Jump to content
Dogomania

Moja dzisiejsza wizyta w hodowli cairn teriera..


arima

Recommended Posts

[quote name='Fuka'][B]Aluzja[/B], witaj w klubie ja tez wiem jaka to hodowla - tzn znam nazwisko pana.... Co gorsza wiem tez czym żywi swoje psy i co mu na ten temat powiedzial weterynarz... ale facet wie lepiej i psy dalej choruja, ronią i umierają.....
I wiecie co mnie najbardziej zadziwia w psich fabrykach - ze im przeciez umierają pieniądze - jak już nie mogą sercem - to mogliby chociaz ekonomicznym rachunkiem :puppydog: ale widocznie i tak sie im oplaca.
I nikt nie potrafi zablokowac tego procederu - ani u nas, ani zagranica. No bo cholera gdyby produkowali żywność - to ktos by sie zainteresowal warunkami zycia zwierzat, a w przypadku psow - mamy wolna amerykanke.[/QUOTE]


Witam serdecznie! Chce kupić psa i przeglądam różnorakie fora internetowe w tej sprawie i zainteresował mnie watek na dogomani, a konkretniej w
zainteresował mnie ten watek poniewaz rozwazam zakup psa w hodowli z Konina
Hodowla nazywa się Maskotki Babuni i chciałam się dowiedziec czy to o niej była mowa w tym wątku?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...