Jump to content
Dogomania

Tragedia psa i... szczęśliwe zakończenie. Brutus nareszcie w domu!!!


ElzaMilicz

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chcialam ja wziac ale mama sie nie zgodzila bo Jaaga napisala ze na spacerach moze zaatakowac nawet duzego psa i dlatego mama sie nie zgodzila bo gdybysmy wzieli Dame to wtedy by siedziala na podworku pytalam ciocie czy nie chce Damy ale ona ma 3 psy co juz mowilam jak tak samo jak wszyscy na jej watku chce jej pomooc mam znajomych co nie maja w ogole psa popytam moze Dama dostanie 3 szanse:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dalia 54']a jesli bym ja wziela to bym musiala ja zamykac jak gdzies wychodze bo bym sie bala o inne zwierzaki ktorych duzo nie mam a to by nie bylo dobre wyjscie, prawda???[/QUOTE]
To napisz na wątku Damy że jej nie weżmiesz, aby ciotki miały jasnośc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emi_BW']Jeśli potrzebny byłby dom tymczasowy proszę pisać PW

Psiak jest śliczny![/quote]

Dzięki [B]Emi[/B], a czy innego psa mogłabyś wziąć na tymczas ? Ten pewnie wkrótce będzie miał dom. :)

Dziękuję, [B]Angie[/B]. :p
[B]Ewajanka[/B], ukłony. :)

Link to comment
Share on other sites

Popatrzcie jakiego e-maila dostałam :
" Witam,

Interesuje mnie adopcja tego pieska Pieknego HUSKY, ale życzę sobie aby Pies nie był kastrowany,
Chce pan jakieś pieniądze za tego PSA czy jak? "


:D :-D :-D :-D :-D :-D :-D .............................:grin:

Link to comment
Share on other sites

Dalia, piszesz, że Damy nie możesz wziąść, bo masz inne, małe zwierzęta, czy tak ?

Mam nadzieję, że zdajesz sobie choć minimalnie sprawę z tego, co to jest husky..? Jeśli przeczytałaś choć jedną stronę z charakterystyką rasy, to wiesz, że te psy w przeogromnej większości polują - nie ma więc możliwości posiadania psa i kota, królika, papużek czy czegokolwiek innego.
Dama wcale nie jest tutaj jakimś bardzo wyjątkowym egzemplarzem - jest to najbardziej typowy przedstawiciel rasy!

Przeczytaj tutaj:
[url]www.husky.info.pl/watpliwosci.html[/url]
(mam nadzieję, że adresu nie pomyliłam, bo mi się strony nie ładują. Gdyby były kłopoty, wejdź na stronę [url]www.husky.info[/url] i po prostu poszukaj.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Popatrzcie jakiego e-maila dostałam :
" Witam,

Interesuje mnie adopcja tego pieska Pieknego HUSKY, ale życzę sobie aby Pies nie był kastrowany,
Chce pan jakieś pieniądze za tego PSA czy jak? "


:D :-D :-D :-D :-D :-D :-D .............................:grin:[/quote]


moze to ten wariat - co chcial nie dawo od razu parke - psa i suczke do rozrodu -chcial sprzedawac szczeniaki i pytal czy suczka mloda i duzo szczeniat miala

O K R O P I E N S T W O !!!

Link to comment
Share on other sites

Dalia - w takim razie przypuszczalnie trafiłaś na łagodniejszy egzemplarz.
Nie napisałaś tutaj, co oferujesz psu, co zamierzasz z nim robić, gdzie go trzymać, czym karmić.. bez tego nikt nie weźmie Twojej propozycji za przekonującą.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

mieszka u mnie w hoteliku suka haszczakowata, przypuszczalnie troche zmieszana z malamutem - jest od sh troszke wieksza.
jest to jednak pies dla kogos obytego z psami, w miare wiedzacego co i jak, bo w niewprawnych rekach moze stac sie dominujaca.

jest tez sporo psow na [url]www.bezdomne.szpice.zahoryzontem.org[/url]..

Link to comment
Share on other sites

czy ten husky nadal aktualny?
Czy jest możliwość dowiezienia?
miałam do dziś u siebie Husky - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117878[/URL]
i znalazł dom - a ludzie ciągle dzwonią- proszę odezwijcie sie telefonicznie bo nie jestem stale przy komputerze, bo jeśli sprawa aktualna to mogę przekazywać kontakt zainteresowanym.
nasz tel. 696 641 906 i 692 340 317
(Jesteśmy w Polsce do 15.08.08 )

Link to comment
Share on other sites

Tresć maili, które dostaję jest, w znakomitej części, dowodem na to, że pies nie powinien trafić właśnie w ręce piszącego.
To bez sensu. Strata mojego czasu.
Wykreśl, Ewciu, mój adres e-mail z aukcji.
Kontakt wyłącznie telefoniczny.
Nie odpowiadam na sms-y.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...