Jump to content
Dogomania

Happy Dog


sic!

Recommended Posts

Matko kochana, to skoro nią nie karmiłaś, to skąd wiesz, że średniej jakości????

Sic!, ja karmię dużą i młode. Cena przystępna, skład w miarę, psy bardzo chętnie wciągają. NIe zaweira wprawdzie tego, co bym chciała (patrz Flatazor :wink: ), no ale na Flatazor mnie nie stać :(

Kupy bardzo ładne :wink: Żarcie wydajne, na długo mi starcza. jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy, to napisze :wink:

Link to comment
Share on other sites

Oszzz TY!!!!!!!!

a my mamy teraz Champ-z Holandii my przywieźli:D

Flatazor za drogi!!

Pytam o Happy Doga, bo jest tam jedna weterynaryjna z mała zawartością białka i się zastanawiam jakie kupy po niej itd

Link to comment
Share on other sites

O, to ceny takie w miarę.

Powiem Ci w tajemnicy :evilbat: , że ja teraz probuje Ariona, własnie z siarczanem, glukozaminą i biotyną. Mala wcina, Viggo średnio na jeża.

No dobra, za worek 15 kg owcy z ryżem dla Mati płacę 100, a dla gówniarzy ras rosnących 160 zeta.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Ja od jakiegoś czasu karmię Fuksa Happy Dogiem i muszę powiedzieć, że wcina ze smakiem : )
Wprawdzie z dodatkiem, ale jednak. A próbowałam już trochę tych karm, i żadnej nie chciał jeść, tak jak HD i Acanę. Tylko te dwie karmy mu smakują. Teraz je [SIZE=2][COLOR=#252523]HD Neuseeland, wcześniej miał Adult Mini, chociaż powinien jeść Medium, ale w tych dla małych psów wielkość chrupek mu odpowiada. Sierść i qupy OK. : )[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...