Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwona&Wiki']
[CENTER][IMG]http://www.imagic.pl/files/3384/WIKI/2008-04-21%20Wiki_01.jpg[/IMG]
[/CENTER]
[/quote]

Piękna :multi::multi::multi:

Do "maluszków": jedzenie trawy to naturalny sposób "oczyszczenia". Maluchy wiedzą co dobre i naturalne ;-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Iwonka,
[/B]wreszcie Wikiszonkowe fotki wkleiłaś...
ta Twoja długowłosa dziewczynka to z każda wiosną śliczniejsza, :loveu::loveu::loveu:
Ona taka zawsze wyczesana po prostu cudo:loveu::loveu::loveu:

btw. jak mi na prv podasz adres do siebie, to wreszcie Ci wyśle, to co obiecałam :oops::oops::oops: już dawno temu :oops::oops::oops:

pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Wyglada na to, ze pogoda moze nam splatac figla i w ten weekend moze byc ponad 20 stopni i slonce:):):) [url]http://www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?query=warszawa[/url]
W takich okolicznosciach jestesmy jednak za Zalewem:) A ludzi bedzie pelno i nad Zalewem i na PM.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim. Ciesze się, ze fotki sie spodobały.

To prawda, [B]Aniu[/B], urokliwe jest to miejsce.
Nie bede sciemniać, pojechałam tam specjalnie,
zeby pofocic do nowego kalendarza.
I co? Ja przywiozłam same pompony i wąchania,
a Niunia - dwa kleszcze. Ech, życie.
I chyba trzeba powtórzyć wycieczkę.:)
Choć i tak, jak chyba wiekszość,
najbardziej lubię fotki całych "stadek Akit".
Dlatego faaaajnie macie.:)

[B]Izis[/B], wiem, że to Twoja ulubienica.:)

[B]Wani[/B], to witam w klubie wielbicieli puchatków.;):)

[B]Ineczko[/B], a to dopiero jej czwarta wiosna.:evil_lol:
To chyba tylko na zdjęciach, bo ani on wyczesany jak należy,
a od lata jeszcze nie był prany. I już koniecznie trzeba,
bo jego futerko juz zdecydowanie tego wymaga.
No to nieźle sie Wikiszon maskuje. Prawdziwa kobita.:evil_lol:
Już wysyłam adres:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona&Wiki']
Choć i tak, jak chyba wiekszość,
najbardziej lubię fotki całych "stadek Akit".
Dlatego faaaajnie macie.:)

[/quote]

a ja pamietam co kiedyś mówiłas, :eviltong: jak Twój syn będzie studiował w Warszawie, to z pewnością kiedyś na jakimś większym akciowym spacerku sie spotkamy.

tak więc zapraszamy Ciebie i Twojego puchatka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

W końcu troszkę słoneczka było tylko facecik wyraźnie nie miał ochoty pozować. Na większości zdjęć jest w biegu albo właśnie uciekł z kadru "mały ryuu" ;-)
Ale co tam wstawiam [COLOR=Blue][COLOR=Black]dzisiejsze zdjęcia kluska

[/COLOR][B]Akita u Izis [/B]FCI[B] FUKASHI [/B][/COLOR]
[IMG]http://www.akita.pl/szczeniaki/miot-f/fukashi/fukashi-glowa-23-04-2008-m.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.akita.pl/szczeniaki/miot-f/fukashi/fukashi-stoi-23-04-2008-m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Izis, Fukashi jest słodziutki :) :loveu:. Ja wogóle nie umiem wychwycić podobieństwa zadnego szczeniaczka do rodziców czy dziadków :(. Chyba za mało akitek sie naogladałam bo dla mnie wszystkie są podobne do Dajuta :). Ale skoro mówicie , że wykapany Ryuu to tak musi być !! Już się nie mogę doczekac kiedy dorośnie i będzie można go podziwiać w całej krasie :)

Link to comment
Share on other sites

Po tatusiu FUKASHI taki reproduktor (choć jeszcze "w powijakach" jest maluszek) ;-). Po prostu nic tylko by ..... hehe nie będę pisać jakie jest jego główne hobby bo może jakieś dzieci czytają... co to będzie jak dorośnie :crazyeye: Mała ruda ma przerąbane bo jego zabawy hmm są trochę monotematyczne ;-)

Link to comment
Share on other sites

Daichi natomiast bawił się ostatnio z sunia z cieczka i jakoś szczególnie sie nie napalał:lol:. Chciaż swoją drogą pani od tej suczki to za mądra nie była bo puściła ją w stado psów:mad:. Ciekawe jaką miałaby minę gdyby psinka poczuła zew natury i dała nogę z jakimś przystojniakiem:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']jednak jutro wyjeżdżam z wwy na cały weekend, więc na zaden spacerek się nie załapie.. miłego weekendu w takim razie Wam zycze i mam nadzieje, że jak wróce będą czekały zdjecia z wspólnych akicich zabaw :)[/quote]
Szkoda :( bo znalazłyśmy z Aneta całkiem niezłą miejscówkę na akicie spacerki. Odosobniona i ogrodzona...musimy tylko sprawdzić jak się przedstawia sytuacja w weekend bo w tygodniu jest ok. Ale co się odwlecze to nie uciecze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ineczka']
Niestety takich sędziów między innymi jak Gabriela Richard lub Angelika Kammerscheid Lammers, czyli oprócz uprawnień międzynarodowych do sędziowania V grupy są znawcami i doskonałymi hodowcami akit, szczególnie w Polsce jest ich jak na lekarstwo.
[/QUOTE]

Zgadzam się w tej kwestii z Ineczką w 100%, z polskich sedziów to przewodnikiem jest chyba P. Szemraj, który został już nie jednokrotnie zaproszony na znaczące wystawy do sedziowania akit (np. na Klubowke Akit we Włoszech), no i pan Jakubowski oraz nie można tu zapomnieć o E. Szeremecie.

A co do sedziów ktorych wymieniła Ineczka to coś to znaczy, skoro są zapraszani nawet do Japonii do oceny akiciorków. Skoro ktoś się nie zgadza z oceną takich sędziów to może czas ponownie przeczytac wzorzec i spojrzeć sprawiedliwym okiem na swój dobytek.

Ineczka: my lubimy konkurencje, ale nie którzy jeżdzą na wystawy tylko tam gdzie jest jeden konkurent lub wcale, a gdzie jest jakaś konkurencja to się nie pojawiają, nawet gdy mają zgłoszonego psiaka.

Pózniej są takie Championy, a nawet Multi których połowa hodowców na oczy nie widziało, albo jak tylko przegra lub sie nie pojawi to jest komentarz, że linieje lub coś innego. Tylko szkoda że ta wylinka czasem trwa nawet 4 miesiąca, to jest przykre, może takim psiakom czegos brakuje i trzeba je dla ich dobra oddać w dobre rece.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...