Jump to content
Dogomania

Nasz słodki Luluś :)


kamila.m

Recommended Posts

[quote name='kamila.m']Tak na prawdę to dopiero przeczytałam z czego jest olejek norkowy, nigdy się nad tym nie zastanawiałam:oops::oops::oops: . Właśnie zamówiłam Lulkowi olejek z pszenicy Vita Oil firmy Bio Groom.[/quote]
Cześć Kamilko:loveu::loveu::loveu:
Biedny Luluś,pańcia skazała go na nocne tortury:mad::mad::mad:.
My też uzywamy olejka norkowego z boi-groomu(nie czytałam do tej pory z czego on się tam składa).
Kamilko powiedz mi jak się Lusiek zachowuje po popsikaniu go tym specyfikiem,bo Aksa jak tylko zobaczy tę butelke to nawet podejść nie chce.A jak już uda mi się ją tym popsikać i uczesać to wszystko wyciera w dywany łóżko,ściany:placz:.Najlepiej głowe zostawiła by w innym miejscu niż reszte ciała.Dodam że pychola nawet nie prubuje jej tym psikać.Tosiek zachowuje się po nim normalnie.
Zobacze jak ten drugi się u Ciebie sprawdzi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 642
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa2909']Cześć Kamilko:loveu::loveu::loveu:
Biedny Luluś,pańcia skazała go na nocne tortury:mad::mad::mad:.
My też uzywamy olejka norkowego z boi-groomu(nie czytałam do tej pory z czego on się tam składa).
Kamilko powiedz mi jak się Lusiek zachowuje po popsikaniu go tym specyfikiem,bo Aksa jak tylko zobaczy tę butelke to nawet podejść nie chce.A jak już uda mi się ją tym popsikać i uczesać to wszystko wyciera w dywany łóżko,ściany:placz:.Najlepiej głowe zostawiła by w innym miejscu niż reszte ciała.Dodam że pychola nawet nie prubuje jej tym psikać.Tosiek zachowuje się po nim normalnie.
Zobacze jak ten drugi się u Ciebie sprawdzi[/quote]

Witaj Ewcia!!! Lulek jak tylko widzi butelkę z olejkiem, to w tył zwrot i ucieka ile sił w nogach do swojej butki, bo wie, że czesanko będzie. Jak go wytargam z budki i spryskam to tylko czasami się chce wytrzeć się w kanapę. Zobaczmy czy ten nowy zda egzamin.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aurunia']Ale je wcale nie twierdze że olej norkowy jest zły i nie skuteczny ;) też kiedyś używałam Vita Oil razem mieszałam to z supre crem w proporcjach jakie piszą tam na opakowaniu ale jest jeden minus strasznie duże opakowania i jeszcze jedno zozrabianie dlatego zdecydowałam się na jeden produkt ;) wygoda i super efekty.
Jak Luluś ??[/quote

Musiałam zamówić ten, bo w sklepie internetowym w którym się zaopatruje, nie było palmowego. Następnym razem postaram się go znaleźć , jak się nie pojawi tam gdzie zawsze robię zakupy!!!;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']Moja Fbi ma skończone 3 miesiące, czy ją też należy natłuszczać przed kąpaniem (pierwszym kąpaniem)???[/quote]
brudnego włosa się nie natłuszcza. Jeśli już to po kąpieli.
Jeśli zamierzasz ją wystawiać to już można zacząć natłuszczać ja tak robiłam z Zahi i B robi z Baff ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie ze tez o tym myslalam zeby Liv natluscic i w papiloty wlozyc..
wkurza mnie to jak sie wplatuje w krzaczory rozne albo spotka rzepy ktore jak sie juz wbija to nic ino nozyczki brac i ciąc...

ale zas z drugiej strony ona juz jest za stara by sie nauczyla chyba w tym lazic...:roll:


aa zapomnialam sie przywitac z wlascicielami Lulusia cze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aurunia']szczeże nie urzywałam nigdy takich w sperju :oops:ale tak patrze do sklepu i morzna by się zastanowić nad tymi produktami bynajmniej ja bym się nad nimi zastanawiała:
- 1 All Systems Odżywka Moisturizing Coat Protector & Enhancer do codziennej pielęgnacji z olejem norkowym i lanoliną 241 g

-Bio-groom Odżywka Olej norkowy Mink Oil Spray 355ml

- Kw - Olejek norkowy w sprayu z vitaminą F (Minkolie Spray med vitamin F) 220 g (Słyszałam że olejek w płynie potrafi ribić przebarwienia alr nie mam pojęcia co z tym:roll:

-Ring 5 - Show Ring Olejek w aerozolu 227 g

Jak mówię nie maiałam żednego z nich :oops: więs nic na 100 procent nie polecę. Są to dobre firmy dlatego wymieniłam ich produkty ;) Może ktoś któryś miał i ci doradzi i podpowie lepiej ;)[/quote]

dzięki :)
Zapiszę sobie wszystkie te nazwy i wybiorę w sklepie :lol:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/77179.html"]kamila.m[/URL] A CZYM NATŁUSZCZALIŚCIE LULUSIA ZANIM ZACZĘLIŚCIE PAPILOTKI

