Jump to content
Dogomania

Akita jedzie na wystawę - jakie szampony, odżywki, pudry...


ewcia

Recommended Posts

Bardzo Was proszę, a szczególnie właścicieli akitek o podpowiedź, jaki szampon do ich sierści zastosować, jaką odzywkę? Czy pudrujecie swoje akity przed wejściem na ring? Czy używacie jakichś jeszcze dodatkowych kosmetyków? Może macie swoje sposoby na przygotowanie sierści psa tej rasy do występów na ringu?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Taysha :D

Dokładnie z Pruszcza Gdańskiego

Pochwalenie się Akitą jest niemożliwe, dlatego że nie posiadam psiaka tej rasy :cry: , ale niewątpliwie zaczęłam się nią interesować i stąd moje pytanie dotyczące kosmetyków i sposobu przygotowania sierści na wystawę. Sama mam dwa haszczaki, suczkę i pieska, jak na razie…

Ale za to Ty masz cudeńko i widzę, że szkolone :P

Pies Kanaryjski prawda, dostojna psina. Miałam okazję kiedyś wyciskać się z takim psiakiem na plaży. Uwielbiam psiaki z drugiej grupy no i część trzeciej (teriery typu bull). Chociaż wiem, że nie są to rasy dla mnie :( , ale urzekają swoim charakterem i wyglądem.

A co do Akitek może ktoś będzie chciał zdradzić tajniki na których mi zależy… i

Pozdrawiam Ciebie Taysha i Twoj psinke :D

Link to comment
Share on other sites

Ja zalozylam wlasnie temat o Akitkach: http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=396117#396117 zapraszam jest tam pare ciekawostek!!!

Jak bedziesz kiedys w Gdańsku to zapraszam na spacerek z Capkiem!!!

Jakbys sie kiedys zdecydowala na Akite to koniecznie sie odezwij zeby sie pochwali, ja mam wogole zamiar odwiedzic gdanska hodowle akit moze sie wybierzesz??

Caluski odemnie i Capka dla Ciebie i psinek :D

Link to comment
Share on other sites

Psiaki wycałowane :lol: ! Aż się rozbrykały po domu i teraz zapasy urządzają :lol:

Oooo stronka o Akitach… zaraz ją odwiedzę!!! a nawet juz

Capek – zabawnie. Na spacerek z ogromna przyjemnością! odezwę się jak tylko trochę czasu znajdę, bo z tym to u mnie coraz trudniej przez pracę :cry:

Zdradź tylko, o którą hodowlę chodzi, bom jak zwykle ciekawa :D

Link to comment
Share on other sites

Podaj mi maila to ci wysle o hodowlach bo Agappe mi bardzo duzo napisala :wink:

A ja zapraszam w okolicach sierpnia na spacerek bo teraz z kolezanka adoptujemy psiaka i bedziemy go socjalizowac :wink: DC/AST

Capek - zdrobnienie od Capo :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...