Jump to content
Dogomania

Nasz słodki Luluś :)


kamila.m

Recommended Posts

[quote name='karkakarka']A macie już upatrzoną jakąś małą królewnę?? :cool3:[/quote]

Ta którą zamówiliśmy była z Lazrytu, a teraz to już nie wiem, muszę poszukać. Myślałam, iż złapię jakiś kontakt na wystawie, a jak się pytaliśmy to większość miotów u tych hodowców będzie dopiero za rok.:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 642
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kamila.m']No tak, a Lulusia to futrzysko grzeje, obiecuje mu, iż jeszcze parę wystaw, by do hodowli się liczyło i od razu do pani gromerki zawitamy i na króciutko obetniemy Luluśka. Ja będę miała spokój, a on ulgę. Prawdziwy zuch z Aksuni, jeśli biega z piłeczką w taki upał:loveu:;):loveu:;)[/quote]
Jak widzi piłeczke to nic innego ją nie interesuje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Cześć Kamilko:loveu:
Psiaczki upałki znoszą bardzo dobrze.raz że Tosiek jest ścięty na króciutko a dwa to nasz park jest cały zadrzewiony,nie ma w nim prawie wogóle słoneczka:loveu:.
Aksie to jak widzi piłke to nawet upały nie przeszkadzają:roll:[/quote]

No tak, a Lulusia to futrzysko grzeje, obiecuje mu, iż jeszcze parę wystaw, by do hodowli się liczyło i od razu do pani gromerki zawitamy i na króciutko obetniemy Luluśka. Ja będę miała spokój, a on ulgę. Prawdziwy zuch z Aksuni, jeśli biega z piłeczką w taki upał:loveu:;):loveu:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Oj to długie czekanie Was czeka:shake:[/quote]

Dla mnie każda Sunia ładna, natomiast mój mąż strasznie wybredny, bo zakochany w Lulku i mówi wiecznie, że Luluś to ideał i żadna Sunia mu nie dorównuje. Ach Ci faceci zawsze głupoty gadają :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila.m']Dla mnie każda Sunia ładna, natomiast mój mąż strasznie wybredny, bo zakochany w Lulku i mówi wiecznie, że Luluś to ideał i żadna Sunia mu nie dorównuje. Ach Ci faceci zawsze głupoty gadają :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
NIECH POCZEKA JAK MAŁA ZAGOŚCI U NIEGO W DOMU,OD RAZU ZMIENI ZDANIE.Najczęściej sunie są za panami:evil_lol:
[quote name='kamila.m']Słodziaczek z Aksuni jest taki, że nie wiem:loveu::loveu::loveu:[/quote]
Dziękujemy Kamilko bardzo:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila.m']Dla mnie każda Sunia ładna, natomiast mój mąż strasznie wybredny, bo zakochany w Lulku i mówi wiecznie, że Luluś to ideał i żadna Sunia mu nie dorównuje. Ach Ci faceci zawsze głupoty gadają :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
:evil_lol::evil_lol: PANOWIE... :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...