Link to comment
Share on other sites

szczeże nie urzywałam nigdy takich w sperju :oops:ale tak patrze do sklepu i morzna by się zastanowić nad tymi produktami bynajmniej ja bym się nad nimi zastanawiała:
- 1 All Systems Odżywka Moisturizing Coat Protector & Enhancer do codziennej pielęgnacji z olejem norkowym i lanoliną 241 g

-Bio-groom Odżywka Olej norkowy Mink Oil Spray 355ml

- Kw - Olejek norkowy w sprayu z vitaminą F (Minkolie Spray med vitamin F) 220 g (Słyszałam że olejek w płynie potrafi ribić przebarwienia alr nie mam pojęcia co z tym:roll:

-Ring 5 - Show Ring Olejek w aerozolu 227 g

Jak mówię nie maiałam żednego z nich :oops: więs nic na 100 procent nie polecę. Są to dobre firmy dlatego wymieniłam ich produkty ;) Może ktoś któryś miał i ci doradzi i podpowie lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']dzięki :)
Zapiszę sobie wszystkie te nazwy i wybiorę w sklepie :lol:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/77179.html"]kamila.m[/URL] A CZYM NATŁUSZCZALIŚCIE LULUSIA ZANIM ZACZĘLIŚCIE PAPILOTKI[/quote]
z tego co wiem to wlaśnie preparatem firmy bio-groom;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Wiecie ze tez o tym myslalam zeby Liv natluscic i w papiloty wlozyc..
wkurza mnie to jak sie wplatuje w krzaczory rozne albo spotka rzepy ktore jak sie juz wbija to nic ino nozyczki brac i ciąc...

ale zas z drugiej strony ona juz jest za stara by sie nauczyla chyba w tym lazic...:roll:


aa zapomnialam sie przywitac z wlascicielami Lulusia cze :)[/quote]
Witamy i zapraszamy częściej:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']dzięki :)
Zapiszę sobie wszystkie te nazwy i wybiorę w sklepie :lol:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/77179.html"]kamila.m[/URL] A CZYM NATŁUSZCZALIŚCIE LULUSIA ZANIM ZACZĘLIŚCIE PAPILOTKI[/quote]

Witam, zawsze przed każdym czesaniem pryskałam Lulka olejkiem norkowym z bio groomu:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']no tak przecież czytałam wcześniej :roll: sorki i dzięki :loveu:[/quote]


Jak Lulek był wieku twojej Phoebe, to robiłam tak zawsze przed czesaniem spryskałam go olejkiem norkowym i czekam z 15 minut, aż olejek się wchłonie(teraz Lulka czeszę od razu), ponieważ szczenięca sierść miękła i tak go nie ciągnęło przy czesaniu. :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila.m']Jak Lulek był wieku twojej Phoebe, to robiłam tak zawsze przed czesaniem spryskałam go olejkiem norkowym i czekam z 15 minut, aż olejek się wchłonie(teraz Lulka czeszę od razu), ponieważ szczenięca sierść miękła i tak go nie ciągnęło przy czesaniu. :loveu::loveu::loveu:[/quote]


[B]super dzięki za radę[/B] :loveu:
Fibi dostaje szału jak tylko zaczynam ją czesać, może to wina szczotki, może ją kuje :shake:
Mamy taką dla szczeniąt prostokątna, z jednej strony włosie, a z drugiej takie pozaginane druciki z zabezpieczonymi końcówkami.
Zobaczymy jak będzie z tym olejkiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin'][B]super dzięki za radę[/B] :loveu:
Fibi dostaje szału jak tylko zaczynam ją czesać, może to wina szczotki, może ją kuje :shake:
Mamy taką dla szczeniąt prostokątna, z jednej strony włosie, a z drugiej takie pozaginane druciki z zabezpieczonymi końcówkami.
Zobaczymy jak będzie z tym olejkiem :roll:[/quote]
My czeszemy grzebieniem obrotowym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin'][B]super dzięki za radę[/B] :loveu:
Fibi dostaje szału jak tylko zaczynam ją czesać, może to wina szczotki, może ją kuje :shake:
Mamy taką dla szczeniąt prostokątna, z jednej strony włosie, a z drugiej takie pozaginane druciki z zabezpieczonymi końcówkami.
Zobaczymy jak będzie z tym olejkiem :roll:[/quote]

A może spróbuj grzebień, ja Luka od początku nim czesałam . Lulek też nie nawiedził czesania i do tej pory mu zostało:placz::placz:. Jak widzi co się święci ( wyciągam grzebień i olejek ) to w tył zwrot i ucieka do swojej budki. :razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila.m']No właśnie Ewciu czytasz w mych myślach:evil_lol:[/quote]
U nas szczotka leży,była w użyciu chyba ze 2 razy bo Aksa nie chciała się wcale nią czesać.Tośkowi to wcale nie sprawdzalam.
Z Aksą od początku nie miałam żadnych problemów z czesaniem,jak tylko nie ma pokazanej utli z olejkiem to wystarczy że zobaczy grzebień to już siedzi koło biurka i czeka na czesanko:loveu:.
Tosiek natomiast na samym pocza tku darł się w niebogłosy przy każdym ruszeniu go grzebieniem.Stopniowo się przyzwyczajał i teraz z nim te z nie mam więkrzych problemów.
Najlepiej jest juz po czesaniu bo one od razu lecą po nagródke,a ja się z nimi drocze.To przychodzą po mnie do pokoju.Tosiek zaczyna na mnie szczekać a aksa piszczeć.
Niezły koncert:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...