Jump to content
Dogomania

Zawody Agility Wrocław 30-31.08.2008


CHI

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest ajsonowa

Podpisalam kilka filmikow z zawodow we Wrocku, niestety nie mamy wszystkich, bo operatorowi nie starczylo sil i kasety ;)

Jesli chcecie uzupelnic jakies opisy do filmikow np. egzamin a2, a3, imie przewodnika, dzien zawodow:lol:, zajeta lokata, bardzo prosze o przesylanie linku do filmu wraz z danymi, bo ja niestety nie pamietam ktory przebieg byl ktory ;)

A oto adres: [url]http://www.youtube.com/view_play_list?p=67B863B1FD37C3A6[/url]

Milego ogladania! :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęć Funi jak nie było, tak nie ma :placz: :-( :mad:

ale dostałam pliki z zawodów, więc wyniki macie tu:

[URL]http://www.meritumfci.republika.pl/wyniki_wroclaw_08/wyniki_za_wroclaw_2008.htm[/URL]

własciwie mogłam je (pliki) od razu zgrać na gwizdek, ale byłam w za dużym szoku, że Blondyn wygrał LA!....:crazyeye:

Sprawdźcie - jak nie wszystko chodzi to jutro poprawię..:p

I czekam na zdjęcia Funi (to biała bull terrierka!!!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Własnie widzimy :evil_lol:
Tez bym była jakbym wygrała [SIZE=5]LA! ;)[/SIZE]
[/quote]
Oczywiście, że miało być A1, ale nie wyszło... a poprawienie skonczyło się podwojeniem - dzięki za wywalenie posta bo mi edycję w domu szlg trafił..

[quote name='LALUNA']

I nie dosyć ze dublujesz post, to jeszcze podana strona z wynikami nie chodzi :mad:[/quote]
I nie miała prawa chodzić, bo najpierw musiałam wywalić część plików ze strony na której są wyniki... A w domu przy necie radiowym to zapomnij....

- a że nie wiem co wywaliłam (=totalny brak czasu, zwłaszcza w pracy :razz:) to pewnie znikną zdjęcia z moich postów...

zaraz powinno chodzić...:razz: a zdjęć Funi nie ma:mad:

i chodzi ... sprawdźcie prosze czy wszystko, to jutro podepnę, bo dziś znikam w sobotę mamy Kiermasz Ekologiczny w Jeleniej Górze...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...