzo bolała, zwłaszcza gdy dookoła panuje ciemność. Po traumatycznym przejściach, pobycie w schronisku dochodzi do siebie w hoteliku w Niepołomicach pod Krakowem. Garnie sie do ludzi, zabiega o pieszczoty, stara sie, by ktoś go pokochał. Zabierz go do siebie - przecież prawdziwa miłość też jest ślepa.
Jeżeli nie możesz ofiarować mu bezpiecznej przystani, prosimy o pomoc i wsparcie w utrzymaniu Lorda w hoteliku do czasu znalezienia mu domu.
Kontakt :
Irena
012 641-97-02
500-18-19-20
Mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#800080][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam w Niepołomicach i Lord czuje się znakomicie. Po 48 godzinach perfekcyjnie opanował teren. Nie dość, że pięknie i samodzielnie chodzi po ogrodzie to również sam wraca do kojca. A musicie widzieć, że po drodze ma duży tor przeszkód, bo i stół z ławką w ogrodzie i bramka przed wejściem na mały wybieg. Jak zobaczyłam jak pięknie sobie Lord radzi to natychmiast poprawił mi się humor.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Plakacik zrobiony przez Iranaka dla Lordzika :lol:
[COLOR=gray]zrobiłam tylko drobne poprawki[/COLOR]

[SIZE=4][B]PROSIMY O ROZWIESZANIE PLAKACIKÓW[/B][/SIZE]

:modla::modla::modla::modla:

[B]Plakacik do pobrania w formacie PDF [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#775544][FONT=Arial][URL="http://upload.miau.pl/3/132106.pdf"][COLOR=purple]http://upload.miau.pl/3/132106.pdf[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B]A tak wygląda plakacik (miniaturka do powiększenia)[/B] :lol:

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=69c4148846ff40c7"][IMG]http://images41.fotosik.pl/8/69c4148846ff40c7m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mam dobre wiadomości. Po pierwsze Lord będzie miał ogłoszenie w Moim Psie. Dziękuję serdecznie całej Redakcji Mojego Psa :loveu:oraz Pani Majce Lewandowskiej:loveu: za wrażliwość i niezwykłe serce dla bezdomnych psiaków. Po drugie równie wielkie podziękowania dla Majki50:loveu: ( cóż za zbieżność imion i wrażliwości) i Jej koleżanek za wpłatę 160,00 na pomoc dla bezdomnych psiaków. Miałam rozdzielić te pieniądze na dwa psiaki czyli Lorda i Leonka, ale Leonek ma zapłacony hotel do 22.09 a Lord już jest na minusie, dlatego całą tą kwotę rozliczyłam na Lorda.
Rozliczenie Lorda od 01.09 wygląda następująco:
moja wpłata 200,00
Majka50 160,00 ( 100,00 od Majki +3x20 od koleżanek)
Razem 360,00
Szczepienie -50,00
Zostaje 310,00
Czyli Lord ma opłacony hotelik do 15.09 +10,00 zostaje.
Jutro jadę do Niepołomic i mam nadzieję, że przywiozę tylko dobre wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...